Přejít na obsah

Závada - ťažko sa zatvárajú piate dvere


6drak

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat 2) páté dveře se nezavřou volným pádem - musím hooodně pomoct rukou a přibouchnout (samo že v tu chvíli mám zasr..... pařát) :076

2 Od toho je tam takovy to tahlo zevnitr aby sis ty paraty neumazal lol

Mám stejnou zkušenost táhlo je mi na nic ,musím přibouchnout pořádně rukou z venku jinak nezhasne signalizace otevřených dveří a pípání mě otravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

F II 1,2 Amb. - taky zlobily 5. dveře, už si "sedají", ale občas i při podle mě důrazném zavření hlásí kontrolka na palubce, že nejsou správně přibouchnuté. Až je mi líto s nima vždycky tak majznout, moje předchozí auto (Hyundai) se zavíralo (5. dv) skoro samo

Jinak spokojenost maximální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
1 To se mi stalo jednou, u zadnich dveri a bylo to tim, ze auto stalo nakrivo, jinak teda bez problemu.. ;)

2 Od toho je tam takovy to tahlo zevnitr aby sis ty paraty neumazal lol

Mám stejnou zkušenost táhlo je mi na nic ,musím přibouchnout pořádně rukou z venku jinak nezhasne signalizace otevřených dveří a pípání mě otravuje.

ano i já mám naprosto stejnou zkušenost, ta síla přibouchnutí musí být opravdu velká....jinak svítí kontrolka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Já mám tuto zkušenost: U FII svého tchána, který má krátkou, stačí páté dveře zavřít lehkým přibouchnutím, u mé FII combi s dveřmi musím docela "praštit" abych je zavřel. Samotného mě zajímá, zda lze ten zámek přenastavit, aby šly dveře lehčeji zavřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to asi fakt, co tady píšete. Nejde mi však do hlavy, když tchán ji má o měsíc mladší než já a jde mu to tak lehce, že to stačí jen lehce pustit. :help: Z toho by šlo usuzovat, že někde lze něco posunout na zámku či protikusu,ale zatím jsem to nestudoval.

Editováno: , autor: Miro 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
F II 1,2 Amb. - taky zlobily 5. dveře, už si "sedají", ale občas i při podle mě důrazném zavření hlásí kontrolka na palubce, že nejsou správně přibouchnuté. Až je mi líto s nima vždycky tak majznout, moje předchozí auto (Hyundai) se zavíralo (5. dv) skoro samo

Jinak spokojenost maximální.

Keď Ti zle dosadaju a kontrolka ostane svietiť,tak si to nastav na dorazoch.Tiež som sa z tým pohral a ide to.A z dverami netrieskaj ako na V3S-ke,nebuchaj len dotlač.Mám tiež Fabiu II ,2 roky a s tými 5 dverami som už spokojný tak na 90% a keď nebudeš tak si zvykneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...