Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Mně se na tom nelíbí nic, difuzor je ve skutečnosti ještě horší, než na fotce a s chybějící koncovkou výfuku to vypadá jako thymolinový úsměv, ovšem bez zubu... Předek by snad ještě ušel, nebýt toho, že ten spojler je viditelně ze dvou dílů. :kol-32: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nutno uznat, že je ten difuzor na rozdíl od nesmyslně předraženého originálu cenově docela přijatelný, no je hnusný.. Přední spoiler jsem už několikrát viděl v reálu a opravdu ta masivita a spojení 2 kusů zrovna hezké nejsou. Dle mého se někdo chtěl odlišit, no zaplatit co nejméně peněz..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odlišit se chceme i mi na fóru, neříkám že každému se musí líbit všechno (např.můj dřívější spoiler, na který jsem časem také změnil názor) ale něco je opravdu ošklivé a to třeba si myslím ten zadní "difuzor" je. Předek kazí pouze dvoudílné provedení, kdyby to bylo z jednoho kusu potom bych s tím neměl problém, na OII předFL vypadal mnohem hůře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...