Přejít na obsah

16ti palcová (litá) kola


rostama

Doporučené příspěvky

Ze 16" origo Skoda ALU se mi nejvice libi kola Apollon a jako druhe nejhezci jsou Vegy a potom Siriusy. Nove Craterisy z FL taky vypadaji pekne, ale jeste jsem je nevidel nazivo. IMHO ty Apollony vypadaji dost podobne jako 17" Pegasusy...

Jinak pokud fakt nechces neorigo dily, tak byt tebou bych se na to vykaslal, ja bych si na auto jine nez origo kola ci jine prislusentsvi nedal, ale je to tve auto...

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem se rozhodoval které hlinikáče si pořídit na zimu a nakonec vyhráli Vegy a vůbec toho nelituju protože se perfektně udržuji ve špatném počasi.Siriusy nejsou špatny...měl jsem je než jsem obul svou černotu do R17 Zenith ale ty Siriusy se hodně špatně mejou.Takže to je můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15ky přijdou malý a 16ky akorát? nechápu

No jasně, že 18" jsou nejlepší, já je ale prostě nechci. Mám s velkými koly, potažmo nízkoprofilovými pneumatikami svoje zkušenosti. Podle mě sice velká kola vypadají skvěle, ale já radši konfortní svezení. Kdyby naše cesty nevypadaly jako tankodrom, tak bych si tam dal i větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...