Přejít na obsah

Jak PORADNE vycistit predni sklo


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Lidi, potrebuju radu nad zlato. Jak poradne!!!!!! vycitit predni sklo tak, aby na nem NEZUSTALY smouhy! Obcas mam pocit, ze je vzdycky lepsi koupit novy celni sklo :D Nedavno jsem ho lestil asi pul hodiny bavlnenym hadrem a sice to pomohlo, ale ted jsem na primym slunci koukal, ze tam stejne furt jsou smouhy... A smouhy na skle NESNASIM!!!! :) Mate nejaky prostredek, zpusob, techniku, jak vycistit sklo tak, aby bylo cisty a BEZE smouh? :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to řešil a sebral jsem doma ten CLIN jak zde padlo,na okna jako takový to je bomba,když to vystříkneš,je to jen pěna,takže to neteče,pár tahů a okno je čistý..a hlavně..nedělá to šmouhy. Mám pokovený okna,tam se klasickej iron atp. nechytal......tímhle obtáhnu celý auto za 10min jak z venku,tak zevnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, ma rada zni:

Napust si do kybliku nejakej ten litrik vlazny vody, nebo teply a dej do ni primerene octa. Vznikne ti octova voda :D a vezmi bavlneny hadrik, jak zminujes a proste to s tim jednoduse umej a utri necim suchym. Nestalo by se mi, ze bych mel smouhy!!! :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm, octova voda rikas.... To jsem jeste neslysel... Hmmmm, vyzkousim :palec2: Ale jestli tam budou smouhy, tak dostanes BAN :smich:;)

Mozna ta octova voda ale funguje jenom na octule :smich:;)

V tom pripade dalsi rada:

Kup si poradny auto, kde ta Oct-ova voda bude fungovat :D

Ne fakt to zkus, prestanes se smat a potvrdis to dalsim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...