Přejít na obsah

stále svítí světla v kufru u combíka


honzix_x

Doporučené příspěvky

Zdravím, prosím vás, neví někdo, čím by mohlo být, že mi stále svítí (samozřejmě myslím i po zavření) osvětlení zavazadlového prostoru u octávky combi r.v. 2000?? Je tam nějaké čislo v těch 5tých dveřích nebo tak něco ? díky moc za odpověď

ČAU hele je tam spinač v zamku ale s nim moc neudelaš spis to ale bude tim ze ti nekdo flaknul s dveřma a posunul zapadku na zadnim čele no tak ji proste povol a vrat kousek zpatky. Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se spínačem jde hýbat - bud je tam spona co ho drží nebo je chycen roztavenými plast kolíky často se vyhne a nespíná

-mám taky combi a vadilo mi že světla svítí pořád kdykoliv otevřu dveře i ve dne,tak jsem to vyřešil tím,že jsem světýlka vyměnil a dal jsem tam světýlka z felicie,pasují tam a hlavně mají v sobě zabudované vypínače,takže si rosvítím kdy já potřebuji,je to super,všem doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-mám taky combi a vadilo mi že světla svítí pořád kdykoliv otevřu dveře i ve dne,tak jsem to vyřešil tím,že jsem světýlka vyměnil a dal jsem tam světýlka z felicie,pasují tam a hlavně mají v sobě zabudované vypínače,takže si rosvítím kdy já potřebuji,je to super,všem doporučuji.

Dobrá rada, moc dobrá, já nad tím dumal kam tam dát nějaký vypínač, ale tohle se mi líbí. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím vás, neví někdo, čím by mohlo být, že mi stále svítí (samozřejmě myslím i po zavření) osvětlení zavazadlového prostoru u octávky combi r.v. 2000?? Je tam nějaké čislo v těch 5tých dveřích nebo tak něco ? díky moc za odpověď
je tam spinac a mozem ti taky poslat je uplne novy aj spinace do zamkov dveri niesu problem zohnat tie sa naozaj zoderu a potom je to na vymenu celeho zamku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja mám ten istý problém:Permanentné svietenie v kufry a tým pádom nemožnosť zamknutia centralom. Ale príčina je celkom iná. Mám prasknutú takú umelohmotnu gebuzinu co pritláča kontakt(mikrospínač).Neviem ako je to v iných zámkoch ale na mojej octe 1.6 LX comb/99 je ten mikrospínač zapojený tak ze ked je stlačný je vypnutý. A kedže tá umelá hmota čo na neho tlačí je prasknutá v uchytení nemá dostatočnú silu na pritlačenie. No a najlepšie na tom celom je že sa nedá zohnať a ani opraviť. lol Iba výmena celého zámku(cca 1600.-SKK) :fakac: A ten môj je po repase ako nový :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám ten istý problém:Permanentné svietenie v kufry a tým pádom nemožnosť zamknutia centralom. Ale príčina je celkom iná. Mám prasknutú takú umelohmotnu gebuzinu co pritláča kontakt(mikrospínač).Neviem ako je to v iných zámkoch ale na mojej octe 1.6 LX comb/99 je ten mikrospínač zapojený tak ze ked je stlačný je vypnutý. A kedže tá umelá hmota čo na neho tlačí je prasknutá v uchytení nemá dostatočnú silu na pritlačenie. No a najlepšie na tom celom je že sa nedá zohnať a ani opraviť. lol Iba výmena celého zámku(cca 1600.-SKK) :fakac: A ten môj je po repase ako nový :076 no neda sa zohnat ,ale ja ju viem zohnat aj samostatne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak keby sa dala ta umelohmotna gebuzina zohnat a nebolo by to drahe tak mam zaujem. Dufam ze to nie je z tej krepej umelej hmoty co nic nevydrzi.

Daj vediet (este keby si bol z vychodu ... :palec2:nazdar jasne mozem ti to poslat postou cena je 300sk iba si to musis sam nahodit.je to origos plastovy obdlznik zo spinacom vo vnutry.moj mail je palo418@centrum.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

-mám taky combi a vadilo mi že světla svítí pořád kdykoliv otevřu dveře i ve dne,tak jsem to vyřešil tím,že jsem světýlka vyměnil a dal jsem tam světýlka z felicie,pasují tam a hlavně mají v sobě zabudované vypínače,takže si rosvítím kdy já potřebuji,je to super,všem doporučuji.

Na Felicii jsem světýlko s vypínačem nenašel, ale šlo by tam dát z Favorita nebo Š105/120 (osvětlení stropu)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...