Přejít na obsah

Zatékaní do vozu


jiras

Doporučené příspěvky

Ahojte, poradite mi? Dnes som sa zaregistroval, lebo potrebujem radu. Pod volantom mam male more. Mal som dole stierace a ten plast. vycistil som to tam, popozeral pod volantom utrel a ked som prisiel ku autu dnes a videl to kupalisko, az mi zle prislo. odkial to tecie? koberec bol mokry az hore za pedalmi. Date mi aj nejake foto, kde to nejak urobit? Diky vopred

:help:

Pokud nebylo přelepované čelní sklo, tak mě napadá pouze to, že by to mohlo téct kolem hlavní svorkovnice, co je právě v tom kanálu pod plastem u čelního skla, tam kde je přepákování stěračů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, poradite mi? Dnes som sa zaregistroval, lebo potrebujem radu. Pod volantom mam male more. Mal som dole stierace a ten plast. vycistil som to tam, popozeral pod volantom utrel a ked som prisiel ku autu dnes a videl to kupalisko, az mi zle prislo. odkial to tecie? koberec bol mokry az hore za pedalmi. Date mi aj nejake foto, kde to nejak urobit? Diky vopred

:help:

U mě to byl ucpaný odtok do podběhu. Když pak pršelo, tak se voda z deště dostala nějakou dírou do kabiny. A že to také bylo pěkné moře. Ještě že ty vysavače u benzínek mají takový výkon. Vysával jsem to na několikrát, protože to zateklo kam mohlo. Stačilo popojet pár zatáček a to zateklé se zase vyvalilo. Stačilo prošťouchnout drátem ten odtok, vylétlo hafo listí a byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to som urobil, ale narazil som na spodok a ten drot ma vyjst az von???

preplachol som to vodou, vytiekla von ale drot nie, ani z jednej strany ani z lava a ani z prava.

fakt neviem a mam z toho nerva

To uz nepamatuju, je to 5 let. Ale jestli voda vyteče rychle a slušným proudem, tak to tím není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cawte.Teraz co prsalo vonku asi 3 dni tak som si vsimol v aute vodu.Na spolujazdcovej strane v zadu pod nohami bola mokra rohoz.Najprv som si myslel ze to tam niekto priniesol na topankach ale teraz ked auto stalo doma a vonku na dazdi a nikto tam nesedel tak mi niekde zateka okolo dveri.Poradte co mam robit?Mam vymenit tesnenie okolo dveri alebo sa to da nejak inak odstranit?Poradte.Caw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Často tam teče skrz dveře poškozenou folií, která je pod tepecem, až tam zase po dešti budeš mít mokro, tak se podívej na spodní okraj dveří do míst, kde končí tapec, je možné, že z poza tepecu bude kapat voda, pak stačí tu folii ve dveřích dobře přilepit ;)

Dakujem ale musim sa na to poriadne pozriet a naimitovat dazd s konvice.Ale aj tak som z toho hotovy.Auto ma 4 roky a trochu ma to dojalo.Auto je garazovane a je o neho postarane na 1000% tak ma to poriadne mrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Často tam teče skrz dveře poškozenou folií, která je pod tepecem, až tam zase po dešti budeš mít mokro, tak se podívej na spodní okraj dveří do míst, kde končí tapec, je možné, že z poza tepecu bude kapat voda, pak stačí tu folii ve dveřích dobře přilepit ;)

Přesně tak, taky bych tipnul tu fólii ve dveřích, když je voda vzadu u spolujezdce. Taky do Oktávek teče odvodňovacími kanálky střešního okna a ventilátorem ventilaca - kolem pylového filtr, ale to by byla voda i ve předu pod přístrojovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, taky bych tipnul tu fólii ve dveřích, když je voda vzadu u spolujezdce. Taky do Oktávek teče odvodňovacími kanálky střešního okna a ventilátorem ventilaca - kolem pylového filtr, ale to by byla voda i ve předu pod přístrojovkou.

Stresne okno nemam ale nechapem cez ktoru foliu to zateka.Treba rozobrat dvere alebo nieco ine?Nemate nejaku fotodokumentaciu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš sundat čalounění ze dveří. Pod ním je ještě na plechu dveří přilepená félie. Je možné, že bude někde odlepená nebo bude protrhlá. Hodně se stává, že když na dveřích dělají něco v servisu, tak jí prostě proříznou a nezalepí a pak tam tudy teče. Takže sundat čalounění, prohlédnout fólii a popřípadě jí zalepit a přilepit ke dveřím.

Ve předu pod přístrojovkou máš sucho?

Editováno: , autor: KaJe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš sundat čalounění ze dveří. Pod ním je ještě na plechu dveří přilepená félie. Je možné, že bude někde odlepená nebo bude protrhlá. Hodně se stává, že když na dveřích dělají něco v servisu, tak jí prostě proříznou a nezalepí a pak tam tudy teče. Takže sundat čalounění, prohlédnout fólii a popřípadě jí zalepit a přilepit ke dveřím.

Ve předu pod přístrojovkou máš sucho?

Vpredu ma sucho.Tak potom zateka okolo okna v zadu ked sa voda dostane po caludenie?Z dverami nerobil nikto nic a som z toho vsetkeho jelen. Je problem dat dole caludenie s dveri?Nebude to potom vrzgat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mcau všichni,mam octavia combi ,stale se mi oběvuje voda když otevřu dveře tak dole u těsníci gumy je kalužka vody a stíka to na do kobercu podle množství vody je to bolest octavii nebo neco nekde netěsní.ví někdo co stím,poradte díky!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mcau všichni,mam octavia combi ,stale se mi oběvuje voda když otevřu dveře tak dole u těsníci gumy je kalužka vody a stíka to na do kobercu podle množství vody je to bolest octavii nebo neco nekde netěsní.ví někdo co stím,poradte díky!!!!!!!!!

bolest to je tak max tvojí octy... bud máš špatnou gumu kolem dveří... ale spíš máš špatnou a nebo žádnou folii ve dveřím .. za tapecem ... když tak cinkni a mužu se ti na to podívat... zdar :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mcau všichni,mam octavia combi ,stale se mi oběvuje voda když otevřu dveře tak dole u těsníci gumy je kalužka vody a stíka to na do kobercu podle množství vody je to bolest octavii nebo neco nekde netěsní.ví někdo co stím,poradte díky!!!!!!!!!

Které dveře? Na tom taky záleží, aby jsme ti poradili, co dál. Zátékání se tu řešilo docela obsáhle:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12332&hl=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...