Přejít na obsah

(OII FL) - Už někdo máte OII facelift ?


viewer

Doporučené příspěvky

Tak sorry presidento, nejsem prostě tak bystrý a inteligentní jako ostatní uživatelé,

už si to ale zařadil správně, já ti tedy děkuji a všichni jsme teď už veselí a šťastní, že to je už v pořádku... :smich:

ex Bobík : to by mě zajímalo jakou hodnotu tento OT příspěvek má kromě toho že lezeš někomu někam

vorlajz: tak to asi nechápu, ale jsetli je to myšleno tak jak si myslím že si to myslel tak :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochlubte se, jakou jste vybrali motorizaci, výbavu, barvu.... kolik vám sundali z ceníkové ceny a kde ?

prostě vše kolem toho ;)

Combi, 1.9 TDi, Elegance, Černá. U Klokočky mi nabídli nejvyšší slevu z oslovených autosalonu. Dali dolu 11% z celkové částky (tzn po započítání např. Constructu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jíňa: tak to je slušný, tchán má objednáno Combi 1,6 mpi, kapučíno met., ambiente, + prodloužená záruka 4r/60tis.km, paket plus , 4x zimní kola na plechu a konstrukt

za 452 tis. Kč za hotovku.

CB Auto Č.Budějovice

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevim kde bereš údaje že benzín papá 7-8 na 100km, já jsem jezdil normální jízdou s 1,6 mpi v pohodě za 6 ale diskuse o spotřebě sem fakt nepatří, nebo z toho bude zase nějaký flame jak se to vyždycky zvrtne...tak prosím o spotřebě jinde.

Osobně mám na ní políčeno a protože jsem prostě zvyklej na benzín tak to bude zase tak, jen se rozhoduju jestli mám vzít vyzkoušenou 1,6 mpi se kterou jsem byl fakt spokojenej a nebo zkusit 1,4 tsi, ještě uvidím jaké bodou reference na 1,4... otázka je jestli se vyplatí draší motor na mojich 10 tis. km za rok ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc zrovna 1.6 MPI Ambiente, kdyz predchozi Octavku si mel v turbu a L&K? (Teda aspon podle podpisu) Ja myslel ze clovek do "horsiho" tak nejak ze zasady uz nepujde, ale koukam ze mozna se pletu. Ja mit tve predchozi auto, tak bych tedka sel do 1.8 TSI L&K (4x4 me nezajima) Tedka ti to bude pripadat jako lenoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...