Přejít na obsah

Zpetna zrcatka facelift


Vytlacil

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

chtěl bych si přehodit na superba z původních zrcátek na ty faceliftované s blinkrem, jde to v pohodě, nebo se tam musí něco přepojovat ? Díky za odpo

Editováno: , autor: Pawouk
Tvoje duplicitní vlákno jsem sloučil. Prostuduj si tedy toto téma.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..díky za převedení vlákna...aha tak že jak jsem předpokládal, musí se dotáhnout drátek k blikačům,  předpokládám, že drátek napojím od blikačů blinkrů v blatníku..to by nemělo být, až tak snad složité...jen to vše rozdělat :/

Editováno: , autor: Pawouk
A necituj předchozí příspěvek. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec potřebuji hellpnout :D Mám supa 2006 face který má blikače ve zpětnejch + osvětlení nástupního prostoru. Pravé nebliká ale osvětlení nástupního prostoru svítí a levé bliká ale nesvítí :/ Koukal jsem že se to dá vyměnit za celkem pálku a nebo tam dát jiné diody či co??? :ú Našel by se tu nějakej šikovnej kutil co by to dokázal předělat? Jsem z Pardubic ale jezdím i praha a sever ( Chomutov) a okolí... díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

..potřebuji poradit, jak napojit faceliftované zrcátka ze superba na mého starého. Mám zrcátka v plné výbavě, tudíž el, sklopná, el, ovládaná, vyhřívané jak na starých tak na feceliftovaných. Oboje zrcátka mají 2 konektory jeden větší 12 pinový a jeden malí 2 pinový, = původní  , feceliftované opět 12pinový větší a 4 pinový menší..potřebuji poradit kde na jakém pinu co je a kam co případně připojit.....a typu je potřeba natáhnout drátek z A sloupku asi neprojde, to jsou prý zrcátka jen el, ovládaná a vyhřívané. 

budu vděčný za každou radu, co mi pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokup si dva tie 4 pinove konektory to je pamat. Vypinuj vsetky co su na aute a do konektora ich poukladaj presne podla toho ako su zoradene v konektore na zrkadlach. Ja som sa s prvym trapil dve hodiny s druhym 15 minut..smerovku napojis z ackoveho stlpika to si pozri na passatplus.de tam je to pekne obrázkovo popisane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokup si dva tie 4 pinove konektory to je pamat. Vypinuj vsetky co su na aute a do konektora ich poukladaj presne podla toho ako su zoradene v konektore na zrkadlach. Ja som sa s prvym trapil dve hodiny s druhym 15 minut..smerovku napojis z ackoveho stlpika to si pozri na passatplus.de tam je to pekne obrázkovo popisane.

 

 

oki, dokoupím malé 4 pinové  :kol-47: fajn vypinuju..a zeptám se tě ..barvy drátků sedí stejně, jak na autě, tak na face. zrcátku ? nebo budou odlišné? A zeptám se tě ..proč je na předface 2 pinový malý a na face 4 pinový malý? A proč měl předface konektor velkej úplně plnej a face už ne? A nemáš náhodou obrázky, jak to máš zapojené? Popřípadě šlo by to nafotit ? :worthy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) drátky všechny nesedí, já jsem zrcátka rozebral a podíval jsem se kam jakej drát vede, vypinoval jsem druhej konektor a napinoval podle starýho zrcátka. Stáhni si schémata, pomůžou ti - hledej,

2) facelift konektor je taky uplně plnej, když máš full výbavu v zrcátku - podsvit nástupního prostoru, blikač, výhřev, el sklopné, el nastavitelné, tobě v zrcátkách něco chybí, asi sklopná fce, o tu přijdeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez ak si dobre pamatam tak nie je uplne plny ten konektor..

 

K tvojej otazke, na predface zrkadlach bol ten maly 2pin konektor na osvetlenie a na face zrkadlach je 4pin konektor pamat :)

 

Tapacir budem davat dole kvoli Sound systemu ale nevim este kedy, skor ti nepomozem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ale mám full výbavu, el. sklopná, el. ovládaná, vyhřívané, pod. nást. prostoru a i přesto tam jeden pin chybí. jedině přemýšlím , zda to není paměť, ale paměťové sedačky mám, tak nevím teda  :kol-32:  a není to naklápění zrcátka při couvání? pač zatím vím že jen u levého tam není..u pravého nevím a může tam být plný 12 pinový..jinak nevím kde najít už schémata ..v dílenském manuálu jsme nic nenašel  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...