Přejít na obsah

Pojištění proti odcizení


Hektor

Doporučené příspěvky

Ahoj lidičky,

tak jsme koupili autí z druhé ruky. e to škoda Fábia 2002 combi 1.4 50kw najeto 88 750 km. Protože to pro nás byla větší investice, chci se zeptat na Váš názor ohledně pojištění proti odcizení. V autě je zámek zpátečky a přikupujeme mechanické zabezpečení Bullock na pedály.

Bydlíme na sídlišti, kde je velká pravděpodobnost nějakých nekalostí. Máte někdo pojištění? A když tak od koho a za kolik chechtáků. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky,

tak jsme koupili autí z druhé ruky. e to škoda Fábia 2002 combi 1.4 50kw najeto 88 750 km. Protože to pro nás byla větší investice, chci se zeptat na Váš názor ohledně pojištění proti odcizení. V autě je zámek zpátečky a přikupujeme mechanické zabezpečení Bullock na pedály.

Bydlíme na sídlišti, kde je velká pravděpodobnost nějakých nekalostí. Máte někdo pojištění? A když tak od koho a za kolik chechtáků. :)

Ahoj, no mi máme havarijní (na odcizení jen) u České pojišťovny. nevim přesně kolik je havarijní, ale platíme i s POVkem 2000 čtvrtletně. Je to dobrý, aspoň pro ten pocit a kdyby se něco stalo dostaneš aspoň něco. Auto ti oceněj podle svých tabulek, pokud máš mechanické zabezpečení je to levnější. Pak taky záleží na spoluúčasti, čím větší, tím míň platíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam takmer tu istu situaciu auto je MR 2002 tiez parkuje na sidlisku a poistene je to v kooperative ale mam 3 kombinaciu a maximalne bonusy ( zakonne + havarijne + proti kradezi ) vsetko dohromady ma to vychadza cca 12,5tsk rocne.

p.s.: inak auto ma defend lock (spatocky), zamok na volante + tajne vypinace a este poistku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakce. Budu sem chodit častěji. Měl jsem dlouhou dobu okřídlený šíp 1996 Felicie. Jak jsem psal, tak máme o nějakou třídu lepší Fábinku.Bohužel jsem v péči o autí amatér jak sviňa. Když mi budete radit co a jak, budu velice vděčný. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zámek řadičky je jen nepatrné zdržení pro profesionály, jinak mi ukažte odcizenou mpi 50Kw Fabku.

BTW: Jinak já platím na 5 let starou FRS All risk pojistku včtně PR - 14.000.-

Mno, to je těžké soudit. Všeobecně se v ČR krade úplně všechno. Jsme mladá rodina, která nemění auta jako ponožky, takže by nás ztráta vozu dost štvala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, to je těžké soudit. Všeobecně se v ČR krade úplně všechno. Jsme mladá rodina, která nemění auta jako ponožky, takže by nás ztráta vozu dost štvala.

nechal bych to pojistit, není to tase tolik peněz a budeš mít klidnější spaní. Obejdi pár pojišťoven a uvidíš. Docela levná je UNIQUA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam takmer tu istu situaciu auto je MR 2002 tiez parkuje na sidlisku a poistene je to v kooperative ale mam 3 kombinaciu a maximalne bonusy ( zakonne + havarijne + proti kradezi ) vsetko dohromady ma to vychadza cca 12,5tsk rocne.

p.s.: inak auto ma defend lock (spatocky), zamok na volante + tajne vypinace a este poistku ;)

To je velice dobré zabezpečení. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janina: to je pravda v tychto bananovych republikach sa kradne vsetko, kedysi aspon zabetonovane a privarene veci nekradli dnes uz ani to nie je problem.

p.s.: dnes som sa dozvedel ze aj prichytene puklice kradnu dufam ze ma to nestretne lebo hned aplikujem skolske poznatky zbrani. mame tam nejaky gulomet a T-55, potom zaujimam poziciu a striehnem :kol-51: :kol-51: :kol-51: :kol-51: :kol-51: na vsetko co sa priblizi na blizsie ako 10cm k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

MELLO:

ze MPI sa nekradnu tak jednu viem co ukradli asi pred mesiacom ( bola firemna s najazdom cez 200tkm ) takze by som nebol tak kludny kradne sa vsetko, inak policajne statistiky hovoria ze v maji sa v trencine ukradlo 17 fabii. co som sa pytal policajta tak povedal ze je to mozne kradnu sa fabia, octavia, golf a passat.

p.s.: neboj konkretne fabia sa nekardne pre auto ale na nahradne diely lebo to ide na dracku a je zaujem o diely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zájímavá myšlenka kombinovat mech. zabezpečení s alarmem, investice alarmu s GSM, příp. GPS podle mě ideální. ta smska přijde majitely auta prakticky okamžitě. A co dál? To je otázka. Vybrat nějakou firmu službu nebo podobně, která by v případě že budu od auta 10km něco podnikla. Ano sms o poplachu mám na telefonu, ale co můžu dělat, když se k autu dostanu za půl hodiny.......

Používáte někdo něco podobného? Pochopitelně i rozumně s cenou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...