Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

Me se pri tom prvnim sparovani nahraval seznam take, na maxiku to psalo tusim nahravam telef seznam a pocitalo to cisla pozic kontaktu.

Kdyz uz je ten telefon jednou zparovany tak jsem si nevsiml ze by mi po sednuti do auta a zapnuti zapalovani na maxiku neco psal...

Jak pise Jirik.DC tak tech 50 volnych pozic je pro ulozena cisla pomoci hlasoveho ovladani tlacitkem s ikonkou mikrofonku vlevo na MF volantu

Ale co se tyka toho jak vymyzat seznam to teda nikdo nevi???

Nebo si myslite ze se po kazdem odpojeni (vypnuti zapalovani) seznam smaze a po kazdem zapnuti se nahrava znovu?

V navodu pisou pouze ze se po kazdem spojeni mobilxHF zaktualizuje o nove ulozene položky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mel prvni mobil s BT Sony ericsson tam byl seznam kompletni

vcera jsem koupil novej taky Sony ericsson a po sprovani s tim novym SE mam prave telef seznam neuplny... :-(

Jedine zkusit to sparovat s cizim telefonem s BT a pak znova s tim mojim novym

Tezko rict

Jinak treba krdyz budu jednou prodavat auto tak jestli tam zustava ulozeny muj privatni telef seznam tak je to dost pitomy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak telefon je SE G502 je to novinka ale simbian nema.

Jak pisete ze Vam to pise "Stahuji seznam" tak to se ale stahuje seznam hovoru (odchozi,prichizi,zmeskane) nikoliv telefonni seznam.

Dneska jsem zkousel odpojit asi na hodinu jednotku BT a HF co je pod sedackou spolujezdce ale seznam mam stale pouze do pismene P.

Pak jsem zkousel brachuv mobil taky SE myslim W810,navazal komunikaci s BT HF a na maxiku to psalo "čekejte prosím ztahuji telefonní seznam" a skakaly tam cisla od nuly nahoru jak se ztahuji postupne polozky telefonniho seznamu

Po dokonceni se nahral brachuv seznam a to kompletni od A do Z

Nasledne jsem pripojil znovu muj mobil prez BT, ale bylo docela divne, ze po spojeni to hned slo skocit do telefonniho seznamu co mam v mobilu já...Neprobihala zadna aktualizace nebo nahravani

Z toho usuzuju jestli ten muj seznam nezustal ulozeny v nejake jednotce, protoze neni mozny aby udelal sinchronizaci nejakych 400 kontaktu za 2vteriny

Akorat me napadlo jestli se ten seznam nahrava do ridici jednotky nebo do nejake pameti v maxidotu?

Zkusim jeste priste vypojit bateri

Takze jsem stale na zacatku a nevim co dal krom tedy zkusit jeste odpojit tu baterii :-( :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Prosim poradte.

Mam Octu II , org HF s bluethooth a tel. Nokia 6230i . Drziak na telefon tam nie je , resp. redukcia na moju nokiu . Telefonovanie cez bluetooth funguje , funguje aj ovladanie na volante ale stale po spojeni auta s telefonom mi zacne nacitavat tel. zoznam. Je to normalne ? Da sa to nastavit aby to nacitalo iba 1 x a dost???

Dakujem za akekolvek info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jak se řeší symbian. Zkoušel jsem teď Nokii E66, ta už má symbian feature pack 2 a zjistil jsem, že plně funguje s BT HF. Nemusí se nic instalovat, ukazuje i přijaté/nepřijaté hovory a pokud je u jména víc čísel, tal je odlišuje lomítkem a písmenem M, W atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se řeší symbian. Zkoušel jsem teď Nokii E66, ta už má symbian feature pack 2 a zjistil jsem, že plně funguje s BT HF. Nemusí se nic instalovat, ukazuje i přijaté/nepřijaté hovory a pokud je u jména víc čísel, tal je odlišuje lomítkem a písmenem M, W atd.

Mam tu samou zkušenost, nova Nokie E66 je super, ja mam v aute jednotku z roku 02/2006, a vse jede perfektne, dokonce jsem zjistil

ze prevadi pismena s diakritikou na pismena bez, tak ze na maxidotu nejsou zkomolena pismenka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na svémeresu jiný problém. Mám odzkoušeno, že se mi z Nokie 6500 classic asi nenatáhnou telefonní číslo ke kterým mám přiřazený nějaký profil. Mám třeba profil rodina, kde mám dceru, manželku a když mi volají, tak na maxidotu vidím jen číslo a ne jméno. Řešil to někdo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tu samou zkušenost, nova Nokie E66 je super, ja mam v aute jednotku z roku 02/2006, a vse jede perfektne, dokonce jsem zjistil

ze prevadi pismena s diakritikou na pismena bez, tak ze na maxidotu nejsou zkomolena pismenka

Ahoj můžeš mi zjistit, jakou máš jednotku...typ - jestli je to: 1Z0 035 729 nebo 5P0 862 335 C - najdeš to hned ze shora na jednotce, moc dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte v čem je problému GSM II HF BT? Když vytočím číslo ze seznamu přes maxidot tak se u volaného moje volání zobrazí jako skryté číslo, když vytočím číslo na mobilu (a mám telefon připojený přes BT k handsfree v autě) tak se u volaného normálně zobrazí mé jméno. Testoval sem to několikrát. Mám Nokii 6230i. JInak zatím věše bez problémů. Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. I když to sem asi nepatří přece jen se zeptám. Jakým způsobem se ovládá telefon u bluetooth sady BEZ multifunkčního volantu ??? Jak přijímáte hovory, hledáte v tel seznamu atd... ?

V autě mám originální sadu HF NOKIA VW ke které jsem dokoupil univerzální bluetooth adaptér. Dle návodu jsem zařízení spároval , ale když mi někdo volá, tak musím hovor přijmout tlačítkem na telefonu. Zvláštní je , že na displeji MaxiDotu není vůbec položka telefon. Takže když chci někomu zavolat , tak musím vzít do ruky opět telefon a vyhledat v seznamu. Takhle by to asi fungovat nemělo.

Auto : VW Passat B6 (3C) 2007 (model 2006) bez multifunkčního volantu. Je tu někdo natolik odborník aby mi poradil?

Pro jistotu přikládám výpis s VAGu.

Díky z jakoukoli opověď.

WVWZZZ3CZ6P002133_23260km_14453mi.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...