Přejít na obsah

Zjišťený škrábanec na dveřích


Ma.Ra

Doporučené příspěvky

:help: Zdavím pánové, sem tu nový mám Rumíka od 21.10.08

a teď k problému. Zjistil sem včera při mytí, že mám na dveřích u řidiče na spodní straně uvnitř dost velký škrábanec. Je dokonce označen nálepkou s šipkou. Nevím kdo na to přišel jestli v salonu nebo ještě ve škodě(tam by to asi odstranili hned) ale já to určitě nebyl, fakt to bych mu neudělal. Zítra přiložim foto. Můžete poradit co bych měl dělat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šel sem to vyfotit a koukam ze to neni skrablý ale jako když to kvete. Tak snad to nebude problem reklamovat. Urcitě to nestrhnu. A nevíš náhodou jestli by to měli mít zaznamenaný v papírech od auta? Jesti něco takového vůbec je.

post-25464-1225624886_thumb.jpg

Editováno: , autor: Blacky
pravidla říkají - necituj poslední příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotky bych řekl, že je to zalakovanej nějakej bordel, ale to by se asi po čase odlouplo a dělalo by to paseku. Jestli o tom je nějakej záznam, nevím. Záleží na tom, kde na to přišli. Jestli při výstupní kontrole v MB, tak asi jo, i když by to auto asi neměli pustit ven. A jestli to zjistili na salonu, tak o tom asi záznam nebude a budou dělat mrtvýho brouka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem by ve škodovce v UL a bylo mi řečeno, že musim zajet do salonu kde sem ho koupil v LT. Tam zase že je to jedno kde to budu reklamovat. Musi to opravit kdekoli a pokud budou dělat problémy mam pry zavolat zákaznický servis Škody a trochu si postěžovat. :aggressive: Můžu s tím prý klidně počkat do servisky, tak uvidim. Jestli se to bude zhoršovat jedu hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud by v jednom servide meli keci, tka bych je posla do prdel a sel ke konkurenci. V Lovosicich je Okim. V UL sem snima spokojenej, ev. zkus tam.

Prave v Okimu UL me poslali do LT kde sem ho koupil. Taky me prekvapili mel sem na ne dobre reference. Zkusim to s nima jeste jednou,ale až příští týden.

Editováno: , autor: Ma.Ra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave v Okimu UL me poslali do LT kde sem ho koupil. Taky me prekvapili mel sem na ne dobre reference. Zkusim to s nima jeste jednou,ale až příští týden.

hm., ono jetoho ted nejak hodne. Ja mam nabouranou OII, po tydnu sme je ukecal, aby mi ji vzalai a dalsi 2 tydny to bude trvat. Kdyz sem videl ten zaskladanej stul autama, tak se nedivim. Maj otho nejak moc, meli by rozsirit kram :) ted snad uz vysel ten nakup budovy byvaleho Julia-meinla, tak se doufam rychle nastehujou. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
Šel sem to vyfotit a koukam ze to neni skrablý ale jako když to kvete. Tak snad to nebude problem reklamovat. Urcitě to nestrhnu. A nevíš náhodou jestli by to měli mít zaznamenaný v papírech od auta? Jesti něco takového vůbec je.

Ahoj to je urcite od vyrobcu . to je s lakovne prestriekany dichtung . to je hmota ktorou su utasnene spary karoserie. pokial to je nie je vidiet tak by som to ani nereklamoval lebo ti to len sfusuju. Robim vo VW slovakia tak to poznam, len nechapem ako to preslo von zo skodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Nazdar chlapci,nechce se mi zakládat nové téma,ale snad se nebude původní majitel tohoto vlákna zlobit,když budu psát sem.

Dnes ráno před naším barákem sekali maníci trávu a já včera napotvoru zaparkoval u obrubníku,který je hned u trávy kterou dnes kosili.Samozdřejmě sem se zděsil a hned sem k autu vyběh abych odjel,jenže sem to již nestih a tráva vedle auta byla posekaná.U auta sem zjistil škrábance a ťupky do laku a celý bok a střecha od posekané trávy a kamínků.Nelenil sem a zašel sem si pro pána se strunovkou,načež sem zjistil po prvním jeho slovu,že chytrostí nebyl obdařen a hned sem se do něj pustil,že jeho prací mi poškodil lak na autě,jeho slova typu"já ne,to kolega" sem rezignoval a hned jel na správu technických služeb.Narazil sem tam na velmi půvabnou a též chytrou slečnu,která má na starosti tyto maníky.Vše sem jí vysvětlil a odpověděla mi,že na tyto případy sou pojištění.Vše si vyfotila a bude to řešit s pojišťovnou.Poté mi přidělila klučinu s IQ asi tak 40 a pod mým dohledem auto umyl.

Má otázka však je jak to vše bude pokračovat,co mám učinit.Taky mě napadlo,že pokud budou opravovat lak,budu potřebovat náhradní auto,takže by všechny náklady,včetně náhr.auta by mělo být placeno z jejich pojistky??Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj všem,

tak ubehl 1 rok a jel sem na Garancni prohlidku s tim ze necham relamovat ty dvere. Technik UL OKIM si je nafotil a poslal do skodovky. Po tydnu sem jim volal jak to dopadlo a bylo my receno ze to ve skodovce bylo zavrhnuto z duvodu: je to vnitrni strana dveri a proc to pry nebylo odstraneno jeste ve skodovce.

Je pravda ze kdyz sem to poprve zjistil a byl s tim v servisu v LT(zakoupeno) rekl ze to klidne staci opravit na GP ale nenechal sem to nikam zapsat.

Poradte jak bych mel pokracovat. Zajet teda do LT a zjistit jestli si na me pamatujou? Volat na zakaznicky centrum skody? Co treba kdybych rek ze chci auto vratit kdyz s tim nejsou schopni nic delat, je na leasing.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...