Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Ahoj lidi.Prosím Vás chci se Vás zeptat,jestli mi půjde autorádio Bolero do OII.Radio se dávalo až do O II FL a tak by mě zajímalo co bych musel udělat abych ho tam dal.Bude mi pak ukazovat parking na Displeji???Docela se podle toho řídí přítelkyně a pokud by to neukazovalo,tak bych asi měl brzo zmuchlaný plechy :-) Ted tam mám Stream...Děkuji za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tématu o Boleru najdeš vše na co se ptáš.

Do předFL jen verze SUP. Nutná výměna gateway a pro zobrazení parkováků výměna jednotky a změna zapojení.

V případě zájmu můžu vše zajistit a namontovat. Více přes SZ.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

takze chlapy mam OC II mr. 2005 radio stream bez MP3 a chcel by som tam BOLERO, ako som cital najlepsie bude zo SUP II kezde maxidot nemam a ani park. senzory. Ked som správne pochopil potrebujem vymenit GATEWAY a nakodovat ju. Ohladne kodovanie da sa to spravit aj vo VAGu ? treba nakodovat len GATEWAY alebo aj radio?

Dakujem ze odpovede

Editováno: , autor: psisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, ja mam problém s Bolerom. Kúpil som ho s pod ruky a všetko fungovalo bez problémov, ale včera mi vypadol display. Všetko ostatné funguje aj na dotyk reaguje bez problémov. Iba display je čierny nič nezobrazuje. Vie mi niekto poradiť kde je problém, a či sa to dá ešte opraviť? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, mám MR2008, parkovací senzory, maxidot, MF volant, climatronic. Chtěl bych vyměnit streama za něco barevného, bolero, možná amundsen. může někdo popsat co všecko je nutné vyměnit? A bylo by bezva i označení těch gateway. Dík moc. Možná to tu už někde je, ale mě to fórum jde strašně pomalu, když chcu rolovat až dolů na stránku tak to trá věčnost, něž bych to našel tak zestárnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj píši jen pro info co jsem potřeboval na montáž BOLERA z O II FL do OII 2005. padlo tu spousty otázek a žádná odpověď ;)

1. Bolero viz foto 4200,-Kč

2. Gateway 7N0 907 530 C je to jedna z poslednich verzi co se dava do provovyroby.. 3/2011 1200.-Kč na inzerát

3. Rámeček z RS NAVI http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=133 880,- Kč

4. Zatím anténní adaptér 180,-Kč http://www.skoda-auto.cz/CZE/service/accessories/Pages/Accessories.aspx?id=1Z0051551&searchcat=0000000181&ref=%3fc%3d0000000181

5. 2 hodinky motnáže GTW,Boléra a rámečku + 1 hodinka u šikovnýnho eletrikáře na nastavení GTW a BLR :palec2:

jediným problémem je ten již zmiňovaný jas je to špatně čitelné při slunci a hlavně při staru v zmním období. Kdyby někdo našel řešení dejte na vědomí. PLS

KOUPÍM KNOFLÍK NA BOLERO FL JE MI JEDNO JESTLI LEVÝ NEBO PRAVÝ ALE UPŘEDDNOSTNÍM LEVÝ lol DĚKUJI ZA NABÍDKY na email: rainovci@seznam.cz nebo na tel 604225105

post-57523-0-26096000-1304853237_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakým způsobem se kóduje nová gateway při výměně (do přeface) kvůli Boleru. Předpokládám, že v centrální elektrice je v dluhém kódování potřeba zatrhnout vše co je ve výbavě.. ale nechce se mi to nějak spojit. Mám VAG 805.

záleží co jsi tan dal za GTW já dal tu nejnovější a tá se už nekóduje jen se kní přiřadí ostatní jednotky ale musíš mít ten nejnovější GAW kamarát musel stáhnout tu nejnovější BETAverzi v angličtině :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...