Přejít na obsah

Podsvětlení vnitřních klik LED diodou


Laky.M

Doporučené příspěvky

tak to je podpis teda :help::help::help:

mas to opravdu pekny, takhle si to taky predstavuji :palec2:

Presne podľa tvojho návbodu som to namontoval ozzymu a je spokojný! Vďaka za help.

No aj ja som robil podsvietenie kluciek (teda okrem ineho). Je to sice Octavia ale je to podobne, tak ak vam pomoze trochu inspiracie s umiestnenim a napojenim LED, tak je to tu:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=33761

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne podľa tvojho návbodu som to namontoval ozzymu a je spokojný! Vďaka za help.

Noo videl som to OZZYho, ma to v cervenom, hmm super :palec2:

;) Som rad, ked ten navod niekomu pomoze, (mozno niekoho aj odradi, ked uvidi co sa moze pritom poserkat lol ).

Ved aj ja som bral inspiraciu z tvojich navodov a fotiek, hlavne podsvietenie kurenia a tavne lepidlo :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zadarilo. Delal jsem to zpusobem jak bylo zde nekde vyse popsano - bez vrtani, primo do telesa klicky. Pouzil jsem LED 5MM, 1000cd/120st, barva pure green (katalog GME). Vysledek v prilozenych fotkach. Podle me by to sneslo i neco mene svitivejsi LEDku, treba i 3mm a nebo vetsi odpor :). Napajeni jsem vzal z podsviceni ovladacu oken, takze se da i regulovat jas :)

Kdyz se to pripravi (kabely na LEDky a konektory), tak je to prace tak na cca 20min jedny dvere. Teda za predpokladu, ze je tam kde vzit napajeni na podsviceni (ovladace oken).

Kdo mate zajem, tak se ozvete lol

post-19123-1226318681_thumb.jpg

post-19123-1226318699_thumb.jpg

post-19123-1226318705_thumb.jpg

post-19123-1226318713_thumb.jpg

post-19123-1226318721_thumb.jpg

post-19123-1226318727_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám to podobne asi už rok a pol, myslím že najúčinnejšie vyriešené lol

Zapojené tiež na podsvietenie ovládačov, diody sú to červené 20000mCd cez 1kOhm odpory

ahoj

ako sa ti podarilo zmenit podsvietenie ovladacov na ovladanie okna na cervenu?? nieje to standarnde zelene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojené tiež na podsvietenie ovládačov, diody sú to červené 20000mCd cez 1kOhm odpory

To musí svítit jak prase, 20 Cd, to už jsou pěkné rentgeny. Měl jsem v O1 LEDky 700 mCd a s 1k odporem to svítilo hodně, dával jsem tam pak mnohem větší odpory, aby to nerušilo za jízdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vnitřní kliku vymontuješ tak, že nejdřív pomocí hodně tenkého šroubováku (já používám jehlu) vycvakneš krytky vepředu na ovládání zrcátek a vzadu s repráčkama, a to tak, že po částečném odtažení táhla kliky z vnitřní strany vsuneš šroubovák mezi plast kliky a krytku - je tam takový žlábek, opatrně, abys neulomil packy na krytkách.

Potom je pod krytkou 1x torx, po vyšroubování opatrně odpáčíš západky po obvodě plastu kliky a celou ji vyndáš. Jde to celkem dobře a bez problémů. Při zpětné montáži si musíš dát pozor, aby ti západky úplně zapadly za tapec, aby to pěkně lícovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem se netrefil do správného tématu, ale přesto, mohl by mi někdo prosím poradit na jaký vodič nejlépe napojit osvětlení LED ve vnitřních klikách. Mám classic bez el. oken a chci se napojit na regulovatelný + osvětlení palubky, ale nevím který je ten pravý. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem konecne udelal to, do ceho jsem se chtel pustit uz asi pul roku.. Osvetleni klik, Je to nadhera, ale daval jsem to jeste na vypinac, ktery je na stredovem panelu. Takze prace to trvalo 15 hodin, a k tomu jsem to delal jeste s automechanikem a elektrikarem, jako reknu vam plasty ve fabce, zadna sranda:D Pri te prilezitosti jsem dal aji neony na nohy - i do zadu. No proste, ted je to nadhera jet ve tme :) Foto dodam, jen co se dostanu k fotaku, kde bude neco videt.

Editováno: , autor: feebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...