Přejít na obsah

Oprava utrženého 3.brzdového světla...


crazyduke

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Muzu se zeptat, kudy/odkud vedou ke svetlu vodice?

Samotne/vymontovane svetlo mi sviti, ale na tech dvou dratech, co uprostred privadeji napeti, nic neni.

A ani jeden z nich neni (v mem pripade) spojen s zadnym pinem/kontaktem konektoru, co je u leve zadni svitilny a co vede do patych dveri na osvetleni SPZ.

Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat, kudy/odkud vedou ke svetlu vodice?

Samotne/vymontovane svetlo mi sviti, ale na tech dvou dratech, co uprostred privadeji napeti, nic neni.

A ani jeden z nich neni (v mem pripade) spojen s zadnym pinem/kontaktem konektoru, co je u leve zadni svitilny a co vede do patych dveri na osvetleni SPZ.

Diky za info

Aby do nich neco slo musis slapnout na Brzdu :o) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat, kudy/odkud vedou ke svetlu vodice?

Samotne/vymontovane svetlo mi sviti, ale na tech dvou dratech, co uprostred privadeji napeti, nic neni.

A ani jeden z nich neni (v mem pripade) spojen s zadnym pinem/kontaktem konektoru, co je u leve zadni svitilny a co vede do patych dveri na osvetleni SPZ.

Diky za info

jde to sloupkem do stropu pod tapecem, měl jsem stejný problém, tak jsem to prozatím vyřešil dvojlinkou z hl. zad. světla, vedl jsem to kufrem, na jaře to rozeberu a natáhnu místo původního kabelu..... ted je zima..... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Já měl formana ´91 export verzi do Dojčů a ten měl ty "třetí brzdový" dokonce 2, čtvercový, se sešikmeným "tubusem aby správně držely nalepený v honích rozích zadního skla. Samotný světla už jsem tam teda při koupi v bazaru neměl, ale jak se sklo někdy v chladnu zapotilo, byly tam vidět obrysy po nalepení. Někdo mi říkal, že to souviselo s tím, jaký kde platí předpisy - takže je klidně možný, že některý exportní kousky felin měly to 3.BS namontovaný už od samotnýho začátku výroby v roce ´94...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...