Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Nebo píšťalku ne?   :kol-44:  :kol-44:  :kol-44:

 

 To ne to si dávají maníci s fabiema 1.2HTP. :kol-28:  :kol-28:  :kol-28:

 

2 Stringo

 

Byla to jen ironie. :kol-31:  Bohužel z dieselu asi kloudný sportovní zvuk nedostaneš. Někdo se už o to pokoušel ( rozevřením zadního tlumiče a pohrání si s přepážkami ), ale mělo to pak nějaké následky, ale už nevím jaké. Zvuk nejspíš budeš muset oželet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to slýchávám stále, jak na to narazím, ale třeba když jsem měl starého Golfa II v dieselu a praskl mi tlumič výfuku, tak to byl rachot dobrej, tak proč by to nějak nešlo i na Octavii  :kol-32:

Já mám komplet trubku od turba do zádu a zvuk je jen to štěká turba a žádnej sportovní zvuk to není to přece benzín

U Octy 2 to jde hůř řešit tam je asi jiný katík a sběrač že ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsou Vánoční svátky a na návštěvy vyráží "velmi zkušení, zruční a nesobečtí řidiči".  :kol-28:  Takto to vypadalo jeden den u nás, když se potkají dva mam*di. V tomto případě se sešli 2 umělci standardem u nás je jeden mam*d denně. Pak aby ostatní měli fiata 126. 

post-53999-0-91894000-1419761159_thumb.j

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...