Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

Skvělá práce, Kamile. Až se vrátíš z dovolené, hlásím se k odběru. Jen nevím, zda upřednostnin CAN či 3 dr. verzi. Přecijen parkovák na maxidotu by se mi líbil, ale CAN prý umí více a lépe se zapojuje. Psal jsem ti mail, tak se dohodnem na detailech.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsetkych pouzivatelov D-dotu

mohol by mi niekto poradit s mojim problemom? a to ze mi nejdu diagnostikovat jednotky na ktore je D-dot napojeny aj ked dam diagnosticky rezim aj ked ho uplne odpojim z konektoru a pripadne aj na par minut odpojim bateriu

inak d-dot z inkriminovanych jednotiek ziskava udaje normalne

jedna sa o rj motoru, budiky a park asistent

vedel by mi niekto k tomu nieco poradit ako postupovat? alebo co treba s tym spravit?

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim vsetkych pouzivatelov D-dotu

mohol by mi niekto poradit s mojim problemom? a to ze mi nejdu diagnostikovat jednotky na ktore je D-dot napojeny aj ked dam diagnosticky rezim aj ked ho uplne odpojim z konektoru a pripadne aj na par minut odpojim bateriu

inak d-dot z inkriminovanych jednotiek ziskava udaje normalne

jedna sa o rj motoru, budiky a park asistent

vedel by mi niekto k tomu nieco poradit ako postupovat? alebo co treba s tym spravit?

dakujem

Mam D-Dota ve Fabii a tenhle problem nemam, kdyz delam diagnostiku tak ani ddot rucne neprepinam do rezimu "diagnostika", prepne se automaticky a diagnostika VAGem probiha bez problemu...

Spis bych to tipoval na nejaky problem v aute protoze kdyz DDot odpojis tak to musi na stopro fungovat. Nedavno jsem se dostal k jedne octavii kde taky nesla delat diagnostika vubec niceho a ve finale to byl problem v komfortce(studenak na konektoru). po oprave vse slapalo jak ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co nikomu sa nic podobne nestalo ?

som z toho na nervy nejde mi totiz jedno cidlo a nemam ako zistit ktore to je :(

O tom mluvim musis D-DOTa na chvili vypnout - dolu podrz listovaci tlacitko, zvol autopocitac a hned se pripoj diagnostikou - jinak tam vlitne D-DOT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem si konečně namontoval D-Dot koupený někdy na začátku roku... instalace je sranda, jen najít čas a dokopat se k tomu. Je to moc dobrá a užitečná věc...!

Kamarádovi onehda ukradli oktávku... asi se krade i tak že se přes diag zásuvku vypne imobilizér... je asi víc řešení jak tomu zkusit zabránit.. ale mě tak napadlo... co naučit D-DOT aby třeba úplně blokoval komunikaci která toto umožňuje? že by prostě hlídal přístup k jedmotkám po K-line a toto by bylo možné povolit je třeba po zadání zvoleného PINu?.... zloděj by si s tím nevěděl rady a asi by šel raději jinam.. možná by to pár aut zachránilo... (pokud si nepřinesou jinou ŘJ a budíky..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Tomase Truhlare: Autor D-DOTu zde ze skodahome nema nic spolecneho s produktem v odkazu, to jen na ocisteni autora D-DOTu a pripadneho neopravneneho lyncovani v domeni, ze by neco mohl prodavat za nekolikanasobek nez zde pratelum na skodahome. Produkt v Tvem postu je seriove vyrabeny artikl, a nepochazi a ani jeho napad a vyroba zde z CR a kupodivu ani z Ciny :) ... Jsou to odlisna zarizeni, ktera si ani nejsou podobna (podle toho co jsem videl zde na foru na foto), to jen kdyby nahodou nekdo dostal napad s kopirovanim. Jen na okraj, od dodavatele jsme toto zarizeni brali jiz drive nez dolezelk ho zacal "vyrabet", akorat pojmenovani bylo jine nez jiz proflakle D-DOT, J-DOT atp. Pro pripadne zajemce jsou "slevy" samozrejmosti.

Pro Majkl.s: Prosim posli mi po SZ presne oznaceni fotek, ktere chces stahnout ze stranek, jelikoz jsi jejich autor a mas na to plne pravo. A timto se Ti omlouvam, promin :(.

Editováno: , autor: ghostrider
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majkl.S: Tvoje fotky smazany, zadne jine jiz tam nejsou. Co se tyce fotek primo produktu u E-MFA var. I i II jde o opatreni, kde se stava bezne napr. produkty blueLOGIC (kterych jsme vyhradni dovozci) tak nam firma STUALARM ukradla fotky a co se behem par dni nestalo? Vsichni co berou od STUALARMU maj nase fotky u produktu lec se jedna o jinou vyrobu, jinou znacku a jiny zarizeni (fotky produktu E-MFA jsou ilustracni a je to osetreno i v obchodnich podminkach). A take samozrejme jde o lidi co radi kopirujou urcite veci, jako jsou elektrosoucasti, krasne si to prohlidnou na fotkach, odhadem zjisti co a jak funguje popripade si to objednaji, za 14 dni prijde zpet a ejhle, on si to nekdo vyrobi doma na koleni a ma z toho prima byznys. My mame vuci "tvurci" D-DOTu cisty stit, nevim co by bylo z nasi strany k nemu nefer. Samotne produkty neprodavame pod nazvem "D-DOT" a i kdyby jsme tak cinili tak mame v tomto volnou ruku jelikoz na "D-DOT" a jine pojmenovani se nevztahuje zadny copyright ani autorske pravo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám pár dotazů.

Pár příspěvků výše píšete, že už si D-dot povídá i jednotkou klimatizace pro fabie.

Rád bych si tedy upgradeoval můj D-Dot na verzi 1.49, ale nejsem si jistý postupem.

Původním d-dot configem 1.3 si mám stáhnout konfuguraci, která je teď v autě (záloha), pak spustit nový d-dot config a dát aktualizovat? Který enc soubor mám použít?

Mám FI 1.4 TDI PD s rádiem symphony.

D-dot taky komunikuje s parkovacím asistentem (je to mimochodem taky v názvu tohoto vlákna :D ), dokáže však komunikovat i s parkovacím asistentem z FabieII, která komunikuje po CANu a ne po K-line?

Sehnat original parkovací senzory na FI/OI je totiž téměř nemožné...

Tyto FII parkováky dokážou zas pro změnu zobrazovat vzdálenost na rádiu, tak by to na maxidotu mělo taky jít, ne?

Předem díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

post-18821-1226814154_thumb.jpgpost-18821-1226814166_thumb.jpgpost-18821-1226814181_thumb.jpgpost-18821-1226814205_thumb.jpg

Interface jsou hotovy pro vsechny motorizace mimo PD (u PD se zatim neda pripojit k RJ motoru)

- pripoji se k jakekolik RJ - napr motoru, budiku, ABS , komfortu , atd.

- vsechny hodnoty jsou uzivatelsky nastavitelne pre menu

- maximalne zobrazuje 9 hodnot

- nastavitelny pozdrav pri zapnuti zapalovani

- ovladani pres packu palubniho pocitace

- zobrazeni vzdalenosti pri parkovani - pro orginalni parkovaci asistent

- podpora pro pripojeni 3 externich cidel ( na specialni objednavku)

- umi pracovat s komfort CANem (specialni objednavka) , casem rozsireni na vozidla bez 3 dratu pro zobrazovani na Maxidotu

- podpora PD po update software, cca zacatkem pristiho roku

velikost interface je 74x56x20mm

post-18821-1226815216_thumb.jpg

uzivatelsky a instalacni manual:

D_dot.pdf

Cena: 2000 Kc

postovne zdarma pri platbe predem

jinak 100 Kc.

objednavky: dolezelk@kochind.com

Ahoj

Chci se zeptak je li možné aplikovat D-DOT do galaxy 2004 s maxidotem

Dostupnost a cena??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...