Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Věřte tomu, že tohle geometrie nespraví :D je to udělaný schválně, aby mu kola nelezly ven přes blatníky a při propružení si neurval blatníky :D možná tam má vzduch, takže když to položí na zem, tak to vypadá docela dobře :D ale co se týče gum, tak máte pravdu .. ale vzhledem k tomu, že tam budou čínské gumy za 500 kč/kus, tak ho asi moc netrápí, že bude mít sjeté gumy jen na jedné straně :D

dej mi prosím odkaz na novou pneumatiku z číny za 500.- dk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Já nikomu neberu jeho názor, každý má svůj vkus, ale za mě:

Černá fólie na předním oknu: tuzing

P+Z neoriginální světla: tuzing, navíc hlavně vepředu nevkusně zatmavená a hlavně zcela v rozporu s vyhláškou

Přední LED svícení: Bez nápadu, nikdy se mi to tak nelíbilo

Mračítka: Jako všechna na předFL děs, tato obzvlášť

Prahy: Masivní, přehnané

Snížení: Za mě nesmyslné

Kola: Něco tak hnusného jsem neviděl už dlouho

Maska: Černá proč ne, ale se znakem je lepší

Zadní nástavec s difuzorem: tuzing maximální

Nálepky: nevkusné

Celočerná skla i vpředu moc nemusím

...zbytek je OK a jsem mile překvapen lakovanými lištami namísto RS pluhu. Ale jak píšu, každý to může vidět jinak ;)

Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maska je v pohodě, že tam nemá znak ničemu nevadí, zadní LED světla jsou taky OK jen jak jsou začerněná, tak nevypadají úplně hezký, difuzor si myslím že je dobrej, ale kazí ho ty roury nesmyslně velké a černé. Mracitka předních světel jsou ty nejlepší které se na předFL dělají a nesouhlasím s tím, že jsou ošklivé, souhlasím s tím, že by se dali udělat lépe, ale prostě nejsou a nebudou a kdybys ty je na autě neměl silikonem přilepené k blatníku, vypadalo by to úplně stejně nedodělaně ... Se zbytkem souhlasím, přední světla, mlhovky i LEDky jsou trochu mimo. Prahy jsem viděl lépe řešené a ta fólie na čelním skle je opravdu ošklivá... Kola neřeším, to ať si každý rozhodně sám. Kompletně to není až tak hrozné, vídám na silnici mnohem větší masochisty [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u těch mračítek jde spíše o tvar světel, já je taky nemám kvůli tomu, abych byl cool, ale protože má FL tvar světel nahoře dost divný - u předFL mi to vždy přijde děsně divně a hlavně zbytečně naroubované..

Ale ten zbytek je, jak píšu, už o vkusu každého :) Na jednu stranu mi to přijde možná ještě horší, než auta oblepená chromem, protože si majitel takovéhoto auta zřejmě naivně myslí, že je cool a každému se musí auto líbit, ale možná mu křivdím, neznám ho a spíše jen hádám a faktem je, že mít všichni auta stejná, byla by to nuda. Hlavně pokud je spokojen sám majitel :)

Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že to auto je na mě taky moc, ale jak psal Lukason, vyhrává to jeden pohár za druhým :) snížení není nesmysl, je v tom vzduch za nesmysl :) interiér je TOPovka :) to auto je vyladěné do posledního detailu, jen nelahodí každému oku :) ale všechna čest před majitelem, to auto je jeho život :) na to, že s tím parkuje každý den na sídlišti.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když někdo przní trojkovou Octávku, budiž, tomu autu to stejně nepomůže. Ale toho Superba je škoda..

@Honza: Aha, toho jsem si na mobilu ani nevšiml. Jo, toto taky nechápu. Třeba jedna ženská z obsluhy na Shellce v mé vesnici pravidelně jezdí různými auty (Golf, A4 a myslím, že má ještě něco) asi na vzduchovém podvozku (jinak by to asi ani nešlo, kola jsou zakřáplá a podvozek na zemi) a vítězoslavně vždy parkuje na viditelných místech asi v domnění, jak to má krásné. Nevím, já tuto "módu" nikdy nepochopil, když něco podobného vidím, vždy se mi zvedá kufr..

Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...