Přejít na obsah

Jakou pojišťovnu


foxy123

Doporučené příspěvky

Já mám vše u Kooperativy a su spokojenej (máme tam ještě jistou slevu za uzavření smlouvy a s jednáním v případě havárie naprostá spokojenost - osobně odzkoušeno :( )

No kamoš pracuje v Triglavu a říkal mi že u starších aut (což okta 1 může být pokud nemá foxy novej Tour) se to celkem nevyplatí a docela se to prodraží (každopádně počkám co mi spočítá na OII 1.6)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si ještě skušenost s Direct, reklamu maj možná parádní, ovšem..

Nechal jsem si pro zajímavost spočítat pojištění u nich na O II.. a výsledná cena cca 23 tis.. víte za kolik mám ted u Koop? 16,5.. s mizivou spolúčastí..

Takže Direct je podle mě akorát kecálek.

Sám jsem pro Coop (pojištění u nich 2škodovky)

S tím co ti nabídl Triglav to mohla bejt nějaká akce nebo tak ? páč ten kamoš mi říkal, že opravdu nepatří mezi nejlevnější (byl by sám proti sobě kdyby mi kecal, nebo ne?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim jak havarijní to asi bude přibližne stejný u všech pojišťoven +- nejaká stovka,ale povinný sem platil u ČPP nějakých 6500/rok a Triglav mi nabídl 2500/rok,což je trochu míň,takže proto sem mu navhl Triglav :)

tak třeba mezi koop a ČP byl rozdíl opravdu minimální. ve stovkách jich bylo asi "jen" 60 !!! (čili ČP o 6000,- dražší) jinak žáná jiná pojištovna mi nespočítala pojistky dohromady lépe. levnější dokázaly být jen v pov.

jinak je taky dobrý koukat, na co se pojištuješ, na kolik a co vše pojistka obnáší. za 2000 pojistit dvoulitr je fakt dobrý, ale to snad ani není pojistka, ale jen papír pro policajty. ono až skřížíš cestu kamionu s elektronikou, či cisterně a nedej bože u zroje pitný vody, nebo se neštastně projedeš po dálnici a za tebou bude řetězovka, atd atd... tak si budeš říkat "hurá ušetřil jsem, jdu se utopit"

jinak nic proti, jen doufám, že mě nenaboříš ;)

Editováno: , autor: Jardachal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JArdo, náhodou myslím si, že tos podotknul velmi dobře ! Je potřeba se dívat i na pojistnou částku (většinou ta menší varianty stačí pokud teda nejezdíš jak pr* - sklony k nehodám).

Mám ale dojem, že v tomto měla COOP lepší podmínky ja ČP. Nevím jak je to nyní, vycházím ze situace před rokem kdy měla COOP částky vyšší. Navíc jsem neslyšel nic moc dobrého na klientský servis ČP (známej tam pracoval a utekl prý jak rychle mohl a že tak to chtělo udělat víc lidí od tama). Takže ČP taky reklama pěkná (pro oživení vše zajistíme do 5min.), ale kdo ví jak je tomu v reálu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čp zkušenost. Do 5 dnů vyplácíme? Nabořila mě ženská zezadu. Samozřejmě to uznala policajti potvrdily. Jenom to nebylo její auto a to byl problém pro Čp. Já si to nechal opravit a čekám na proplacení. 5 ,6,...15 dní a nic . Tak tam volám coje : No majitel to nenahlásil tak vám to nemůžeme proplatit. Co já stím mám společnýho . Výsledek hovoru byl asi takovej, že pokud to on nenahlásí, že někoho naboural tak nic nedostanu. Borec samozřejmě nato sral a 45 dní jsem se hádal s pojištovnou o peníze. Až sám pan ředitel to schválil tak mi to milostivě proplatily- 12 100Kč. Za odměnu jsem jim vypovědel všechny pojistky co jsem u nich měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Allianz octa 2003 4x4 1,9 Tdi, posledni jsem platil 33000 mam to na uplne vsechno i kdyby na tom pristala kosmicka lod!:)Ted si jdu to nechat prepocitat,tak se uvidi!Naprosta pohoda!Kdybych nemel havarijko tak bych na allianz asi kaslal,je to dost drahe!Ale jejich sluzby jsou proste nadevse!Vyborne jednani,na nic necekas nikdo se s tebou nevybavuje o hovadinach jenom fakta a k veci!Penize na uctu do mesice!Pokud jde o telefonaty volaji vzdy oni ja jsem nemusel ani jednou! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že mam COOP jsem už psal, ale kolik platim ? havárku, odcizení, živel + skvělý asistence i při poruše (např. havárka/porucha v cizině - pokud auto nejde opravit do druhýho dne tak odtah až domů a jízdenku vlakem 1 třídy nebo letenku pro celou posádku) a s 5% spoluučastí, 12 měs bonusy svoje a 36 měs od nich platim 8500,- Kč . tet ještě pujdu zkusit, jesli mi daj 10% slevu na zederlock.

povinný platim 6000,- i s dalšim živlem, takže pri pojistný události po živlu to jde z povinýho a tam je to bez spoluúčasti a bez stráty bonusů.

jinak lidi si dávaj jako pov. ruč. jen základní a neptají se, kolik stojí to dražší , většinou s více jak dvojnásobnými limity. jejich škoda. např u koop je to v základu (bez bonusu u 1,9) rozdíl asi 250,- Kč ročně !!! A TO SE PŘECE VYPLATÍ !

jinde je ten rozdíl pravda asi větší - možná až 500,- . Proč zbytečně utrácet ??

edit:

jinak ČP ma u mě taky útrum - mockrát mě zklamala. trochu si na ni stěžuju zde v poslednim odstavci http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=833711

možná vás ale bude zajímat i celé téma na té stránce - bonusy u více aut

Editováno: , autor: Jardachal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že toto téma asi nepatří do Autohifi, jsem trochu popleta, tak se omlouvám. A nemáte někdo pojištěno u Uniqa?? Zatím jsem na ně neslyšel ani chválu, ani opak. Údajně s bonusem za 40 měsícú povinné a havarijka s 5°/° spoluúčastí vychází na 10.500,-Kč komplet. To je podle mého velice slušná cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevím, ale na netu bys to možná zjistil nebo si to nech od nich spočitat. jde o to, co si za tech 10000 pojistíš. jestli je to havárka i s odcizením nebo je tam něco vynecháno. hlavně ani nevíme, co máš za auto. jaký rok, jaký motor výbavu atd. to vše ovlivnuje výši pojistného.

dej si auto do podpisu ;-)

si to tu zkus spočítat, ale je to jen orientačně - https://pojisteni.uniqa.cz/frmNabidka.aspx

Editováno: , autor: Jardachal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pojisteni u Generali - povinne ruceni i havarijku. Prisel jsem tam, rekl jsem, ze uz mam nabidku od nich s tusim 15%ni slevou, jestli to umi dorovnat, tak rekli, ze ano a pohoda.

A cerstva zkusenost - resil jsem rozbite predni sklo, nechal jsem si jej na vlastni naklady opravit a chtel jsem vse narokovat od nich (pred tim jsem se stavoval v Praze na jejich prohlidce poskozeni, kde si vse vyfotili a za par minut jsem byl pryc). Nechal jsem si tedy sklo vymenit, ve ctvrtek jsem jim poslal emailem scan faktury a dnes uz mam penize na uctu, takze spokojenost. Tak to ma byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním pojišťovnu, která má nejlepší (nejlevnější) nabídku zákonného i havarijního pojištění. Jaké máte zkušenosti, poradíte někdo??

Na netu je spousta kalkulaček, kde se dá vypočítat nejlevnější pojištění....

http://www.srovnavac.cz/povinne-ruceni-porovnani/

http://www.povinne-ruceni.com/

Je to tu docela zajímavé počteníčko, když čtu kolik tisíc vrazíte do pojištění. Mě stojí základní povinné ručení 4400,- ročně a víc bych do toho nedal...jak jsem tady četl 16 nebo 30 litrů :feve:

Ne že bych nechtěl, ale kolik lidi vyděláváte, že platíte tolik litrů za pojištění???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu je spousta kalkulaček, kde se dá vypočítat nejlevnější pojištění....

http://www.srovnavac.cz/povinne-ruceni-porovnani/

http://www.povinne-ruceni.com/

Je to tu docela zajímavé počteníčko, když čtu kolik tisíc vrazíte do pojištění. Mě stojí základní povinné ručení 4400,- ročně a víc bych do toho nedal...jak jsem tady četl 16 nebo 30 litrů :feve:

Ne že bych nechtěl, ale kolik lidi vyděláváte, že platíte tolik litrů za pojištění???

jde o to, jesli je lepší přijít o 30 litrů ročně na pojistce nebo o 3/4 melounu za ukradenou nebo rosekanou oktu ;)

jinak já jsem hledal relativně lacinou, ale spolehlivou pojištovnu a myslím, že se mi to povedlo B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, tak já setaky přidám. Sice namam octu za 3/4 mega, ale i nya fabku je to se vším všudy docela baťoh. Hodlám právě taky opustit všemi "vychvalovanou a doporučovanou" ČP. Projel sem pár kalkulaček a u Directu mi to vyšlo o půlku míň, než platím těm vydřiduchům. A "dostal" bych za to vlastně to co mám. Nevíte jak je to s nima, když nedejbože k něčemu dojde - ta cena je až moc suprová, aby v tom nebyl nějakej háček. Podmínky sem si stáhnul a prostudoval a nenašel nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak třeba mezi koop a ČP byl rozdíl opravdu minimální. ve stovkách jich bylo asi "jen" 60 !!! (čili ČP o 6000,- dražší) jinak žáná jiná pojištovna mi nespočítala pojistky dohromady lépe. levnější dokázaly být jen v pov.

jinak je taky dobrý koukat, na co se pojištuješ, na kolik a co vše pojistka obnáší. za 2000 pojistit dvoulitr je fakt dobrý, ale to snad ani není pojistka, ale jen papír pro policajty. ono až skřížíš cestu kamionu s elektronikou, či cisterně a nedej bože u zroje pitný vody, nebo se neštastně projedeš po dálnici a za tebou bude řetězovka, atd atd... tak si budeš říkat "hurá ušetřil jsem, jdu se utopit"

jinak nic proti, jen doufám, že mě nenaboříš ;)

Těch 100 000,- aj na totálku tvého auta mám určitě krytých neboj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...