Přejít na obsah

vrzání řidičovy sedacky


Miso19

Doporučené příspěvky

Caute, sorry ze zakladam novu temu ale pisal som to temy "urobme koniec s vrzganim" ale nikto mi neodpisal

mam problem s mojou sedackou (vodicova)strasne vrzga az mi to lezie na nervy..je to neznesitelne ako nejaka stara 50rocna sedacka a neviem co s tym ??? da sa s tym nieco robit?lebo som uz uvazoval nad novymi sedackami ale to je draha "oprava" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, taky přidám svojí trošku do mlýna. Taky mi začala vrzat sedačka řidiče. Hlavně při nastupování a vystupování. Zkoumal jsem a hledal jsem od kud ty pazvuky lezou a přišel jsem na to, že chyba bude někde v lévé zadní části sedačky. Sudnal jsem ty plasty okolo a namazal všechny možný klouby co jsem uviděl(viz foto). Mazal jsem to nejdřív teflonovým mazadlem a teď silikonovým olejem ve spreji....Pořád nic, už jsem z toho fakt na prášky :feve: Jestli máte někdo nějaký nápad budu vděčný a jestli to navíc pomůže budu nadosmrti dlužníkem ;)

Tak please help :help:

post-14015-0-00606900-1296041007_thumb.j

post-14015-0-95492000-1296041042_thumb.j

post-14015-0-38369400-1296041078_thumb.j

post-14015-0-77451600-1296041111_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirik110: Příčunu proč ti vrže sedačka neznám. Mimo téma ti však z vlastní zkušenosti doporučím vyměnit plastovou páku stavitelného sedadla za kratší z FII. Nebudeš se už muset mlátit nohou o původní dlouhý klacek. Kratší plastová páka (starší typ z FII) pasuje naprosto přesně a má lepší ergonomii. Za originalní díl ve škodovce chtějí cca 260Kč :palec2:

Editováno: , autor: vit.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirik110: Příčunu proč ti vrže sedačka neznám. Mimo téma ti však z vlastní zkušenosti doporučím vyměnit plastovou páku stavitelného sedadla za kratší z FII. Nebudeš se už muset mlátit nohou o původní dlouhý klacek. Kratší plastová páka (starší typ z FII) pasuje naprosto přesně a má lepší ergonomii. Za originalní díl ve škodovce chtějí cca 260Kč :palec2:

Díky za dobrý tip :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyber sedacku a pozri si to. vybrat sedacku su len 4 sroby a hned mas lepsi vyhlad.

mne to vrzgalo to v nerozoberatelnom nalisovanom spoji, kde je original vlozena taka vypletana podlozka.

ta podlozka sa vylisovala, spoj ziskal volu a zacal sa hybat. cela sedacka dopredu a dozadu.

a vrzgala. ked prestala vrzgat tak sa hybala. spoj som rozobrala vyrobil utahovatelnu nahradu ale nepomohlo.

kupil som napokon sedacky zo sportpaketu f2 a mam pokoj.

na druhych sedackach zase raz vrzgala pruzina napinajuca mechanizmus zdvihu sedadla.

to stacilo namazat zospodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...