Přejít na obsah

Powerbox TDI


Radas1

Doporučené příspěvky

Testoval jste někdo Powerbox TDI??někde jsem na netu četl,že to plní funkci klamání ŘJ. Vyděl jsem to i v rozebraném stavu a hleděl jsem jak blb byl tam jeden odpor je to normální,který asi něco přerušuje,ale to nevím co,ale dost by mě to zajímalo pokud to někdo ví :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Powerbox upravuje hodnoty, která dává ŘJ. Te o kterém píšeš, s tím jedním odporem, to je powerbox udělalý jen na okrádání zákazníků, nemá to nic společného s powerboxem. Já osobně si myslím, že je lepší udělal přímo čip v ŘJ než použít powerbox. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vseobecne powerbox je sidic hodnot pro ECU. Vetsinou se jedna o prachobycejny odpor co meni hodnotu pro teplotu paliva. Jsou i powerboxy kde to ojebavani jde dokonce stelovat... Takze zadny narust tlaku turba, zadna zmena pocatku vstriku, zadna zmena EGR atd jen prodluzovani doby vstriku(nekdy az neumerne) a tim zvysovani kourivosti!!!! Poznat to jde, ale pro motor nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testoval jste někdo Powerbox TDI??někde jsem na netu četl,že to plní funkci klamání ŘJ. Vyděl jsem to i v rozebraném stavu a hleděl jsem jak blb byl tam jeden odpor je to normální,který asi něco přerušuje,ale to nevím co,ale dost by mě to zajímalo pokud to někdo ví :prc:

Der radsi vstriky treba S764 od DP a pojede suprove ...

viz: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=32805

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jsem reagoval na tvou prostou odpověd,nic zlého :D

pokud má někdo pod avatarem veterán fora nebo jiné podbné pi...y,nebo počet příspěvků vysokých čísel,neznamená že ví vše o octách,tomhle foru a pod.

spousta lidí tu jen tak kecá,za to lezou počty příspěvků a dodatek mistr nebo veterán se podle toho odráží,to bych zrušil,vzpomen třeba komárka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Podle meho powerbox nebo trysky bez upravy softu je totozna vec. Hodne nafty.

Pravda, oboje přidá naftu, ale trysky přídají více nafty při sériové délce vstřiku, powerbox přidá více nafty za pomoci výrazného prodloužení délky vstřiku.

Použití trysek s větším průtokem je určitě šetrnější způsob zvýšení výkonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...