Přejít na obsah

Natáčecí světlomety v.s. HID xenony


dudusk

Doporučené příspěvky

Já bych to viděl v nějaké té přechodné chybě. Když jsem si teď znovu přečetl tvůj první příspěvek k tomuto tématu. Ta rozsvícená kontrolka tomu nasvědčuje. Zajímavé že do chyb se nic nezapíše. To já tam občas mám sporadickou chybu podpětí. A to myslím bez kontrolky. Nebo jsem si jí nikdy nevšiml.

 

Kde jsi tu jednotku koupil. Nemůže být vadná?

Editováno: , autor: jipol57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si úplně jistý, ale CAN 1.6 a 2.0, by spolu asi nekomunikovali vůbec. Nevím.

Chyba může být taky v některém světle. Ty mají taky svoji inteligenci. A s ŘJ komunikují přes LIN BUS. Jednovodičově. Nemůže tohle propojení chytat nějaké rušení?

 

Sám mám s LINBUSem malou negativní zkušenost. Když jsem experimentoval s propojením s el. okny a vyvedl si ho kousek ven na sledování signálů, tak mě v jednu chvíli zlobil multifunkční volant, který je na stejném LINBUSu.

Natáčení světel má svou vlastní linku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim ale ruseni to asi nikde chytat nemuze. Nebo si to alespon myslim. A ze by bylo nejake svetlo spatne to asi taky nee. Normalne funguji a pri zapnuti zapalovani se chovaji uplne stejne. Uz jsem sehnal na netu jinou jednotku a mela by byt z roku 2012 tak uvidime jak ta se bude chovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes prisla nova jednotka nataceni svetel. A ejhle po zapnuti zapalovani uz svetla nesjedou dolu a zase nahoru takze vymenou jednotky jsem vyresil muj problem zacos jsem rad. A taky po pripojeni k jednotce pres VCDS komunikace uz nepada jako u te minule jednotky takze parada . Jen jedne veci ktere sem si vsiml ze zmizela je polozka v maxi-dotu Cestovni rezim. Ne ze bych tedy chtel nataceni nekdy vypinat a do anglie taky nikdy nepojedu ale u te minule jednotky tato polozka v maxi-dotu byla a tady uz nee. Vidite tuto polozku v maxi-dotu nebo nee nebo nevite kde by mohla byt chyba? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mozny ze to mela jen ta predchozi verze co jsem mel kazdopadne jsem rad ze se to povedlo vyresit. Ted bych i rekl ze co jsem koukal na svetla kdyz tocim volantem tak ze rychleji reaguji na toceni volantem. Ted jeste zajedu k ferdovi do Strakonic aby mi opět zapnul kontrolku prasklych zarovek ptz myslim ze po zapnuti zapalovani uz blikat nebude jako predtim. A dekuji jipol57 a JayBee1 za pomoc pri reseni tohoto problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Stejně jako jipol57 v menu maxidotu nic jako "Cestovní režim" nemám. Vzhledem k tomu padání VCDS bych řekl, že ta původní jednotka si po SW stránce opravdu s autem úplně nerozuměla. Dej potom vědět, jestli už kontrolka nebliká a pokud bliká, jakou vyhazuje chybu. Jakou máš teď jednotku a "švenkují" ti po nastartování světla horizontálně, nebo nedělají vůbec nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim panove

 

V sobotu jsem byl u Ferdy25 ve Strakonicich. Opet mi zapnul kontrolku prasklych zarovek a po zapnuti zapalovani uz neblika. Takze ted mam vse jak ma byt. Bylo to tedy spatnou RJ natacecich svetel.

A jinak navstevu ve Strakonicich mohu jen doporucit. Profesionaalni pristup a paradni jednani. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...