Přejít na obsah

Šušká se - úprava cen škodovek


Jir-ka

Doporučené příspěvky

tak nevím, ceník 08 edition FIIC 1,6 eleganc za 449.900, konfigurátor 424.900, v konfigurátoru není v eleganci climatronic ani stahování zadních oken, asi "nechci slevu zadarmo"???, třeba jen blbě vidím

je to jak pisu konfigurator neni opravenej, climatronic je az v edici 08 dle cenik ua george, coz sedi

jinak si se prekouk na automat :-) FIIC 1,6 ELEGANCE je za 404900 v ceniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal výše, na marže dealerům údajně nikdo nesáhl. Otázka je, co je pravdy na těch dodatečných podporách prodeje, o které "přišly"... Buď to znamená - musíme nejdřív prodat to co máme na skladě a proto nezlevníme, nebo opravdu už nemají kde brát.

A mimo to, na nové vozy v nové specifikaci Edition 2008 si stejně musíme počkat 1-1,5 měsíce než je vyrobí a začnou navážet na salóny a do té doby... buď cena stejná jako dřív, nebo malé odpočty za chybějící výbavu proti E08.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek jsem zaslechl zprávu, mám dojem, že na radiu Beat, že Škoda má v plánu Octavii Tour vyrábět do roku 2010 a potom na její platformě postavit levný vůz do 300 tis. Měl by být slušně vybaven, v elektrice včetně klimy. Měla by to prý být odpověď na korejskou produkci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek jsem zaslechl zprávu, mám dojem, že na radiu Beat, že Škoda má v plánu Octavii Tour vyrábět do roku 2010 a potom na její platformě postavit levný vůz do 300 tis. Měl by být slušně vybaven, v elektrice včetně klimy. Měla by to prý být odpověď na korejskou produkci.

. tady něco málo je

http://auto.idnes.cz/skoda-pripravuje-svet...0_ak_aktual_vok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku sice k zlacneniu Skodoviek nedoslo ale vsimol som si, ze v cenniku pre Roomster sa objavili dva zaujimave packety:

Safety pre vybavu Style za 10tis Sk:

Alarm s vnútornými senzormi a senzorom polohy + DO centrálne uzamykanie

Hlavové airbagy

Halogénové projektorové svetlomety s natáčaním + predné hmlové svetlomety s Corner funkciou

ESP vrátane ABS+MSR+ASR+Dual Rate

Luxury pre Comfort za 5tis Sk:

Vyhrievanie predných sedadiel

Maxi-DOT

Výškovo nastaviteľné sedadlá vpredu

Parkovacie senzory vzadu

Tempomat

Co vy na to? Podla mna je hlavne ten packet Safety super ponuka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku sice k zlacneniu Skodoviek nedoslo ale vsimol som si, ze v cenniku pre Roomster sa objavili dva zaujimave packety:

Safety pre vybavu Style za 10tis Sk:

Alarm s vnútornými senzormi a senzorom polohy + DO centrálne uzamykanie

Hlavové airbagy

Halogénové projektorové svetlomety s natáčaním + predné hmlové svetlomety s Corner funkciou

ESP vrátane ABS+MSR+ASR+Dual Rate

Luxury pre Comfort za 5tis Sk:

Vyhrievanie predných sedadiel

Maxi-DOT

Výškovo nastaviteľné sedadlá vpredu

Parkovacie senzory vzadu

Tempomat

Co vy na to? Podla mna je hlavne ten packet Safety super ponuka :palec2:

Kde jsi to videl ? Kdyz jsem se dival do ceniku u nas v CR, tak paket tam nemeli a jednotlive by vysla Luxury na 29tis a a paket safety na 42,5tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Tak edition v brzké době skončí. Ale nezoufejte, třeba příjde něco daleko, daleko lepšího. :p:palec2:

No uz by se meli konecne ty nahore probrat a zavest ceniky dle eura... dit ty ceny to je hnus.. uz se vyplati vyjet do DE pro skodvku... navic ceny jsou tak vysoke, ze se uz davaji porovnavat treba s audi ...... co me rikal strejda tak by si po zlevneni koupil radsi A4 Avanta nez OII Combi na firmu....

...ostatne prodeje mluvi za vse 25% trhu to je opravdu zoufale nejnizssi cislo co kdy bylo...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem už někde psal, u nás prý prodejce Porsche Brno si vozí auta z Rakouska od mateřské společnosti Porsche Wien a dostávají se na super ceny a výbavy, o kterých se ani ceníku Edition 08 nesnilo. Holt chytrá česká hlava lol

Na druhou stranu mě zase dorazil jeden vedoucí prodeje v nejmennovaném autosalónu, který mi tvrdil, že nemůžu u nich chtít perfektní servis, když jsem si koupil auto jinde :kuk: a myšlenku dokončil tím, že když si koupím vůz u něho s menší slevou než mi nabízí konkurence, bude mít perfektní servis, protože to co na to vydělají se rozdělí po firmě => více peněz pro mechaniky a tím pádem lépe odvedená práce :smich:

Ovšem zarazilo mě, když mi naznačoval, že se k vozům dovezeným z ciziny prý všichni od servisáků až po mechaniky chovají jinak a potutelně na mě mrknul :kuk:

Tak jestli je tohle ten správnej přístup Škodovky k zákazníkům, tak nevím nevím :(

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by asi tak mohlo prijit, novej modelovej rok a s nim novy ceniky. Zamicha se vybavama, udelaji se pseudovyhodne pakety kombinujici vybavu kterou lidi chtej s vybavou kterou nikdo nechce, opticky to bude vsechno vypadat levnejsi, ale pri sestaveni auta se ukaze, ze to vlastne tak neni. Jo a maxidot bude zadarmo, stejne jako v kazdem jinem aute na trhu. ;)

A o tom pristupu mechaniku k dovezenejm autum... tohle me rict ta nula v servisu, tak okamzite pisu do MB, plus na OI, a samozrejme taky na bernak, ten na udani vzdycky neco najde. ;) Vubec nechapu, jak si to ten srac muze dovolit rict, jedna vec je, ze prumernej mechanik v autorizovanym servisu se vzdelanim tri trid zvlastni skoly nemuze ani poznat, kde to auto bylo koupeny, druha je samozrejme ta, ze kdyz prijede nejakej cizinec svoji skodovkou do ceskyho servisu, tak automaticky dostava horsi sluzby?? Bullshit, nezbyva nez doufat ze tyhle vidlacko-komoussky manyry casem konkurence znici, a ten pan co na tebe spiklenecky mrkal bude vybirat popelnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by asi tak mohlo prijit, novej modelovej rok a s nim novy ceniky. Zamicha se vybavama, udelaji se pseudovyhodne pakety kombinujici vybavu kterou lidi chtej s vybavou kterou nikdo nechce, opticky to bude vsechno vypadat levnejsi, ale pri sestaveni auta se ukaze, ze to vlastne tak neni. Jo a maxidot bude zadarmo, stejne jako v kazdem jinem aute na trhu. ;)

A o tom pristupu mechaniku k dovezenejm autum... tohle me rict ta nula v servisu, tak okamzite pisu do MB, plus na OI, a samozrejme taky na bernak, ten na udani vzdycky neco najde. ;) Vubec nechapu, jak si to ten srac muze dovolit rict, jedna vec je, ze prumernej mechanik v autorizovanym servisu se vzdelanim tri trid zvlastni skoly nemuze ani poznat, kde to auto bylo koupeny, druha je samozrejme ta, ze kdyz prijede nejakej cizinec svoji skodovkou do ceskyho servisu, tak automaticky dostava horsi sluzby?? Bullshit, nezbyva nez doufat ze tyhle vidlacko-komoussky manyry casem konkurence znici, a ten pan co na tebe spiklenecky mrkal bude vybirat popelnice.

No tohle mu rekl dementni kravatak- vedouci prodeje a ten asi tezko bude mit zvlastni skolu... a servisaci poslouchaje jen ty dementy nahore.. takze asi tak...

..jinak nevim jak jinde ale tak kam jezdi rodice, tak jednoho zam osobne je z naseho mesta, a druhy je taky ok... ale je pravda ze nekdy je to hruza v servisech..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uz by se meli konecne ty nahore probrat a zavest ceniky dle eura... dit ty ceny to je hnus.. uz se vyplati vyjet do DE pro skodvku... navic ceny jsou tak vysoke, ze se uz davaji porovnavat treba s audi ...... co me rikal strejda tak by si po zlevneni koupil radsi A4 Avanta nez OII Combi na firmu....

...ostatne prodeje mluvi za vse 25% trhu to je opravdu zoufale nejnizssi cislo co kdy bylo...

Ceny sou v soucasnosti mnohem lepsi nez driv za dob OI, jenom je to ted modni rikat. Je logicky, ze kdyz za rok klesne € z 29,1 na 23,5Kc nebude cena v DE stejna a lehce muze byt nizsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...