Přejít na obsah

Sraz Ostravska a okolí 18.5.2008


Doporučené příspěvky

jojo budem,ale potřebuju ověřit zda už je letiště uzavřeno, nějaké info mám, že už je tam zákaz, takže to chci ověřit, pokud by tam někdo zajel kouknout byl bych rád, mě se hned z jihlavy tam letět nechce :) pak rozjedeme data a místa případně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes vyrazil se mrknout na Mošnov.Plocha kde se stávalo je již oplocená a střeží ji brána.Ptal jsem se obsluhy u motokár a ten mi řekl,že je to otevřené,pokud tam je někdo v práci.Byl jsem tam v 17:10 v neděli a podle fotek je vidět,že brána je odemklá,ale bylo mi řečeno,že se bude zamykat během půl hodiny.Jinak žádný zákaz.Zbytek uvidíte na fotkách,které přikládám.

post-13939-1218383832_thumb.jpg

post-13939-1218383846_thumb.jpg

post-13939-1218383859_thumb.jpg

post-13939-1218383870_thumb.jpg

post-13939-1218383884_thumb.jpg

post-13939-1218383898_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc Davčo za nafocení situace, takže to je jasan, Mošnov bude pasé, jakmile zajedem za bránu, muže to být bráno jako nepovolený vjezd na cizí pozemek atd, no zkusím zjistit co a jak, samozdřejmě další plochy jsou taky, ale Mošnov byl ideál..... hlučínská štěrkovna je jeden z adeptů

Do tydne to rozjedem s datumem a místem, tak to sledujte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky díky páni ;)

jinak mě ještě napadá na nově postavné D47 směr OV-Bohumín je vééééélike dálniční odpočívadlo s KFC :) uvidime

Tam bychom se mohli vejít !! :palec2: Když budu mít čas tak to dnes fotnu.

Editováno: , autor: blondakxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím jsem to probral s pár lidma a jsou pro KFC a terminově 6-14.9 to se uvidi dle hlasovani, večer to tu rozjedem v novém tématku....

misto je to veliké, nikdo tam není, občerstvení v KFC alias akce bezedny kelímek a dostupnost myslím vyborná pro všechny i vzdálené, neb mužou doject po dálnici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...