Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

Mne sa to pri zapnutom zapaľovaní nikdy neodpojilo. Takže napätím to nebude. Ja skôr podozrievam nejaký SW. Lebo napríklad ak stlačím brzdu, čo je väčší odber, tak sa to neodpojí, ale ak vypnem stropné svetlá a otvorím dvere, tak sa to odpojí. A rovnako sa to odpojí ak napríklad prepnem polohu prepínača svetiel (ale tak, že napríklad z parkovačiek na tlmené - takže odber sa nezmení - pri vypnutom zapaľovaní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jsem-li v telefoním seznamu vždycky když máčknu tlačítkem "nahoru" dostanu se zpět do hlavního menu. Vyberu položku telefon a zvolím spodním tlačítkem dole na pravé páčce. Potom mohu listovat v seznamu ale jen směrem dolů, horní polovina tlačítka mě vždycky vrátí do hlavního menu. Jinak nelze v seznamu listovat, dokonce ani pomocí multifunkčního volantu, kde v poloze telefon nefungují tlačítka pro výběr na pravé straně volantu. Snad jsem to vysvětlil správně. Mám auto ještě s prvním HF bez BT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradi nekdo jak vymazat nacteny telefonni seznam v BT jednotce v aute? Nacteny pri zparovani s telefonem... Po vymazani nekterych polozek v telefonu, tak HF v aute je stale zobrazuje. Diky ;)

Počkej několik minut, telefonní seznam se stahuje na pozadí a chvilku to trvá, stahování zobrazuje jen při prvním připojení, pak už ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malý dotaz. Je normální, že při ovládání páčkou mi to skáče přímo z menu volaných až na to první menu s volbami: palubní počítač, audio, telefon a po najetí na telefon mi to skočí opět až do menu volaných čísel?????

:-/ Občas se stávalo, hlavně u starších verzí SW :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem-li v telefoním seznamu vždycky když máčknu tlačítkem "nahoru" dostanu se zpět do hlavního menu. Vyberu položku telefon a zvolím spodním tlačítkem dole na pravé páčce. Potom mohu listovat v seznamu ale jen směrem dolů, horní polovina tlačítka mě vždycky vrátí do hlavního menu. Jinak nelze v seznamu listovat, dokonce ani pomocí multifunkčního volantu, kde v poloze telefon nefungují tlačítka pro výběr na pravé straně volantu. Snad jsem to vysvětlil správně. Mám auto ještě s prvním HF bez BT.

Chce to nový software, pak lze listovat i z volantu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou verzi tam mám chtít...kde už to běží jako víno, je to jednotka z 11/2006.

Tkhle nová jednotka by měla mít poslední verzi softu-je zde popsáno někde výše. Záleží také ještě na telefonu. Jinak se chová Nokia a jinak SonyEricsson při občerstvování seznamu. Potom k listování: pokud máš multi volant, je to pohoda komfortně nahoru i dolů ale ze stěračové páčky tě volba nahoru místo listování seznamem vrací o úroveň zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že jde listovat v seznamu pomocí multifunkčního volantu je pro mě novinka. Díval jsem se do manuálu a tam píší u tlačítek na pravé straně volantu (v poloze rádio slouží k přepínání stanic nahoru a dolu), že jsou bez funkce. Dokonce i manuálu co je ke stažení na vebu Škodovky je to stejně. Teď již vážně začínám uvažovat o výměně řídící jednotky telefonu. Jo po necelých dvou letech mám již staré auto. A to jsem si říkal že na tomhle autě již nebudu nic vylepšovat! Když si vzpomenu co všechno jsem "vylepšil " na své první OC I a pak to člověk prodá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že jde listovat v seznamu pomocí multifunkčního volantu je pro mě novinka. Díval jsem se do manuálu a tam píší u tlačítek na pravé straně volantu (v poloze rádio slouží k přepínání stanic nahoru a dolu), že jsou bez funkce. Dokonce i manuálu co je ke stažení na vebu Škodovky je to stejně. Teď již vážně začínám uvažovat o výměně řídící jednotky telefonu. Jo po necelých dvou letech mám již staré auto. A to jsem si říkal že na tomhle autě již nebudu nic vylepšovat! Když si vzpomenu co všechno jsem "vylepšil " na své první OC I a pak to člověk prodá...

Tlačítka fungují na listování dokonce tak, že při podržení listuješ po skupinách jmen začínajících stejným písmenem a to nahoru i dolů - je to urychlení. Nevím, jestli toto neobsluhuje náhodou řídící jednotka volantu než samotná handsfree.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky,

prosím o radu. V OII Elegance (r.v. 11/2005) mám přípravu pro telefon. Otázka - jak poznám co je to za typ HF ??? Na webu Škodovky je GSM I, GSM II, GSM II+Bluetooth

Dle typového štítku toho moc nepoznám:

9W2 = Příprava pro autotelefon

Díky za pomoc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem O II se zabudovanou HF. Dle informací prodejce má i bluetooth. Bohužel nevím jak ji rozchodit. V maxi dotu se nic nezobrazuje. Má ještě ta HF nějaký vypínač. Okta je starší a má HF na N 6310i. pomůže mi někdo?

Sakra, napísal som príspevok a vyhodilo to chybu. Tak znova:

Posuň dozadu pravú sedačku, nájdeš pod ňou taký plstený kryt, pod ktorým je RJ pre handsfree. Pozri to číslo na ňom a napíš ho sem - zistíme, čo je to za typ.

Alebo pozri ako Thomson, aký máš kód na typovom štítku - hľadaj 9Wx. 9W1 by mala byť len príprava na telefón (GSMI), 9W2 by mala byť príprava vrátane držiaka a RJ (GSMII). Vo firemnej OII s GSMII+BT je kód 9W4.

Thomson: Môžeš aj ty pozrieť číslo tej riadiacej jednotky, ale podľa kódu tipujem, že más obyčajnú GSMII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak je na tom Škoda s novým firmwarem do HF s podporou Symbianu? Měl jsem informaci z konce roku, že TemicSDS to má hotové a dostanou to servisy. Ale zřejmě to bude jako "převratná novinka" v nějakém novém modelu či faceliftu stávajícího vozu a musí se čekat na podnět z marketingu. Jestli k tomu tady někdo máte blízko, dejte info. T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...