Přejít na obsah

Zatékaní do vozu


jiras

Doporučené příspěvky

Tak jsem koupil to těsnění, ale mám další problém, začalvjsemstrhávat to starý a zůstála mi na autě ta papírová páska a nechce se jí dolů, seškrabovat se mi ji nijek nechce a čím by se dala "rozpustit" mě nenapadá, nemáte s tím někdo skušenost?

1. perchlor

2. tech. benzin ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil to těsnění, ale mám další problém, začalvjsemstrhávat to starý a zůstála mi na autě ta papírová páska a nechce se jí dolů, seškrabovat se mi ji nijek nechce a čím by se dala "rozpustit" mě nenapadá, nemáte s tím někdo skušenost?

1. perchlor

2. tech. benzin ...

technický benzín bez výsledku a to první ani nevím co to je,snad to někde seženu a snad to bude fungovat, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
odlepenej, bláhově jsem si myslel že to izolepa udrží

No já teda nevim, ale já ji přilepil obyčejnou průhlednou kancelářskou páskou o šíři cca 5cm na odmaštěnej povrch a už je to víc než rok a pořád drží a dovnitř mi neteče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A u spolujazdca to vypada takto.

Zase pršalo, a zase tam mam louži.

A zkontrolovals tu foliu ve dveřích? Myslím že podle toho že máš vodu i na těsnící gumě dveří tak tam teče přes dveře.Nejlepší je koupit ve škodovce orig. na přední dveře stojí 300 a na zadní 100kč.Ale není to ta průhledná ale i s tlumením něco jako molitan,jak se to tady už psalo.jednoduše to přílepíš na odmaštěnou plochu a sedí to bez problémů a nemusíš nic vymýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A u spolujazdca to vypada takto.

Zase pršalo, a zase tam mam louži.

mě tam při jednom velkym děšti taky takhle zateklo a jak jsem pak zjistil, tak to bylo jen u spolujezdce a voda se tam dostala přes topení a jeho filtr před spolujezdcem.

Akorát jsem ho tehdá měl 3 dny novej, tak to zamrzelo. Byl to ten uhlíkovej a jak se namočil, tak se propadnul do větráku a já měl pak po autě černý sněžení :smich: a úklid na krku.

Jo a pokud tam zateče přes ten filtr topení, tak když se pustí topení, tak jde taková divná vůně.

Jukni na to, u mě to tak bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem koupil novou fólii do předních dveří za 305Kč, ale zajimá mě, jak se tam má přilepit, když je asi 2 mm silná.

Jak se to řeší pod těma příchytkama? Přeci když bude ten molitan pod tema příchytkama, tak bude mezi dveřma a štapicíruňkem mezera.

Jak je to dělaný u auto po facelitu?

A u spolujazdca to vypada takto.

Zase pršalo, a zase tam mam louži.

ty vogo už jsem to dlouho nečetl dozadu, ale nemáš měněné okno- a na hovno přilepené....... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvapká mi to tam, kde som dal ten žltý krúžok. Je to spod skrinky u spolujazdca. Takze asi cez dvere nie.

A je to divne, lebo nechova sa to rovnako. Ked par dni za sebou prsi, tak raz to tam je a raz nie. A zistil som, ze okno je menene, takze moze byt špatne zalepene. Tak neviem, co teraz s tým.

post-4175-1179245054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to fakt není tím oknem,zkusil bych oddělat schránku před spolujezdcem a polívat proudem vody a třeba bude vidět kudy to teče.

Zkuste to topení, mě tam loni takto zateklo, už jsem to tu někde psal. A už znám i příčinu, měl jsme ucpané odtoky z oddělovacího prostoru, v kterém je nasávání topení, takže se to naplnilo jako bazének a přepad byl rovnou do topení.

Stačí pročistit odtoky nějakým drátem, se budete divit, co je tam bordelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mne stále zateká spolujezdci. Po silnom nočnom dazdi mam vzdy ráno taku vacsiu louzicku na spolujazdcovej strane. a kvapká mi spod odkladacej skrinky u spolujazdca. Precistil som oddokovy kanalik, ten bol cisty, takze tým to nebolo. aj som zasilikonoval ten plast, co je nad filtrom od klímy. nic nepomohlo.

To už dělal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mne stále zateká spolujezdci. Po silnom nočnom dazdi mam vzdy ráno taku vacsiu louzicku na spolujazdcovej strane. a kvapká mi spod odkladacej skrinky u spolujazdca. Precistil som oddokovy kanalik, ten bol cisty, takze tým to nebolo. aj som zasilikonoval ten plast, co je nad filtrom od klímy. nic nepomohlo.

To už dělal :)

Presne tak. Asi si naozaj vezmem WAPku a budem polievat :-), budem aspon chvilu pán dažda ;)

Paradoxom je, ze z chladicy mi vody ubýva a vnútry jej mám vela /mam mikrotrhlinu v chladiči, tak to ešte musím spravit/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom napiš jak to dopadlo,cos našel :)

taky jsem zvědav. Ještě jeden nápad, nemáte náhodou na autě střešní okno, jeho odvodňovací kanálky jdou sloupkama vnitřkem auta.

Ahojky ja mám na OCTE střešní okno, odvňovací kanálky jsou vedeny předními postranními stloupky, pak to vyústí hned v začátku podběhu. Stačí pootevřít střešní okno a nalét tam nejlepsí z pullitrovky málo vody, pak uvidíš kde to ustí.

Mawerick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvapká mi to tam, kde som dal ten žltý krúžok. Je to spod skrinky u spolujazdca. Takze asi cez dvere nie.

A je to divne, lebo nechova sa to rovnako. Ked par dni za sebou prsi, tak raz to tam je a raz nie. A zistil som, ze okno je menene, takze moze byt špatne zalepene. Tak neviem, co teraz s tým.

Nazdárek. Já jsem založil tohlecto téma.

Takže vono se to nemusí chovat vždy stejně! Záleží jak máš zaparkovaný auto! (zda je ve skolonu nebo nikoli).

Ak je okno měněné a špatně zalepený (to je ta horší stránka) tak to bude téct někde v horním rohu (ale nemysím že by to bylo špatně zalepený).

Vono to bude spíš zanesenýma odtokma na blatnicích nebo je urvatá plastová vanička, která je nad pelovým filtrem (i když to slepíš a co jen kousek s tím škubneš při nasazovaní, tak se tam udělá prasklina). Já jsem to dělal už asi lidem a to jsem to vykoumal sám jak to udělat.

(jednoduše dáš dolu tu pulku plastu pod steračma (na ní je ta vanička) a vaničku nejlepší prišroubovat (asi skutek s metrickým závitem+matice M3) :palec2: a do místa celého spoje dát silikon, nejlepší ten na dlažby do spár (POZOR NELEPIT!!!!!! trpí to otrasma a nevíš jaké poveterností vlyvy unese lepidlo) když to stáhneš těma šroubkama a zasilikonuješ tak to nech dobře zaschnout pak montuj zpět na auto!). Tato metoda je supr :palec2: protože je to i poměrně dost poddajný (ne zas úplně že jo ;) ) a drží to na sto pro :palec2: . Když budeš chtít dám i foto jak to vypadá.

MAWERICK :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mawerick

Kludne sem daj fotky, určite to niekomu pomôže a určite aj mne.

Zase prsalo a ja mam vodu :-)

Musim si uz nato nájst čas.

Čo máš z auta fóliovník keď Ti to tam stále zavlažuje.

OK fotky neaké porobím, aj tak musím čistiť odtokové kanály. stál som pod stromom a kvitla vŕba tak mi tam pekne nasypalo.

nechcem mať z toho Green Car.

Mne už okno vybili na mojom aute a to týždeň na to čo som ho kúpil ako som tu už písal, takže viem čo je to voda v aute a dobrý puch keď sa to suší.

Odkiaľ si? Ja z BA!

Ahoj

maw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mawerick

Kludne sem daj fotky, určite to niekomu pomôže a určite aj mne.

Zase prsalo a ja mam vodu :-)

Musim si uz nato nájst čas.

Čo máš z auta fóliovník keď Ti to tam stále zavlažuje.

OK fotky neaké porobím, aj tak musím čistiť odtokové kanály. stál som pod stromom a kvitla vŕba tak mi tam pekne nasypalo.

nechcem mať z toho Green Car.

Mne už okno vybili na mojom aute a to týždeň na to čo som ho kúpil ako som tu už písal, takže viem čo je to voda v aute a dobrý puch keď sa to suší.

Odkiaľ si? Ja z BA!

Ahoj

maw

Tiez BA. Odtokovy kanalik mám krásny čisty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...