Přejít na obsah

problém s faceliftovými světly


radekkk

Doporučené příspěvky

Ahoj potřeboval bych pomoct koupil jsme tady z fora faceliftový lampy asi tak před třema mesíci ten dotyčnej mi řekl že jsou komplet tak jsem včera dokupoval věci na přestavbu RS a co jsem nezjistil ve světlech není ta zástrčka a ani natažený kabely s paticema na žárovky a v auto CB Plzeň mi řekli že to je součást lampy a že to je samostatně neprodejný.Co mám dělat??díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

sháním do face světel držák na seřizování paraboly (celá lampa je ok, pouze na jedné straně je prasklý držák paraboly).

Na vrakáčích se jsem se ptal, ale tam mají pouze celé lampy. Asi to je u obou světel stejné, ale já potřebuji do levého.Takže pokud u těch rozbitých světel máš ok ty držáky co se přez ně seřizuje parabola, tak bych měl zájem. Díky

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

sháním do face světel držák na seřizování paraboly (celá lampa je ok, pouze na jedné straně je prasklý držák paraboly).

Na vrakáčích se jsem se ptal, ale tam mají pouze celé lampy. Asi to je u obou světel stejné, ale já potřebuji do levého.Takže pokud u těch rozbitých světel máš ok ty držáky co se přez ně seřizuje parabola, tak bych měl zájem. Díky

mam tie dva drziaky ale ta cierna cast ktora je nasadena na tom čape a pripevnena srobom k parabole je na oboch prasknuta.... takze v nej ten cap nedrzí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tie dva drziaky ale ta cierna cast ktora je nasadena na tom čape a pripevnena srobom k parabole je na oboch prasknuta.... takze v nej ten cap nedrzí

Ještě se podrobněji podívám v které části to mám prasklý, ale myslim si že mám prasklou tu černou část co se šroubuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...