Přejít na obsah

Porucha 12V zásuvky (zapalovač)


Alf

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Zdravim,poradte niekto co s tym,nesiel zapalovac,kukol som poistku,teraz funguje ale cudne,podsvietenie nejde a ohrieva sa len ked ho drzim zatlaceny dolu,po pusteni sa neohrieva.Co s tym?

Nwjrozumnější by bylo přestat kouřit.A nebudete mít problém se zapaplovačem.Ahoj :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,poradte niekto co s tym,nesiel zapalovac,kukol som poistku,teraz funguje ale cudne,podsvietenie nejde a ohrieva sa len ked ho drzim zatlaceny dolu,po pusteni sa neohrieva.Co s tym?

Měl sem podobny problém a dělal to vipínač dětské pojistky ve dveřích řidiče,ale mužou to dělat i zamklé pojistky v zadních dveřích tyto věci ovlivnují funkčnost zapalovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nwjrozumnější by bylo přestat kouřit.A nebudete mít problém se zapaplovačem.Ahoj :palec2:

To je odpověď ,takových tady být víc tak se to tu může zavřít.Na dálnici také vyhodíš volant protože jedeš rovně a zrovna ho nepotřebuješ?Když ses tu ptal na výměnu kol tak ti taky dali takovou odpověď.myslím že tohle forum je o pomoci a radách.

Editováno: , autor: Bagimar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
zdravim.prestala mi fungovat zasuvka pro zapalovac dival jsem se na pojisky a ty jsou v poradku zkousel jsem i privod proudu k pojistkam taky ok ale na privodu k zasuvce zapalovace proud neni prosim o radu. :help: dik

A co kdybys hledal??? Nemáš zmačklou dětskou pojistku ve dveřích u řidiče? Některý ročníky to tak maj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano předfaceliftové ročníky. Pojistka zadních dveří

Dobrý večer všem, připojuji se k dotazu přestal mi jít proud na zapalovač a podle schématu jsem došel až na relé 8 na které mi nejde kostra.

Měla by tu kostru pouštět komfortka, ale nepouští a já nevím proč. Může někdo poradit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer všem, připojuji se k dotazu přestal mi jít proud na zapalovač a podle schématu jsem došel až na relé 8 na které mi nejde kostra.

Měla by tu kostru pouštět komfortka, ale nepouští a já nevím proč. Může někdo poradit???

nemáš zapnutou pojistku zadních oken?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vim co je pojistka zadnich dveri ale pojistka zadnich oken,tak to nevim!

Vždyť to tu máš napsané. Je to podlouhlé tlačítko na ovladači v řidičových dveřích. Po jeho stlačení nejdou stahovat zadní okna tzv. dětská pojistka . Navíc taky u starších ročníků po stlačení tohoto tlačítka nejde proud do zapalovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chytrolin jses asi ty ja bych napsal spise blokovani stazeni oken zadnich dveri... :p

Tak si přečti všechny příspěvky co jsou v tomhle tématu a potom si stěžuj, navíc tohle téma mělo být už dávno zamčený, protože kdyby tu někdo hledal, tak odpověď našel ve starším tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
mam problem s elektrikou s skoda octavia rv. 2002 konkretne so zapalovacom nechtiac som ho vyskratoval, vymenil som aj poistku ale stale do neho nejde elektrika viete mi niekto poradit kde by mohla byt chyba??? dikes

Zkus místo zapalovače jiný spotřebič. Nebo žárovkou na drátech u zásuvky zapalovače - červeno-černý proti hnědému (nebo kostře) musí svítit. Je to přímý drát od pojistky k zapalovači.

Editováno: , autor: dolešo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dikes radu, no skusal som led neon na 12V, dalej auto nabijacku na nokiu a ta takisto nic nerobi uz si s tym hlavu lamem asi tyzden a stale nic. ono by mi to ani tak nevadilo keby som necestoval z anglicka na slovensko 12juna a ten zapalovac vazne potrebujem kvoli navigacii, akurat co som nasiel v manualy tak je tam pisana 10A poistka ale chyba tam a ked som ju kupil tak tam nebola takze niesom si isty ci moze byt chyba tam alebo nie???

Editováno: , autor: djsharky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...