Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Ne, přímo zakázáno to není. Teoreticky by mohl být problém, kdyby takový řidič způsobil nehodu a bylo mu prokázáno, že to bylo kvůli kouření (zapaloval si cigaretu, spadla mu do útrob vozu a on ji hledal...) - bylo by to klasické nevěnování se řízení. Ale dokaž to. To samé platí pro pití a pojídání čehokoliv při řízení. Ovšem bavíme se jen o řidiči soukromého osobního vozu. Profesionálové v autobusech a vozidlech s právem přednosti v jízdě mají toto všechno u nás zakázáno. Kouřit ještě nesmí řidič motocyklu a řidič taxi, když veze zákazníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý si jen poví svůj názor na věc. Od toho je to fórum přeci. Diskutuje se a dohaduje se :) nemusíš přeci všemu rozumět, všechno znát a od všeho mít klíče aby ses zde mohl k čemukoliv vyjádřit..

 

Nebo ty snad víš že mění světla? :p Potom se omlouvám za svůj příspěvek a je třeba jej smazat :) tvůj jsem nějak přehlíl..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si někdo měnil žárovky a vyfotil si auto bez světel, tak v pohodě a vysvětlovalo by to i tu otevřenou haupnu. Na druhou stranu už jsem viděl a zažil pár odcizených xenonů a čoček a též s otevřenou hapnou. Krade se vše a pak se na různých serverech objevují xenonová světla kompletní za 5000Kč. A díky tomu, že to lidé kupují tak se to i krade a krást bude. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo tu o tom nic neví, a už všichni píšou svoje konspirace, a o tom je celé toto forum.

 

Amen. I když zrovna tady to je naštěstí celkem jedno...

 

Každý si jen poví svůj názor na věc. Od toho je to fórum přeci. Diskutuje se a dohaduje se :) nemusíš přeci všemu rozumět, všechno znát a od všeho mít klíče aby ses zde mohl k čemukoliv vyjádřit..

 

Nebo ty snad víš že mění světla? :p Potom se omlouvám za svůj příspěvek a je třeba jej smazat :) tvůj jsem nějak přehlíl..

 

Jenže to jsi na velkém omylu a s tebou spousta dalších, co si tento blud myslí = že si tady může žvanit cokoliv a kdekoliv. Kromě Lampárny a Hospod, není většina sekcí k tomuto určena, jsou tam z valné části témata, kde je potřeba nějakých znalostí a zkušeností a není tam volné pole pro působení neználků, různých chytrolínů a rádoby kibiců a jejich "názorů" na něco, o čem nemají páru a které ve skutečnosti nikoho nezajímají. Na to ti lidé, co žádají o nějakou radu, nebo řeší specifické technické problémy, nejsou zvědaví. Pak se v těch tématech probírají spoustou "názorů" od takových, kteří si myslí přesně to, co jsi tady napsal. A že jich tady je spousta. Sám by sis měl také sáhnout do svědomí. Celé to je na nějakou psychologickou studii, co k tomu ty lidi vede. Asi nějaký mindrák z reálného života, že si musí něco dokazovat na anonymním internetovém foru? Pár profilů na některé místní experty jsem už viděl, bylo to docela zajímavé a ještě zajímavější by bylo konfrontovat je v reálu s dotyčnými uživateli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Pawouku, víš že s Tebou většinou souhlasím...ale zrovna tenhle topic je ten, kde netřeba žádné zásadní znalosti, tohle můžeš napsat v sekcích, kde se řeší opravdu technické věci, ne tady kde se dávají fotky, na to nepotřebuješ mít přece reakce expertů ne?

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Pawouku, já myslím že nejsem zrovna jeden z těch kteří si nutně musí napsat příspěvek aby si připadali in nebo si řeší mindráky své .. Já když o něčem nemám ani páru tak jsem ticho a pročtu si jen téma. Kolikrát u některých věcí stačí zapojit rozum a není potřeba mít vystudovanou výšku se zaměřením na automobilovej průmysl .. :) Nejspíš jsem svůj příspěvek napsal špatně takže s tvou reakcí musím souhlasit. A už se teda nebudu dál off topic vyjadřovat .. Už jsem se pár krát spletl v tématech a napsal můj problém do špatné sekce, za což jsem se omluvil a bohužel každému se to stane :( Systém vyhledávání na tomhle fóru má hodně velká omezení a velké časové prodlevy a tak než něco najdu tak to vždy trvá a kolikrát si myslím že jsem správně a ono ne .. :) Tak tím mé projevy uzavírám ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však Pawouk taky odpovídal na přesnou formulaci, která byla "že forum je od toho, aby.." což není pravda :) celé forum tak nefunguje, fungují tak jen některé témata, včetně tohoto :)

Pochopil jsi to naprosto správně a Stringo nakonec také.  :kol-47:  I když zrovna tady je to přece jenom hospodské téma, takže bych to tu zas moc nehrotil.  :kol-31: 

 

Petrkiller - nikdo tady není svatý a neomylný, ani já ne, ani forum není dokonalé. A nemyslel jsem tím zrovna mylně umístěný příspěvek, to se může stát komukoliv a není problém to napravit. Ale vidím, žes to snad správně pochopil. Tím to tedy mám za uzavřené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...