Přejít na obsah

16ti palcová (litá) kola


rostama

Doporučené příspěvky

to nerobi niekto, kto ma Octavku 2, ale niekto, kto mu to preda za 400 :feve:

Cj,len aby,kamarát nedávno videl,ako človel ktorý má O1 kradol čapičky ventilov a keď naňho skríkol,nakoľko ho poznal,típek skoro zinfarktoval,ale v podstate som chcel povedať,že za tie prachy mi to pripadá kontraproduktívne

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
Twistry mam já!A mám je protože se mi libí:)Hlavně si kup to co se libí tobě! Ty syriusy taky nejsou špatný.

A taky je pravda že ty Twystry krom mého auí jsem viděl jen jednou:)

Chstám se koupit Twistry jakozimáky - moc se mi ta kola líbí, ale ještě jsem je na Oktávce neviděl, nemůžeš sem hodit nějaký obrázek z boku?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

zdravím chcu kupovat alu kola ale nevim jestli mam koupit 16ky nebo 17ky budu spis jezdiz po okrskach dalnice moc ne neni to na tech 17kach moc tvrda octacvia 2 ? diky bud koupím 16 serious nebo 17 zenity

Pokud jezdíš okresky, jediný faktor, který je ve prospěch 17, je vzhled auta. 17-ky jsou tvrdší, dražší a na okreskách jejich funkčnost moc neoceníš. Další faktor v jejich neprospěch je ten, že podstatně víc trpí nápravy, silentbloky, stabilizátory, tlumiče. Takže pokud na to máš, jak je ctěná libost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím, že i na 17" je jízda po okreskách pohodlná. Na zimu mám 16" a rozdíl v komfortu jízdy není nijak závratný, naopak rozdíl v jízdních vlastnostech už poznat je. Takže pokud nejsou limitem finance, šel bych do 17". A jak píše Cjo, i to líp vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V těch jízních vlastnostech je největší rozdíl v tom, že 17" kola hlavně ubírají na dynamice motoru. Rozdíl ve stabilitě je sice také, ale to je znatelné až při jízdě na hraně a kdo z nás jezdí takovou pilu že to ocení? Já mám 16" kola a jsem max. pokojený. Vyzkoušel jsem všechny 3 rozměry (15" až 17") a jak tu je řečeno, 15" kola jsou nejlepší na spotřebu a zrychlení + nejméně "trpí" podvozek, jsou z těch tří variant i nejlevnější... ale auto na nich nevypadá bůhví jak skvěle. 17" oproti tomu dávají autu pěkný šmrnc, ale jinak samá negativa. 16" jsou asi ideální kompromis mezi užitnýma vlastnostma a vzhledem vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este pred cca. 5-6 rokmi boli 17" s pneu 205/50 na aute velkosti Octavie/Golfa takmer super-sportove obutie. Teraz uz aj na autosalonoch celkom bezne vidim na lepsich seriovych autach 235/35 R19... Kam to speje? Nemam pocit, zeby sa tak rapidne zvysovala aj kvalita ciest alebo aspon odolnost silentblokov :feve:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, na léto mám RSW242 18" ET35 a je to naprosto bomba. Na zimu mám teď plechy 16" z SI s ET tuším 40 a pneu 205. No na té oktávce to vypadá dost divně tak chci i na zimu RSW242 v 16. Je to 7J a ET buď 35 nebo 42. Vejdou se tam řetězy?

Editováno: , autor: RaKa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...