Přejít na obsah

Asymetrické pneu Conti


Wheel

Doporučené příspěvky

Dobrý deň, plánujem na leto kúpiť pre svoju Fabiu pneu Conti EcoContact 3 v rozmere 185/60 R14. Neviem, nemôžem tie príspevky nikde nájsť, ale niekde tu na fóre bolo spomínané, že vzhľadom na určité špecifiká podvozku Fabie 1 sa nedoporučujú asymetrické pneu pre tento model, vraj to potom pri jazde ťahá do jednej strany a pod. Preto prosím o potvrdenie, prípadne vyvrátenie tohto mýtu.

Vopred ďakujem.

Wheel

post-11812-1205867536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň, plánujem na leto kúpiť pre svoju Fabiu pneu Conti EcoContact 3 v rozmere 185/60 R14. Neviem, nemôžem tie príspevky nikde nájsť, ale niekde tu na fóre bolo spomínané, že vzhľadom na určité špecifiká podvozku Fabie 1 sa nedoporučujú asymetrické pneu pre tento model, vraj to potom pri jazde ťahá do jednej strany a pod. Preto prosím o potvrdenie, prípadne vyvrátenie tohto mýtu.

Vopred ďakujem.

Wheel

asymetrické pneu mám připravené na léto, ale ještě jsem je nenasadil, takže nevím. Každopádně tomu moc nevěřím, to by do strany tahalo asi každé auto, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna spominane continental presne v tom rozmere mam, auto taha trosku do prava ale to nie je sposobene pneu inak ja sa tieto contineltal chystam vymenit za bridgestone turanza ER300. ma niekto skusenost co je lepsie ale podla testov tie ER300 by mali byt.

každý auto tahá do prava, protože vozovka je přece vyspádována od středu ke kraji lol

jinak k těm Bridgestonům, záleží jak v kterém testu a jakém rozměru. Já jsem koukal do loňského testu v AutoTipu, kde Continental byl druhý a Bridgestone sedmý. V dalším testu zase Bridge druhý a Conti třetí. Je to různý. Jinak v tom autotipu to bylo pěkně rozdělený, testováno na suchu, mokru a v různých disciplínách

Editováno: , autor: pitrs78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám combi Tdi cca 130 koníků.. Loni jsem kupoval nové Barum Bravuris a můžu konstatovat,že jsou na h.....

Na předku maj po 20-30tis km cca.2mm a vzadu 4mm,přičemž jsem je už jednou zezadu dopředu prohazoval.

Jezdím sice ostřeji,ale žádné hrabačky a byl jsem překvapen,že vydrželi tak málo..

Ale dost pláče :huh: teď k věci-- na letošek mám připraveny Continental Premium Contakt 2,tak jsem zvědav jak

se osvědčí..Doufám,že na tom budou lépe než ty Barumky..

Jinak mám rozměr- 195/50R15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na feldě jsem měl 165/70R13 a 175/65R13 a nemůžu si stěžovat, ba naopak. Naprosto špičkově držely na silnici i za mokra. Jinak je foukám tak o dvě desetinky víc než chce výrobce. Ty uží mi vydržely odhadem asi 35tis. km na těch širších se ještě bude jezdit. Ale hádám, že to bude tak nastejno nebo víc, páč s tím autem teď jezdí otec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se chystám v dohledné době kupovat 4 nový pneu v rozměru 175/65 R14 a volba padne asi na ty Continental ContiEcoContact 3. Koukal jsem a E300 se snad ani v tomto cool rozměru nedělaji :huh: Takže by bylo jasno.... Myslím,že Conti by měly být v pohodě ne ? Co myslíte? Potřebuji to pro maminu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se chystám v dohledné době kupovat 4 nový pneu v rozměru 175/65 R14 a volba padne asi na ty Continental ContiEcoContact 3. Koukal jsem a E300 se snad ani v tomto cool rozměru nedělaji :huh: Takže by bylo jasno.... Myslím,že Conti by měly být v pohodě ne ? Co myslíte? Potřebuji to pro maminu...

Nekecej, že je to pro maminu, chceš to narvat na tu svoji lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekecej, že je to pro maminu, chceš to narvat na tu svoji lol

Hned jak jsem viděl,že GIL právě odpoveďěl ...tak mi bylo jasný,že to opět nebude jen tak lol

Dooobře nooo, odhalili jste muj nový tjůůning lol v bravíčku totiž psali,že 14ky budou tuto sezonu opět IN :w00t1:lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...