Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

Tak jsem se byl dneska podívat na Supa v auto ESA. Při prvním pohledu to byl wow efekt :) na dálku opravdu pěkný kočár. Nicméně z bližšího pohledu hodně kosmetických vad. I když chápu že vůz má najeto 220tkm, ale znám spoustu lidí co má krásný lak i po takovém nájezdu, asi jsem moc velký puntičkář...

Z levého boku to vzal někdo klíčkem :( lámal bych ruce. Interiér v pěkném stavu, neviděl jsem nic potrhaného ani odřeného. Zarazil mě prostor pro rezervu viz. foto. Viděl jsem asi 2 Superby a nikdy to u nich neviděl, přikládám foto. Jinak nakonec i jízda proběhla, vrzání podvozku při sednutí do vozu a rozjezdu..asi normální k nájezdu. Automat řadil moc dobře a nevšiml jsem si nějaké výkonové díry. Motor táhnul pěkně a i hezky zněl. Po dojezdu a zastavení jsem si otevřel kapotu a cítil nějaký zápach ( byl cítit i při jízdě ) viděl jsem malinký kouř z pravé strany ( mám i video ) zápach jak pálení oleje. No mechanik z ESA se přikláněl k těsnění ( olej byl ze spot trochu vidět a dopadal na výfuk ). K servisní knize jsme se ani nedostali jelikož jí měli ve Štěrboholích a systémy měli vypadlé. Bohužel na mě neudělal takový ten dojem " kup si mě ". Budu hledat dál a koukat se i po dražších kouskách.

post-87520-0-05519200-1394795252_thumb.j

post-87520-0-46069500-1394795254_thumb.j

post-87520-0-86285200-1394795257_thumb.j

post-87520-0-67896500-1394795259_thumb.j

post-87520-0-78088500-1394795261_thumb.j

post-87520-0-34612900-1394795264_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám že to tady moc nezaspamuji, ale stihl jsem dneska ještě jeden ( majitel bydlí v Kralupech kde bydlím já, takže se to hodilo ).

Jedná se o http://auto.bazos.cz/inzerat/32957621/Skoda-Superb-28-V6.php. Úplně něco jiného, hezký chod motoru ( bez zápachu ) a převodovky a zdálo se mi že i řadí líp ( možná sugesce ). Kůže pěkná jenom špinavá, ale to se dá vyčistit, co mě jedině štve tak to jsou vnitřní  boky dveří a jejich madla, loupe se jim ten lak a vypadá to děsně, ale věřím že se to tady na klubu řeší a někdo to vyřešil. Co se týče pro mě ošklivých kol, tak je to ta umělá barva co se dá sloupnout, takže super :). Poslední věci jsou kosmetické a to lehce promačkaná střecha, a to samé u pravého lemu u zadního kola. Nicméně to půjde vytáhnout. Takže možná žhavý kandidát :) uvidíme po tom černém.

Editováno: , autor: Pepikrihu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá hezky, řikal jsem si že ty kola má podipovaný, to sloupneš jak nic, ty zadní světla má asi taky kouřovym dipem a ještě k tomu máš zímáky a skoro nový pneu na solidech, světlej intr. taky pěknej, a pokud ti bude vadit barva, tak to můžeš buď folií nebo celodipem změnit, už to nestojí takový prachy a ty madla sundat a oškrabat nebo tech benz. to prý taky jde ta guma z toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, Vick má pravdu. 2,8 nejsou v kurzu, moc lidí to nechce. Pán by měl jít razantně dolů, jinak to neprodá. že tam jsou nové rozvody dobrý, ale aspoň o 20-30tis Kč méně. Je ale vidět, co chceš, že jdeš po jedné motorizaci.

Kouknul bych se o po Německu, třeba mobile.de:

Tam máš jistotu najetých km a servis

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká madel to se snad loupe pomalu každému.Ale tak jak píše Sup tak ta auta nejsou moc v kurzu takže cenu dolů pokud bys to chtěl.Promáčklá střecha byť jen trošku není moc dobrá.Vytáhnout půjde ale taky tě to bude něco stát.Stějně tak blatník.Ta cena je dost nadnesená.Ideál tak 115 000kč a nebo kouknout ještě jinde.Nekupuj za každou cenu.Já to znám jak je člověk rozhodnutý a nedočkavý tak mu leccos nevadí,ale posléze až bys ho měl doma tak bys začal špekulovat a možná i pochybovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba já, jelikož jsem na ně zatim nic špatného nezaslech, ale každý názor se počítá, ale hlavně je to pořád bazar, takže to můžou bejt taky lojzové a asi dost záleží pobočka od pobočky, jinak ještě zkus das welt auto, dovážej do čech a mělo by to bejt ověřené, ale co by v dnešní době mělo být a není to tak, to už je jiná pohádka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli muzu poradit. Tak komfortcars.cz jsou to lidi co dovazi z nemecka auto na pozadani. Rok zaruka na motor prevodovka pul na ostatni veci. Pokud se neco dojebe oni plati 60% kupce40 za opravu. Dva kamosi od nich brali jeden novsiho focuse 2011 a druhy stila combika. Oba pres rok a jsou spokojeni bezzavad a stav vynikajici.

Ono bazary velke to vzdy chcou dle meho ojebat par kousku tam bude urcite ale...

Hold vzdy se da vybrat zalezi na cloveku a jeho trpelivosti. Zdali je ochotny pockat na dobry kousek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, myslíte si že http://auto.bazos.cz/inzerat/32898552/Skoda-Superb-28V6-Edition-100.php je to přijatelná cena za edition 100? Určitě by to chtělo origo kola..tohle je proste...fuj :D

 

EDIT: tak další za dobré peníze moc pěkný http://www.sbazar.cz/Michal.Vinicky/detail/5339194-skoda-superb-elegance-28-6v-rv-2002 . Nečekal jsme že to bude fuška najít pěkného Supa :D

Editováno: , autor: Pepikrihu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...