Přejít na obsah

Nesviti kufr a kaslik


Dominator_88

Doporučené příspěvky

Zdravim, nesviti mi zarovky interierioveho osvetleni v kufru a v kasliku u spolujezdce.... Zarovky sem premeril ty sou ok... Tak sem pak premeril jestli tam tece nejakej proud a vono nic.... tak kde je chyba? napadly me pojistky ale nemam zadny schema jejich zapojeni kde bych to zjistil, mate ho nekdo? pripadne kde by jeste jinde mohla bejt chyba? A odkud se bere napajeni pro toto osvletleni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis jen jako vytahnout v kurfu to svetlo odpojit ho a zas pripojit? jestli jo tak uz sem delal... spis me zarazi to ze kdyz sem to premeroval ze tam nesel zadnej proud... proste tam nic netece:( a jeste dotaz kolik mate tech svetel v kuftu? ja tam ma jen jedno nalevo....

Editováno: , autor: Dominator_88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Já mam opačný problém na combiku.

Mě se to v kufru rozsvítilo vše (mám tam dvě světla) a nejde to zhasnout ani když vytáhnu klíče a zamknu auto. Tak jsem to odpojil natvrdo, což se mi nelíbí.

Nevíte jestli je tam nekde nějaký spínač, který by byl kouslý nebo tak něco....?

Mělo by to svítit jen když zvednu víko kufru, ne?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Tak sem vymenil pojistky a nic :help: kde muze bejt dalsi problem? odkud vycházi kabely pro zminene zarovky?

Chyba je na 100 percent v spinaci svetiel, robilo mi to tiez, prepojil som kontakty na spinaci svetiel ktore nesvietili na predne obrysove svetla - kontakt zo spinaca svetiel a problem je vyriseny.

Nebolo dalej co riesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Cavte ja som mal podobny problem mne nesvietilo osvetlenie kufru mam O2002 kombi TDI a problem bol vo svorkovniciach v zadnom lavom blatniku,svorkovnice boli cele utecene od slziecej hadicky ostrekovaca. Sak skus pozriet tie svorkovnice. Caves Michal NR

aha tak proro ste to moje tema smazali...řešil jsem na pofaceliftove O1 tento problém a stačilo spravit dráty ve svorkovnici v kufru-přesně jek píše předchozí autor :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...