Přejít na obsah

Teply start


Swingal

Doporučené příspěvky

Mam oktavku 1.9 TDI (110k) a stava sa mi ze ked prejdem asi 20km a vypnem motor a po velmi kratkom case (do 1 min) ho chcem zase nastartovat tak toci starterom ale nastartuje az na asi 10 otocenie startera. Ked je motor studeny vsetko je v poriadku a startuje uz na 2-3 otocenie startera. Nemyslim otocenim kluca ale startera (pre niektorych :). Neviete co s tym moze byt? Akoze vada velmi velka to neni ale chcel by som sa popytat ci sa s tym uz niekto stretol a tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem to z vlastní zkušenosti, když jsem jezdil k shelce pro "lepší" naftu tak jsem se kolikrát styděl při startování s teplým motorem... tedka jezdim k benzině a je znát to zlepšení, neni poznat rozdíl mezi startováním studéného a teplého motoru jde to krásně ;)

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nevím jakou mapu myslíš, ale co jsem četl výše tak oprava SW všem pomohla, kdyby to byly trysky nebyl by ten problém i za studena?

Určitě bych chtěl nejdříve zkusit sowt..., než nějaké trysky...

Když mi to neudělá servis (podle Paula TDI), nevíte někdo o někom na Trutnovsku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jakou mapu myslíš, ale co jsem četl výše tak oprava SW všem pomohla, kdyby to byly trysky nebyl by ten problém i za studena?

Určitě bych chtěl nejdříve zkusit sowt..., než nějaké trysky...

Když mi to neudělá servis (podle Paula TDI), nevíte někdo o někom na Trutnovsku???

Tak co takhle spojit prijemne s uzitecnym...Chip s upravou tepleho startu v SW....Vylet na severni moravu za to stoji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, trochu bych oživil téma teplého startu. Startovalo špatně. Po úpravě map ok, ale zdá se mi, že motor chytne až moc rychle. Malé zakouření nevadí, ale nestačí se vrátit startér a lehce škrtne o věnec. Nyní mám startér Magneton bez reduktoru starý jeden rok. Má za sebou kolem 800 startů (2x365 +-). Setkal se s tím už někdo, nebo je to startérem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mně zajímalo, proč jsi nejdřív upravil mapy a pak i vyměnil startér... jedno z toho vrať zpátky a bude to OK ;). Nyní vážně - mám Magnetona asi jako jeden z prvních (ještě jsem ty pitomce honil kvůli chybě v katalogu ohledně počtu zubů), a zatím spokojenost.

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne každému nový startér pomůže. Byla to souhra náhod, že zrovna v tu chvíli odešel originál startér. Jen jsem si půjčil Magneton, než nechám zrepasovat Bosche a je z toho už rok. Samozřejmě Bosche už mám doma zrepasovaného 11 měsíců. :) V týdnu tam dám zpět originál a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...