Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Taky vas obtezovala Skoda-auto dopisy s pruzkumem spokojenosti s novym autem? Poslali 3x dopis vzdy s jinym uvodem, ale stejnym dotaznikem. Myslim, ze to je naprosto vporadku a rad bych jim dal zpetnou vazbu, ale ten dotaznik mel snad 8 stran...na to jsem cas ani chut nemel. Nakonec mi dokonce zavolali, ze to udelame po telefonu..cca 10 min. Tak jsem svolil a kladli zvlastni otazky - mam RS TDI a ptali se, ze pry Skoda zvazuje nasazeni noveho motoru do RS a zda mi ten muj prijde spise slaby, adekvatni, spise silny..:-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato barbarská civilizace je z nějakého zváštního důvodu tak kultivovaná,že sekat ruce se,bohužel,nemůžou!

Chtělo by takovýho hajzla u toho chytit - položit mu ty pracky přes hranu obrubníku a pak stačí akorát dupnout... Torzně-tříštivý zlomeniny tohohle druhu se hodně blbě hojí a označenej by byl doživotně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový motor:

OIIIC 2.0 TDI 135 KW 4x4 DSG Ambition                           690 900 Kč
OIIIC 2.0 TDI 135 KW 4x4 DSG Elegance                          740 900 Kč
OIIIC 2.0 TDI 135 KW 4x4 DSG L&K                                  817 900 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zájemce o OIII informace od prodejce:

Dodací lhůta  je cca 4 měsíce, avšak v tuto chvíli nejsou k dispozici parkovací senzory. Vůz jde objednat bez senzorů za nižší cenu, nebo počkat, dokud nebudou senzory skladem. Pak je ovšem dodací lhůta neznámá. :kol-29:

 

 

Doplňuji: nejsou přední parkovací senzory. Se zadními nebo asistentem objednat prý lze.

No nevím, takový přístup bych si představoval v okamžiku, kdy by byla škoda jedinou značkou auta na světě.... :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžeš tušit ani ty ani kdokoliv jiný v čem je problém, ať již technický u dodavatele, nebo kapacitní nebo ta fabrika prostě vyhořela.... prostě se to stává a nedivil bych se kdyby značky výše v pořadí měly přednost v dodání nedostatkových dílů....

 

tak si do té hlavy moc nevrtej nebo se to už nedozvíš v čem byl problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako zákazníka mě příliš nezajímá, kde je problém, ale zajímá mě to, že si nemohu objednat nabízenou konfiguraci.

 

Je-li problém auto v reálném čase z nabízených komponent vyrobit, tak je mílovými kroky nakročeno k tomu, že bude v budoucnu problém auto opravit - "sorry rozeslali jsme bulletin, že nejsou potřebné náhradní díly a možná budou letos nebo v 22KT příštího roku".

 

ne to už jsem hodně nadsadil, ale udivuje mě vůbec možnost jakýchkoliv problémů u takovéto blbosti. Kdyby fabrika vyhořela, tak nedělají ani asistenta - ten vpředu senzory potřebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako zákazníka mě příliš nezajímá, kde je problém, ale zajímá mě to, že si nemohu objednat nabízenou konfiguraci.

 

Je-li problém auto v reálném čase z nabízených komponent vyrobit, tak je mílovými kroky nakročeno k tomu, že bude v budoucnu problém auto opravit - "sorry rozeslali jsme bulletin, že nejsou potřebné náhradní díly a možná budou letos nebo v 22KT příštího roku".

 

ale to není pravda, ty si ji můžeš objednat, jen budeš o něco dýl čekat....

 

blbost je to momentální věc a není problém v nějaké čase zajistit buď jiného dodavatele nebo navýšit u toho stávajícího kapacitu ...automotive jako takový má nejdokonalejší procesy výroby a logistiku ....

 

Kdyby fabrika vyhořela, tak nedělají ani asistenta - ten vpředu senzory potřebuje.

 

nepochopil, chlapče téměř 80 % dílů se nevyrábí ani v Mladé Boleslavi ani jinde ve společnosti ŠKODA AUTO a.s. ale nakupují se od dodavatelů, v Mladé Boleslavi je jen montovna a motorárna a to jen některé motory, co zajet na exkurzi a jen nekritizovat?

 

opravdu to každému doporučuji exkurze + návštěva muzea stojí za to....

 

zde je odkaz - povozí tě po fabrice a ukážou kde co  :kol-47:

 

jednou jsem četl pěkné moudro, budu parafrázovat:UKAŽTE NÁM V JAKÝCH PODMÍNKÁCH VYRÁBÍTE A PAK SE PODÍVÁME NA VAŠE VÝROBKY !

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba má Hravec za to obhajování ŠA tantiémy. :-)

 

třeba, co můžeš vědět? ....

 

 neobhajuji vysvětluji a prioritně jsem životní optimista   :kol-47: takže z každé možné negativní situace se snažím vzít si to pozitivní nebo z ní to pozitivní udělat   :kol-47:

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

automotive jako takový má nejdokonalejší procesy výroby a logistiku

Tohle mně hodně pobavilo:-) hlavně ta logistika-:D

No samosebou to není jen tak,chtěl bych vidět co se ted děje v té firmě,která ty senzory dodává,pravděpodobně mají pěkné fedry.

Tohle nefunguje na úrovni"Hele Karle mi ted nemáme,v klidu Lojzo, my počkáme"

Editováno: , autor: Sanek81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě zajímalo kdo kromě automotive a armády má lepší logistiku?

 

vím že v tom děláš, ale logistika není jen doprava jak si myslí hodně lidí...

 

no ta firma už pomalu není, management pomýšlí kam se schovat, koho zastřelit a zda vůbec budou mít náplň výroby do dalších let.... protože ten kdo to vyrábí to dělá pro celý koncern a to už není žádná prdel, jako když někdo dělá jen pro jednu značku a nejlépe jeden model a jednu výbavu toho modelu....

 

ano v automotiv je to na úrovni "ty jsi na odstřel kámo..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dělají? Dělají akční plány a reportují po hodinách jak jim to jde. Ale třeba je problém jen v nárustu objemu výroby nad rámec sjednaného a opravdu prostě není, kde brát. Kapacitu výroby neznásobíte za týden. I do toho jednoho senzoru je spousta komponent od dalších dodavatelů od plastového výlisku přes elektronické součástky po lak. 

 

Prdel to jistě není ani při dodávání jedné značce na jeden model. Kvůli takovému jednomu modelu se klidně postaví fabrika na zelené louce (to podle typu, velikosti a komplexnosti dílu) protože je to kontrakt na mnoho tisíc kusů na cca 8 let (dle periody modelu u značky) + náhradní díly v dalším období.

Editováno: , autor: Flag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zájemce o OIII informace od prodejce:

Dodací lhůta  je cca 4 měsíce, avšak v tuto chvíli nejsou k dispozici parkovací senzory. Vůz jde objednat bez senzorů za nižší cenu, nebo počkat, dokud nebudou senzory skladem. Pak je ovšem dodací lhůta neznámá. :kol-29:

 

 

Libor TDI: zm.di!!!

 

zajímavý dotaz na briskoda, jak to bude s objednanými vozidla třeba s  L & K, která má senzory v základu - v UK totiž zcela vyřadili z konfigurátoru co mají prodejci

 

jeden tam píše, že mu volal prodejce, že parkovací asistent již není k dispozici, a že u jeho již objednaném vozidla prostě bude odstraněn z objednávky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...