Přejít na obsah

Zatékaní do vozu


jiras

Doporučené příspěvky

Tak zkusím přidat něco ze zkušenosti mého kamaráda. Také ho trápila voda v interiéru a dlouho nemohl přijít na to, odkud se mu do auta dostává. Největší vinu přikládal těsnění u dveří. Dopadlo to až tak daleko, že je vyměnil - žádná změna. U něj na podlaze to vypadalo, jako u tebe na těch fotkách. Potom dostal tip, na ucpané odvodní kanálky vody na střeše - byly bez problémů průchozí, nedalo mu to a demontoval čalounění stropu a konečně našel závadu. Vypadla mu "hadička" ve střešním odvodu vody. Voda pak ztékala po vnitřku stropnice, přes "B" sloupek až na podlahu. Po nasazení hadičky má v interiéru konečně sucho. :palec2:

Editováno: , autor: Píst
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám škodu octavii 99 rok, vždy po dešti mám vodu u spolujezdce na koberci. Protoče skrz topení. Odtokové žlábky jsou průchodné a přesto tam voda teče. Prosím o radu co s tím, docela ted když prší se s tím blbě jezdí :help:

Zkus se podívat jestli nemáš urvaný plastový žlábek nad pylovým filtrem, dostaneš se k němu z motoru.Měl jsem stejný problém,kryt se mi urval a začal chřastit,tak jsem plast vyndal v doměnní, že tam na nic není a potopa byla hned.Musel jsem ho zpátky nalepit a bylo po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle problém jsem nedávno řešil u kamarádky v jejím autě. Voda u spolujezdce, a to docela dost, takže musel na řadu vysavač na vodu. Ale problém byl právě v těch odtokových kanálcích. Potřebují pořádně pročistit. Ale problém byl i v tom, že jakmile šla voda ke spolujezdci, tak se tam dostala jediným způsobem. A to přes pilový filtr a následně přes ventilátor. Byl docela mokrý, takže musel ven a vysušit. Ještě mě napadá jeden problém, pokud máš střešní okno, tak vyústění odtokových kanálků je po otevření předních dveří někde v okolí pantů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle problém jsem nedávno řešil u kamarádky v jejím autě. Voda u spolujezdce, a to docela dost, takže musel na řadu vysavač na vodu. Ale problém byl právě v těch odtokových kanálcích. Potřebují pořádně pročistit. Ale problém byl i v tom, že jakmile šla voda ke spolujezdci, tak se tam dostala jediným způsobem. A to přes pilový filtr a následně přes ventilátor. Byl docela mokrý, takže musel ven a vysušit. Ještě mě napadá jeden problém, pokud máš střešní okno, tak vyústění odtokových kanálků je po otevření předních dveří někde v okolí pantů.

Voda tam teče přesně jak píšeš, přes pilový filtr a pak přes ventilátor. ještě se chci zeptat, jak jsi to myslel s tím střesním oknem? To mám a ty odtoky jsou průchodné v okolí dveřních pantů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu mám takový problém mám po každém malém deští vodu v autě u spolujezdce. Auto jsem měla dvakrát v servisu a vyměnili mi umělou hmotu kolem oken a dveří. Ale problém přetrvává nadále, když jedu do myčky tak v autě voda není ,ale jak prší tak je tam vody plno. Poradíte mi . S přítelem už nevíme co dělat :Děkuji předem :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu mám takový problém mám po každém malém deští vodu v autě u spolujezdce. Auto jsem měla dvakrát v servisu a vyměnili mi umělou hmotu kolem oken a dveří. Ale problém přetrvává nadále, když jedu do myčky tak v autě voda není ,ale jak prší tak je tam vody plno. Poradíte mi . S přítelem už nevíme co dělat :Děkuji předem :help:

Máte střešní okno ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu mám takový problém mám po každém malém deští vodu v autě u spolujezdce. Auto jsem měla dvakrát v servisu a vyměnili mi umělou hmotu kolem oken a dveří. Ale problém přetrvává nadále, když jedu do myčky tak v autě voda není ,ale jak prší tak je tam vody plno. Poradíte mi . S přítelem už nevíme co dělat :Děkuji předem :help:

Máte střešní okno ?

Nemáme:o(Právě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdarec!Začala se mi po dešti objevovat voda v autě, konkrétně na vnitřní prahové liště a na spodní části těsnění u zadních dveří, ale nepřipadalo mi, že zatéká odněkud zeshora. Sedačka suchá, na okně nic, okolo vrchní části dveří nic, až pak dole. Jako by to teklo nějak skrz dveře. Setkal jste se s tím někdo? A nějaké řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tento problém sleduji rok, ale nepřišel jsem na to, odkud to je. Všiml jsem si toho původně, když vyjedu z myčky a chci si očistit dveře, tak je otevřu a na te gumě za řidičem je voda a jak otevřu steče pod nohy spolujezdce vzadu za řidičem. Guma O.K., těsnění kolem dveří taky v pořádku, tak jsem to nechal zatím tak a po vyjetí z myčky to utřu a jeto.

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ja mel stejny problem. Je to 100% porusena (odlepena) folie co je pod tapecem. Do vnitrniho prostoru voda zateka (vytece dirama na spodku dveri), ale aby neprosla do auta je tam ta folie.

Ano na 100% folie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele me to teklo taky, delal jsem si muziku a protahoval kabel za kastlikem spolujezdce. Je tam takova dirka, ve ktery je gumovej spunt. Tak jestli treba neni strouchnivelej. Me to nenapadlo, namontoval jsem kastlik zpet bez toho spuntu a po kazdym myti, nebo pri desti byla voda u spolujezdce na koberecku. To zvladnete opravit i sami, jen to najit, chce to vyresit hned, aby se tam nedostala plisen, nebo tak. Hodne stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele me to teklo taky, delal jsem si muziku a protahoval kabel za kastlikem spolujezdce. Je tam takova dirka, ve ktery je gumovej spunt. Tak jestli treba neni strouchnivelej. Me to nenapadlo, namontoval jsem kastlik zpet bez toho spuntu a po kazdym myti, nebo pri desti byla voda u spolujezdce na koberecku. To zvladnete opravit i sami, jen to najit, chce to vyresit hned, aby se tam nedostala plisen, nebo tak. Hodne stesti.

asi myslíš ty špunty, ve kterých jsou při montáži střešního okna hadičky odtoku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...