Přejít na obsah

100 oktanů do HTP 44 kw


martin 1_2 HTP

Doporučené příspěvky

Nejbližší "škeblovka" bude asi ve Vysokým Mýtě -  GPS  49°56'31.608"N, 16°9'56.791"E  , další pak až v Hradci (jedna je myslím na příjezdu od Týniště nalevo kousek za Baumaxem, druhá určitě na okruhu u Aldisu = naproti "mekáči" a ÖMV)...

 

Jinak bydlíš ode mne skoro "za bukem" - a já jezdím tankovat na Tank ONO mezi Mýto a Hrušovou...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo vím že je v Mýtě, ale momentálně bydlím v Žamberku a dojíždím do práce do Lanškrouna, takže to je trochu mimo moji trasu :) teď jsem dal plnou Vervy 100 tak uvidím, jinak tankuju v Lanškouně tam je teď 6 benzinek a předháněj se s cenou, talže taky paráda ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veľmi seriózny test týchto vysokooktánových "prémiových" benzínov robili v relácii Piaty stupeň, čo chodí na Discovery. Merali tam výkon na brzde. Záver: tieto palivá skutočne spôsobia nárast výkonu cca 5-6 kW, ale v bežnej premávke ich prínos ani nepocítite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piaty stupeň... chvíľu mi trvalo, kým mi došlo, že píšeš o relácii Fifth Gear. :D
Inak relácie o tom boli dve. V jednej testovali Clio, Golf GTI a Imprezu STI. Pri Cliu žiaden merateľný rozdiel nebol, ale pri motoroch kde sa lepším palivom počíta alebo sa rovno doporučuje výrobcom, rozdiel vo výkone už namerali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...