Přejít na obsah

Ma niekto Webasto v OI?


fabio888

Doporučené příspěvky

Kupil som Webasto DW50,nie nove vraj z Golfa 4 TDi. Chcel by som vas poprosit ak to niekto ma v octavke, tak ci by mohol sem vyvesit fotky kde je to namontovane v motorovom priestore.

Dalsia vec co by ma zaujimala je to ako sa to napoji na climatronic,aby ho spustilo ked webasto zohreje vodu a mam tam nastavene vykurie interieru...

Ja to chcem narvat do Oct 1,9TDi 81kw s climatronicom.

Za kazdu radu som velmi vdacny! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky,neviem vsak eberspacher moze byt podobne zapojeny na climatronic.ak mas nieco take ako zapojenie ze ktore kable kam treba zapojit,tak by mi to mozno pomohlo.

a s tou montazou mi to pripada,ze sa to da dat niekde na lavy predny nosnik,bud pod naraznik ako je na druhej strane intercooler,alebo niekde pod baterku za riadiacu jednotku klimy,ci ventilatorov. co poviete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem koupil BW50. zapojeni mam v Nemcine. Na klimatronik se to pripojuje na 16 pin konektor pin 1 (uplne vpravo) velka svorkovnice.

Nevim jestli to ovsem vsechny verze klimatroniku podporuji. No uvidim. Jeste jsem to moc nezkoumal.

Premyslel jsem to dat na levy predni podbeh, pod baterku,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem koupil BW50. zapojeni mam v Nemcine. Na klimatronik se to pripojuje na 16 pin konektor pin 1 (uplne vpravo) velka svorkovnice.

Nevim jestli to ovsem vsechny verze klimatroniku podporuji. No uvidim. Jeste jsem to moc nezkoumal.

Premyslel jsem to dat na levy predni podbeh, pod baterku,.

ktory je to ten 16 pin konektor? Priamo ten co sa zapaja uz do panelu klimatronicu,ci aky?

a ktory kabel?lebo ja tam mam tusim dva co by som mal niekde pripojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív dotaz: nevíte jak prověřit "flame senzor"- čidlo plamene (pol.1.12 v příloze) myslím, že mi to kvůli němu vypíná, ale nevím jestli je problém v něm, nebo to málo hoří ???????

Nemá někdo třeba starší??

Za odměnu přidám jeden odkaz ;) :

http://www.espar.com/tech_manuals/

111111111111111111.pdf

Editováno: , autor: Milda.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ma to celkem 11MB, 300 dpi, nevim kam to dat, aby se to dalo stahnout :(

kdyz to naskenuju min nez 300dpi, tezko se daji rozlustit fotky.

update: nakonec dal jsem to na rapidshare (pouze 10 stazeni!!!):

http://rapidshare.com/files/161966548/Weba...-Skoda.PDF.html

ahoj, je mozne to dat na rapidshare jeste jednou? nebo jinym zpusobem poslat napr letecka posta. diky moc. jeste si chci upresnit, jedna se o navod na Thermo Top typ DW 50? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, je mozne to dat na rapidshare jeste jednou? nebo jinym zpusobem poslat napr letecka posta. diky moc. jeste si chci upresnit, jedna se o navod na Thermo Top typ DW 50? diky

zdravim když mi to pošleš na mail header.hack@seznam.cz tak ti to dam na rapid ja mam PA takze stazeni kolik chces

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...