Přejít na obsah

Foto zamku...


Shaarky

Doporučené příspěvky

Nemate prosim nekdo foto zamku zadnich dveri, kde by bylo videt usazeni tento pruziny ? Mam to rozdelane a nejak mi to tam nepasuje... pruzinu tam sice mam, ale pokud ji zahaknu do toho zobacku, na kterem je lanko od kliky, pri zatahnuti opet vyskoci.... diky.

post-2707-1212234909_thumb.jpg

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem si zacvakal a vyndaval o5 zámek ven abych mrzkou pružinu nasadil. Po třech pokusech se zámkem venku jsem se na to vykašlal. Vyzkoušel jsem odpor kliky na dveřích spolujezdce, byl stejný jako na řidičových s vypadlou pružinou a já usoudil že to asi tak má holt být. Funguje to s vycvaklou pružinou. Bez debat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ta pružina slouží k tomu, aby se při montáži lanka k venkovní klice toto lanko správně napnulo - ani málo ani moc :-) - aby pak třeba nebyly problémy s otevíráním dveří. Ta pružina prostě při napružení a zapadnutí do kyvného ramene s lankem toto rameno zajistí, lanko pak napnuté cvaknete do kliky a zatažením za kliku tu pružinu odjistíte a ta už se jen vozí bez jiného učelu :-) Jde to i bez ní, ale řada "mechaniků" lanko přepíná a pak sou právě problémy s otevíráním, tak si vyberte ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ta pružina slouží k tomu, aby se při montáži lanka k venkovní klice toto lanko správně napnulo - ani málo ani moc :-) - aby pak třeba nebyly problémy s otevíráním dveří. Ta pružina prostě při napružení a zapadnutí do kyvného ramene s lankem toto rameno zajistí, lanko pak napnuté cvaknete do kliky a zatažením za kliku tu pružinu odjistíte a ta už se jen vozí bez jiného učelu :-) Jde to i bez ní, ale řada "mechaniků" lanko přepíná a pak sou právě problémy s otevíráním, tak si vyberte ...

jj, presne tak jak rikas, dekuju. Ja jsem si dneska procital DP a je tam zminka prave o te pruzince a je to presne, jak rika Rayx :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Pánové, ta pružina slouží k tomu, aby se při montáži lanka k venkovní klice toto lanko správně napnulo - ani málo ani moc :-) - aby pak třeba nebyly problémy s otevíráním dveří. Ta pružina prostě při napružení a zapadnutí do kyvného ramene s lankem toto rameno zajistí, lanko pak napnuté cvaknete do kliky a zatažením za kliku tu pružinu odjistíte a ta už se jen vozí bez jiného učelu :-) Jde to i bez ní, ale řada "mechaniků" lanko přepíná a pak sou právě problémy s otevíráním, tak si vyberte ...

Tak tak

post-3876-1213331076_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj všem. Jak tady čtu, tak je hodně příspěvků ohledně této pružiny, já mám ale problém s jinou.

Praskla mi pružina ta jak je na fotce v kroužku a kvůli tomu se mi zámek od té doby otevře někdy jo, někdy ne, někdy napůl.

Potřeboval bych vědět, jestli někdo víte, jestli by se ta pružinka dala někde objednat, popřípadě jaký má kód.

Nebo jestli má někdo náhradní ze starého poškozeného zámku, tak jí koupím.

Předem díky

post-37725-1250021121_thumb.jpg

Editováno: , autor: melman154
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl bych rád kdyby jsi nějakou našel. Jinak tedy abych to upřesnil jedná se o levé přední dveře

Škoda Octavia Combi 1,6 74kW 1999 (stará světla, ale už nová palubka)

Jo a máš pravdu, na každé fotce byla ta pružina jiná (L a P), tak jsem tu špatnou smazal.

Tak teď je tam fotka s tou správnou.

Editováno: , autor: melman154
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor tech pruzin je vice typu

Tak jsem dneska byl na jednom malým vrakáči. Měli tam na Octavii jen levý zadní zámek a ta pružina tam je úplně jiná (větší)

Takže to musí být jedině ze zámku ze dveří u řidiče.

Podívejte se prosím někdo jestli něco máte... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Taky me praskla tato pruzinka a prestal zamek ok fungovat.

sehnal jsem jiny zamky, ale staci tuto pruzinu necim nahradit a je to ok - ma pruzne lamani na obe strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...