Přejít na obsah

Ostrikovace svetel-nefunguji


PetrKV

Doporučené příspěvky

jsi první majitel?pokud ne tak není možné že minulý majitel prostě sehnal takovou nádržku a dal ji tam?A nebo není možné že tam byla měněna světla a byla dána klasická bez ostřiku?

Pokud je to ale tvé auto od začátku tak to je opravdu záhada :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První majitel opravdu nejsem :) taky jsem si myslel že tam prostě někdo dal to co měl,ale proč by tam tahal i hadice,když to nemělo xenony v základu. Dodělavaný tam taky nebyli.. Kopim asi motorek v kelly a budu badat dal.

To Žralok:Zkoušel jsem to šroubovakem odsunout,ale nejak se tomu nechtělo dole (tomu stříbrnýmu ostřiku,resp krytce) jde to lehce nebo použít větší sílu?? :-) Díky všem za vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Jen tak pro zajímavost.My děláme trysky pro ostřik světel u Fábie a Yeti a jestli je to u Superba konstrukčně stejný tak má tryska toto složení:válec ve kterém je v horní části ventilek a pružinka(zajištuje že se tlakem vody nejdříve válec vysune a pak ostříkne světlo),dále je ve válci píst na kterém je nasazena manžeta(při vytahování trysky ručně může dojít k svlečení manžety z pístu a pak tu trysku mužete rovnou zahodit),celý takto sestavený válec je vsunut do držáku a konec pístu je do něho zacvaknut a na horní část válce je nasazena hlavice s tryskama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

tak dneska jsem opet rozebral predek a zkusil kompresorem profouknout ventily... porad to nefunguje voda z hadic strika o sto sest ale skrz ventily se nedostane pritom vypadaji ze jsou ciste a vzduch jimi proudil a maji problemy s vysouvanim jeden se vysouva tak do pulky druhy ctvrtky....nevim si s tim vubec rady a cim dal vic me to zacina srat..

 

nejradsi bych zkusil nejake funkcni nahodou nikdo ochotny z okoli ostravy co by mel hodku cas ze bych to prohodil a zkusil jestli je problem v tech ventilech by se asi nenasel co ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj možná jsem úplně slepej ale prodává se ta samotná hadička od nádobky k světlometům? Minulý majitel ji zřejmě odstranil a já ji nemohu na netu najít. Ve světlometech ostřiky jsou. Popř. dá se koupit nějaká jiná hadička a dát ji tam (aby seděl světlý průměr)?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo koupil jsem primo u nas v obchode kde prodavaji pouze na skodovky dali mi origo Meyle a nefunguje, nestihne vubec vysunout ostriky. Dnes jsem koupil starsi z bouracky za 200,- tak jsem zvedav hestli to pojede. Vubec nevim jaky bych mekl v jinem pripade koupit novy motorek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá takže nejlépe sehnat hadičky a čerpadlo z bouračky jo? 

 

bazycek: to je docela pech, co jsme tu četl tak nikdo nepsal že by mu čerpadlo dávalo malý tlak a to tu většina lidí co jsme četl kupuje druhovýrobu. Nemáš spíše nějaký bordel v hadičkách nebo v propojích?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...