Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

Zdar, mne se to odpojuje taky, OII, MR2006, telef. SE K750i.

Kdyz vypnu svetla, otevru dvere atd.

V "servise" je to prekvapilo ?!?!

Asi pujdu natvrdo do reklamace jako Diamant - budu chtít novou RJ.

Jo pokud to mas v zaruce, tak upaluj. Ja to tam mam dodelane, tak muzu akorat utrit nos... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mne se to odpojuje taky, OII, MR2006, telef. SE K750i.

Kdyz vypnu svetla, otevru dvere atd.

V "servise" je to prekvapilo ?!?!

Asi pujdu natvrdo do reklamace jako Diamant - budu chtít novou RJ.

Ahoj, já mám MR2008, taky SE K750i, měsíc v provozu a naštěstí ani jedno samovolné odpojení HF-BT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mne se to odpojuje taky, OII, MR2006, telef. SE K750i.

Kdyz vypnu svetla, otevru dvere atd.

V "servise" je to prekvapilo ?!?!

Asi pujdu natvrdo do reklamace jako Diamant - budu chtít novou RJ.

Ahoj, já mám MR2008, taky SE K750i, měsíc v provozu a naštěstí ani jedno samovolné odpojení HF-BT.

No jeste aby se Ti to odpojovalo, kdyz mas MR2008... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mne se to odpojuje taky, OII, MR2006, telef. SE K750i.

Kdyz vypnu svetla, otevru dvere atd.

V "servise" je to prekvapilo ?!?!

Asi pujdu natvrdo do reklamace jako Diamant - budu chtít novou RJ.

Ahoj, já mám MR2008, taky SE K750i, měsíc v provozu a naštěstí ani jedno samovolné odpojení HF-BT.

No jeste aby se Ti to odpojovalo, kdyz mas MR2008... :p

Dneska jsem zkoušel při vypnutí motoru nedávat klíček až do krajní polohy (pro vysunutí klíčku). Nechal jsem jej v poloze těsně před zapnutím zapalování (kontrolky se ještě nerožnou). Zdá se mi, že v této poloze se to HF neodpojuje (alespoň ne tak často). Budu to ještě zkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje peripetie s originálnou BT handsfree neskončili ani po roku a niekoľkých mesiacoch. Konečne som dostal novú RJ z MR 2008 (je to trochu neskôr, než som pôvodne avizoval). Dobrá správa je, že telefón sa už konečne neodpája. Po zapnutí zapaľovania sa HF pripojí a je pripojená až do chvíle, kým sa úplne nevytiahne kľúč zo zapaľovania. Takto to malo fungovať hneď od začiatku.

Stále to však nerieši môj problém s telefónnym zoznamom. Ten sa so Symbianom nekoná a basta. A nakoľko ma môj milovaný telefón (N73) značne irituje, vymením ho za niečo iné. Preto by ma zaujímali nejaké skúsenosti s telefónmi, ktoré ste s originálnou HF sadou cez BT skúšali. Teda čo zoznam a register hovorov zobrazí a čo už nie. Zvažujem totiž kúpu nejakého telefónu s Windows mobile. Pred časom sa tu nejaké skúsenosti popisovali, ale problém bol v tom, že do auta sa prekopírovani viaceré čísla, ale stále s rovnakým menom. Používa niekto originálnu BT HF sadu s Windows Mobile?

Pred časom som tu aj písal o originálnej Nokia HF sade CK-15W. Ale ani táto si s N73 úplne nerozumie. Nezobrazuje silu signálu a stav nabitia betérie a niektoré čísla totálne ignoruje a nezobrazí. Rovnako neraz zobrazuje u príchodzieho hovoru len "Súkromné číslo" (na displeji telefónu sa meno zobrazuje, takže volajúci nemá skryté číslo), hoci toto konkrétne číslo v zozname na CK-15W figuruje (a len raz samozrejme). A ešte perlička! Po pripojení k originálnej sade Nokia CK-15W mi zvykne občas telefón vytuhnúť (na displeji neraz ostane aj posledný čas). So Škoda sadou sa to nestalo ešte nikdy!

Mozem potvrdit funkcnost s Win Mobile 6. Tiez mam ten isty problem ako ty. ze tato HF sada ani za boha nechce spolupracovat so symbianom tak som dnes vyskusal WM6 a ku podivu to funguje este lepsie ako s Nokiou 6300. Tak teraz rozmyslam ze vymenim svoju N95 za HTC Touch Dual.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám MR2008, taky SE K750i, měsíc v provozu a naštěstí ani jedno samovolné odpojení HF-BT.

Zdar,

dnes mi v ramci zaruky vymenili RJ pro HF a je to OK. Ani se moc necukali. Pokud mate auto v zaruce doporucuji okamzite jit reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Moje peripetie s originálnou BT handsfree neskončili ani po roku a niekoľkých mesiacoch. Konečne som dostal novú RJ z MR 2008 (je to trochu neskôr, než som pôvodne avizoval). Dobrá správa je, že telefón sa už konečne neodpája. Po zapnutí zapaľovania sa HF pripojí a je pripojená až do chvíle, kým sa úplne nevytiahne kľúč zo zapaľovania. Takto to malo fungovať hneď od začiatku.

Stále to však nerieši môj problém s telefónnym zoznamom. Ten sa so Symbianom nekoná a basta. A nakoľko ma môj milovaný telefón (N73) značne irituje, vymením ho za niečo iné. Preto by ma zaujímali nejaké skúsenosti s telefónmi, ktoré ste s originálnou HF sadou cez BT skúšali. Teda čo zoznam a register hovorov zobrazí a čo už nie. Zvažujem totiž kúpu nejakého telefónu s Windows mobile. Pred časom sa tu nejaké skúsenosti popisovali, ale problém bol v tom, že do auta sa prekopírovani viaceré čísla, ale stále s rovnakým menom. Používa niekto originálnu BT HF sadu s Windows Mobile?

Pred časom som tu aj písal o originálnej Nokia HF sade CK-15W. Ale ani táto si s N73 úplne nerozumie. Nezobrazuje silu signálu a stav nabitia betérie a niektoré čísla totálne ignoruje a nezobrazí. Rovnako neraz zobrazuje u príchodzieho hovoru len "Súkromné číslo" (na displeji telefónu sa meno zobrazuje, takže volajúci nemá skryté číslo), hoci toto konkrétne číslo v zozname na CK-15W figuruje (a len raz samozrejme). A ešte perlička! Po pripojení k originálnej sade Nokia CK-15W mi zvykne občas telefón vytuhnúť (na displeji neraz ostane aj posledný čas). So Škoda sadou sa to nestalo ešte nikdy!

Pred casem jsem psal v jinem vlaknu, ze HF Bluetooth MR2008 funguje s urcitym omezenim i se symbianovskymi nokiemi. Osobne jsem vyzkousel E61 a E65.

Je vsak potreba do telefonu nainstalovat aplikaci download contacts (Staženi kontaktu) ze stranek nokie. Myslim, ze je to k Car phone 810.

Podrobnosti jsou v jinem vlakne (Nokia N95 a Skoda Handsfree). Stazeni kontaktu funguje, nefunguje synchronizace cisel volane, prijate a neprijate hovory. Pouze seznam ale i to celkem postacuje. Hlasove vytaceni je plne funkcni.

Editováno: , autor: Paina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam info ze software jde prahrat pomoci VAS. Takze se pak zkusim zeptat v servise.

Jestli ho tam budou mít..mně by to mohlo pomoct s tím soustavným odpojovaním, kdy vozidlo stojí, motor zhasnutý a klíček v zapalování..pak stačí otevřít dveře a už se to odpojí..a hned zas připojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já byl v servise a řekli mi, že na tu starou mám poslední software a ta nová hlásí chybu a chová se divně. Podle zjištění nemá ta nová co v předchozích verzích O2 co dělat. Tak jedině, že vydali novej software pro tu starou jednotku od prosince 2007. Já mám doma jednotky obě...stará: vše OK jen nefunguje Symbian, Nová: funguje symbian, ale občas se nenačte do Maxi-Dotu a hlásí chybu o komunikaci...zřejmě nevidí tu Gateway co by měla vidět. Pokud Doli objeví servis kde to přehrajou tak snad nebude labuť a dá sem info...Tu novou jednotku s tímhle problémem taky asi nechce. Odborník může juknout na info o té předchozí jednotce a na chyby na nové...taky kdyby někdo vyřešil rád zaplatím.

Tak tady to je:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ho tam budou mít..mně by to mohlo pomoct s tím soustavným odpojovaním, kdy vozidlo stojí, motor zhasnutý a klíček v zapalování..pak stačí otevřít dveře a už se to odpojí..a hned zas připojí

Jen chci rict ze prehrat software jde jen na novych jednotkach HW24. A uz ted je tam software ktery umi komunikovat s Trinaxem. viz. email:

"Co se zkusit poptat v místním servisu? Update pomocí VASu je možný, ušetří se tím cesta. Na 100%je už dostupný software s číslem 0020 ten, co v tom je teď je první v pořadí tedy 0010. Tenhle novější odstraňuje pár chyby a už funguje s novou navi. Pak jsou ještě novější, ale ty nejsou zatím oficiálně puštěné, jsou ve zkouškách."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen chci rict ze prehrat software jde jen na novych jednotkach HW24. A uz ted je tam software ktery umi komunikovat s Trinaxem. viz. email:

"Co se zkusit poptat v místním servisu? Update pomocí VASu je možný, ušetří se tím cesta. Na 100%je už dostupný software s číslem 0020 ten, co v tom je teď je první v pořadí tedy 0010. Tenhle novější odstraňuje pár chyby a už funguje s novou navi. Pak jsou ještě novější, ale ty nejsou zatím oficiálně puštěné, jsou ve zkouškách."

Má stará jednotka má na sobě už 020 a stejně se odpojuje.........a neběhá na něm Symbian....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mysím, že tohle nemá cenu řešit...nech si přehrát soft na tu novější verzi a dej info co nového.....já taky budu rád, když bude s novým softem jakékoliv verze vše už OK.

No zkusim to, snad to pujde. Uz vidim jak mi tvrdi ze to nejde...(zase) :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Tak jsem zavolal do servisu a rekl jsem jim muj problem. Takze az bude cas, tak tam zajedu a zkusim to nechat prehrat na novejsi soft. :)

Tak co software??? Nebo to bude chtít udělat změnu hardware??? Např. koupit nový modelový ročník tého samého auta???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...