Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

no pokud by to bylo jak u nás u penny, kdy neparkují klasicky vedle sebe, ale raději zastaví ve směru jízdy a po levé straně mají pak "poslušně" zaparkované příčně všechny ostatní, tak ti garantuji, že přijdou spíše k újmě, při vycouvávání těch "poslušných" páč už tam není tolik místa ... zrovna včera jsem viděl jak ženská takhle vycouvávala a málem sejmula toho "co byl asi krypl na nohy a už by těch 5m navíc neušel" ... no ruku bych tam nedal mezi ty dvě auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lucasy, abych řekl pravdu, tak já to na některých parkovištích udělám také. V Plzni např. u Tesca na Borských polích jsou ty nejužší místa co snad mohou být dle vyhlášky, takže já s Octou tam stojím a mám od vnitřní hrany čáry cca 5cm na každé straně což je prostě na to dát projektantovi parkoviště přes držku a tak zajedu na vzdálený konec řady od vchodu (když to vezmu odhadem, řady jsou cca 100 - 150m dlouhé kolmo na vchody do obchodu) a tam to postavím opravdu přes čáru (toto by mi nevadilo ani omylem, ale když přijede nějaký debil s Q7 a nasere se hned na začátek a postaví to tak jako já, tak si klepám na čelo proč takhle musí provokovat, jakoby byl takový problém jít tedy o pár metrů dále, to samé když vidím jak se lidi rvou na místo, kde stojí okolní auta hodně na čáře obě směrem k tomu volnému místu... proč proboha, vždyť každý musí už z dálky vidět, že tam toho místa bude fakt na vystoupení minimum... Potom leze z auta 10 minut, protože se z něho pořádně ani nemůže vyškrábat, omlátí všechno okolo a vrcholem jsou řidiči s dětmi, u kterých prostě ty dveře musíš otevřít abys je usadil a připoutal  :kol-44:

 

Ale jak píše Malta, je to marný... jednou jsem si počkal na paničku blondýnu, když jsem viděl jak parkuje na místo pro rodiny s dětmi a v autě byla sama (místa jsou velká jako pro invalidy), tak jsem se do ní pustil a a výsledek? Panička se ani neotočila na toho kreténa co na ni ječí (na mě) a vesele si to klapala do obchodu, absolutně bez nějakého studu nebo pocitu viny... To já kdybych náhodou takhle zaparkoval a někdo na mě vyjel, tak sklopím uši, řeknu že jsem třeba přehlédl značku nebo tak a přeparkuju (ačkoli mě se to ještě nestalo abych zaparkoval kde nemám, když se bavíme o parkovištích před obchody)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ono to je totiž tak, že jeden týden sebral nějaký ubožák kolegyni znak přední ( no spíš ho jen rozlámal ) další týden zničily znak zadní ( zase rozlámaný ) a do třetice sebrali znaky z kol. Odborníci na slovo zvaný. Tudíž se veškeré popisky sundali a dopředu jsem jí nainstaloval Českou vizitku, kterou si vymyslela.

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno foto z Třebíče, celý jsem to nefotil, bylo okolo dost lidí... Tak alspoň popišu, vřechny lemy byly asi oblepený iziolepou a následně natřeny nějakým "gumoasfaltem", samozřejmě žádný rovný ohraničení, ale prostě kostrbatě, nebo spíš hodně kostrbatě :-) a navíc každej lem jiný šířky (od cca 2-5cm), ten co je na fotce ten vypadal asi nejlíp. Na kapotě nalepený 2 rychlý pruhy z široký černý izolačky, každej snad 10 vrstev, a rovný to taky zrovna nebylo. no buď  to dělal někdo cíleně jako nějakou recesi :kol-48: , což bych asi i pochopil, nebo nemá absolutně žádnej vkus :kol-27:

post-75361-0-95829400-1436094432_thumb.j

Editováno: , autor: jirka mz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...