Přejít na obsah

16ti palcová (litá) kola


rostama

Doporučené příspěvky

Vorlajz :

ET 40 mi doporučil prodejce, musím říct, že vyhovuje. Ale zvykám si na ta menší kolečka - po přezutí už auto nemá tak sebevědomý výraz, mezi podběhy a pneumatikami je fakt místa víc než dost. Ale paráda v zimě není prioritou, hlavně nechci v zimě autem sáňkovat. Kola samotná mi přjdou esteticky bezvadná, fotku dodám během víkendu. Mají tak nějak solidnější polomatný odlesk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl bych hodně opatrnej, tyhle designy (jako drtivá většina neorigo škoda kol) vypadaj dobře až když jsou opravdu ve velikosti 18 a víc. když už nějaký 16ky, pak jedině origo, všechno ostatní bude vypadat dle mě divně

Taky si mylsím, že ty kola musí být origo.

Neměl by tady někdo zájem o 15" Orion s letními pneu, nové cca 100km najeto, představoval bych si za ně cca. 16tis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl bych hodně opatrnej, tyhle designy (jako drtivá většina neorigo škoda kol) vypadaj dobře až když jsou opravdu ve velikosti 18 a víc. když už nějaký 16ky, pak jedině origo, všechno ostatní bude vypadat dle mě divně

Luke ma svatou pravdu a toho bych se drzel!!!!! Vazne! 16" ALU only origo Skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajz:

Posílám ty fotky...je to špinavé, ale pro dokumentační účel postačuje. Mmchdm, odpoledne jsem byl na myčce a kola jsou jako bych je vybalil právě z krabice. Asi se dají najít hezčí kola, ale na zimu 17 nechcu a jsem rád za ten odolnější lak a samočištění - easyclean.

post-19098-1229291635_thumb.jpg

post-19098-1229291659_thumb.jpg

post-19098-1229291689_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jEDLA je ako vždy rýchly, tu je odpoveď:

"kola by nemel byt problem sehnat : cislo je 1z0601025aa 7zs - cena 3160,- "

Díky za informace.

Takže to vypadá jako velice dobrá nabídka, mrknu na to zítra někde v autosalonu, snad mi je objednají.

Nemá někdo fotku těchto kol na autě, docela by mně to zajímalo.

lubinov: prosimtě kde si našel to originální příslušenství, na skodaauto.cz nic takového není, mají tam jen ty stará kola...

Editováno: , autor: Guf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lubinov: prosimtě kde si našel to originální příslušenství, na skodaauto.cz nic takového není, mají tam jen ty stará kola...

Je to na škodaauto.cz, keď si dáš konkrétny model napr. Octavia sú tam dokumenty na stiahnutie: cenník, katalóg a príslušenstvo...

Tú cenu mi napísal jEDLA, v salóne ich asi budú mať drahšie... u nás stoja 15tky 4500Sk v salóne... ;-((

A inak som lubinob ;)

Editováno: , autor: lubinob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nazdar, našel jsem zajímavá kola ze Superba 2. Jedná se o Spectrum rozměr 7,0J x 16“, ET 45.

Zajímá mě, jestli tyhle kola můžu bez problémů obout na Octavii 2. Co znamená rozměr J? Rozměr ET jsem našel, ale J?? Díky

post-27149-1232467827_thumb.jpg

Editováno: , autor: Guf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7J znamena sirku disku v palcich... na O II. to kliden muzes frknout! ;) bude to pekny!!! akorat pujdou kola malinko ven asi o 9 mm oproti seriovejm na OII 7Jx17tkam...

Díky, to jsem chtěl slyšet

Nevíte někdo náhodou, kde by se ty kola daly sehnat levněji?? Oficiální cena je 4000Kč za kus, a to je tedy pěkná pálka za 16"!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...