Přejít na obsah

Robi tu niekto v Skoda Auto?


triscene

Doporučené příspěvky

Caute, u policajtov mi povedali ze potrebujem na zapis do TP vyjadrenie dodavatela alebo Skoda Auto (napr. vyfuk, kolesa atd).

Ku kolesam mam ale ide mi o vyfuk, prahy a ine, samozrejme mam ku vsetkemu TUV.

Aka je realna sanca dostat taketo potvrdenie od Skodovakov? TUV znamena ze to bolo otestovane a je to odskusane na danom type auta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak TÜV je Ti u nás tak akorát na :prc:

Potřebuješ české, ne německé atesty, takže něco jako 8SD nebo jak tam ta písmenka jsou :)

A ne všechno je podle mě třeba zapisovat do TP.

kolesa a vyfuk ano...svetla netreba ak maju Ecko vraj

no a nemecke atesty su ine ako ceske? :) vysledky by mali byt rovnake len v inom jazyku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Blizardem.

Narychlo mně napadá,že do TP se dopisuje tažné a kola.Zde je potřeba zejména typový list a TÜV státu,kde byl díl schválen a český překlad.

U ostatních dílů je třeba,aby byl označen "E" a příslušnými čísly,znamená to,že byl homologován dle předpisů EHK,tak jak nařizuje legislativa EU.ĆR smlouvu o jednotném technickém přístupu ratifikovala a úředníci by to měli respektovat,nějak jim to ale trvá,přesněji od roku 2001 1.7..Díly schválené před tímto datem musí nést označení 8SD XXXX.

Tolik teorie,praxe je však bohužel méně příznivá. :aggressive:

Pokud chceš opravdu závaznou informaci,napiš dotaz přímo na MD,určitě Ti odpoví-musí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Blizardem.

Narychlo mně napadá,že do TP se dopisuje tažné a kola.Zde je potřeba zejména typový list a TÜV státu,kde byl díl schválen a český překlad.

U ostatních dílů je třeba,aby byl označen "E" a příslušnými čísly,znamená to,že byl homologován dle předpisů EHK,tak jak nařizuje legislativa EU.ĆR smlouvu o jednotném technickém přístupu ratifikovala a úředníci by to měli respektovat,nějak jim to ale trvá,přesněji od roku 2001 1.7..Díly schválené před tímto datem musí nést označení 8SD XXXX.

Tolik teorie,praxe je však bohužel méně příznivá. :aggressive:

Pokud chceš opravdu závaznou informaci,napiš dotaz přímo na MD,určitě Ti odpoví-musí.

no prave na STK mi policajt vravel ze mam mat povolenia od dodavatela vozidiel Skoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...