Přejít na obsah

prestupkove body


michal22

Doporučené příspěvky

A to už opravdu na těch poštách funguje? Ty máš minus 6 bodů a vůbec o tom nevíš??? To snad ne!

jo jo uz to je aktualni a stoji to jak jsem psal 69 kc a trva to tak 10 az 15 min 5 bod mam za jizdu na kzizovatce cervena to vi a stalo mne to 2,500 a ten jeden nevim a 5 bod je z roku 27,06,2007 a ten 1 je z r 22,06,2008 tak nevim jestli je davaji zpet po roce zpet .tak se ptam.dik dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce 4 body, jelikož si druhý přestupek udělal 22.6.2008 tak pokud vydržíš čistý do 22.6.2009 zůstanou ti na kontě jen bodíky 2. Probíhá to automaticky (mě už odmázly 4 z 8)

Jo a ještě detajlík nepřišel si o 6 bodů, ale získal si 6 bodů v základu máš 0 a když nasbíráš 12 tak je zle ;)

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo uz to je aktualni a stoji to jak jsem psal 69 kc a trva to tak 10 az 15 min 5 bod mam za jizdu na kzizovatce cervena to vi a stalo mne to 2,500 a ten jeden nevim a 5 bod je z roku 27,06,2007 a ten 1 je z r 22,06,2008 tak nevim jestli je davaji zpet po roce zpet .tak se ptam.dik dik

tak to si snad pamatuješ za co jsi platil pokutu za ten 1b.To byly nějaký světla nebo taková pičovina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo uz to je aktualni a stoji to jak jsem psal 69 kc a trva to tak 10 az 15 min 5 bod mam za jizdu na kzizovatce cervena to vi a stalo mne to 2,500 a ten jeden nevim a 5 bod je z roku 27,06,2007 a ten 1 je z r 22,06,2008 tak nevim jestli je davaji zpet po roce zpet .tak se ptam.dik dik

ty vole, kdybys s tím druhým přestupkem počkal 6 dnů, tak ti vrátili 3 body :) to je smůla omg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2x stejnej přestupek musí být snad za 4 a víc bodů, aby ti sebrali papíry, taky jsem měl dvakrát za sebou rychlost, jednou za dva a jednou za tři. Mimochodem, za ten výpis jsem dneska platil kilo na městským úřadě, tak by mě zajímalo, jak si stát ty CzechPointy hlídá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se byl ptát táta na své konto tak to měl zadarmo bez nějaké známosti a taky se ptal jak to když a autem jezdí někdo jiný jestli mu můžou odečíst body aniž by o tom věděl a žeprej to nehrozí, musí mu přijít nějakej dopis.

v té době jsme s jedním autem jezdily tři a žádnej přestupek, ale mám pocit že v Prostějově nastanou blbé časy - 11 pevných a 1 mobilní radar, sice jsou zde už cca půl roku a ještě "nefungují", ale za prvních 14 dní co byly ve zkušebním provozu zaznamenali 3000 přestupků

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam pořád chodíte na ty lhůty?? :):feve::) Ani rok ani měsíc. :palec2:

Obecní úřad nemá povinost každýmu dopisovat,že mu započítává body.

Ze zakoona má každý právo ze zákona na vydání výpisu,nedělejte z toho povinnost úřadu.

Pouze při dosažení 12.Tam je jasně stanoveno písemně a neprodleně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to co rikas nejaky divoky?

nebo to plati jen kdyz me zastavy primo a neco podepisu?

kdyz body tak si myslim ze i pokuta,nekdo to se mnou musi resit,ani treba ne tu pokutu ale hlavne to jestli v mojim aute nejel nekdo jinej

to muzu zjistit ze mam ta rok plnej pocet a vsechny body z auta ktery je psany na me,jezdi s nim rodina a ja celou tu dobu jezdim jinym a do tohoto jsem nesedl

EDIT : povidam o moznem pripadu,ne moje zkusenost

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to divoký nepřipadá.Každej jenom kouká na to co kdo musí. ;)

V první řadě musí řidič znát co může a co ne.Pokud dělá věc,kterou zákon 361/2000Sb. zakazuje,musí znát i postih,který bude v případě přistižení následovat.Bodový systém je součástí zákona 361 a každý by měl znát jak bodový systém funguje.Nikde tam nic není o lhůtách,kterými se každý ohání.

Pokud je přestupek na body,dostaneš blokovou,podepíšeš a OÚ ti na základě hlášení policie body zapíše.Sám by jsi měl vědět,že to byl přestupek,na který se vztahuje bodový postih.Tady to je ten případ,kdy dotyčný neví,že o body přišel.protože mu to nikdo nemusí psát.

Jediný lhůty,který jsou v zákoně uvedeny,jsou tři dny pro policii do kterých musí přestupek předat OÚ a OÚ musí do pěti zapsat.

Jo a ten rok,který tu padl je kapku něco jiného.Pokud nějakým způsobem není zahájeno správní do roka,stává se přestupce beztrestným.Nic víc.

Pokud ale víš,kde lhůty měsíc,rok a dva atd.o kterých se tu píše jsou stanoveny,vážně sem s nimi,rád se poučím.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud uděláš přestupek a nevyřeší ho policie na místě,tak si tě státní správa pozve.Ty se dostavíš k řízení a výsledek se dovíš.

Já jsem spíš reagoval na to,co nakousl TomášB.Někdo udělá drobnej přestupek,dostane za něj blokovou a potom se diví,že nemá třeba bodík.To je případ,kdy mu to nikdo nemusí psát,protože to má vědět a když neví,zákon mu dává právo si to ověřit. :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím rokem, který jsem zmínil já byla samozřejmě promlčecí lhůta, do který tě někdo musí kontaktovat, kvůli podání vysvětlení, za nějakej přestupek, kterej jsi provedl. Jinak mikl má podle mě naprostou pravdu, z toho kluka něco bude ;)

Jo, a o tom, že jsi dostal body ti nemusí sami od sebe říct nic ani na místě. Bohužel. :( Naopak se mi stalo, že na otázku: "Kolik bodů mě to bude stát." mi pohrdavě odpověděl "Jo tak vy nevíte?!"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...