Přejít na obsah

Jaky sportovni podvozek a na kolik vyjde?


Luke288

Doporučené příspěvky

Čaute,potreboval by som vymeniť pružiny,ale ako som tak na to pozeral,tak mi to vyhádza tak,že treba nejakým prípravkom stlačiť prednú pružinu a tak ju vybrať a taktiež stlačiť aj tu novú pri nasadzovaní.Je to správne?Máte nejaký iný postup,dá sa to aj jednoduchšie?

Riešenie:

Je to tak ako som predpokladal,tak sem aspoň napíšem riešenie aj pre iných,nech to tu nezostane bez odpovede:Treba si pripraviť sťahováky pružín a kolíček na roztiahnutie "tehličky",ktorá drží tlmič,ktorý v nedzierke pootočíme (stačí skrutka z dvoch strán zbrúsená),ďalej je to už jednoduché

post-12681-1259188711_thumb.jpg

post-12681-1259216738_thumb.jpg

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Chtěl jsem se zeptat jestli jste někdo měnili tlumiče u sport. podvozku za měkčí. Musím uznat že auto na dobré cestě v zatáčkách sedí perfektně ale jsme v ČR a dálnice Vyškov - Brno (což jezdím denně) je tankodrom. Moc mi tvrdost toho podvozku nesedí a to ani na 16" zimních které jsou o poznání měkčí než 17" paegas. Nejezdím tak šíleně abych takový podvozek dostatečně ocenil a tak by mě zajímalo na kolik by mohla taková změna k měkčímu vyjít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

U KONI bych se rozhodně nebál, že by ten podvozek neuměl. Spíše bych měl strach z toho WEITEC - co znám od kámošů (dlouhodobých úpravců aut), tak je nebezpečí, že klekne. Prostě pružiny nejsou dost pevné. Já mám zkušenosti s pružinami HR u druhého autí a naprostá spokojenost i po 8letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Ono, když se to vezme, tak většina lidí když slyší značku JOM nebo V-maxx, tak hned každej říká, že by si ho na auto nikdo nedal, protože to je prostě takový trend. Stále se řeší drahý podvozky, který mají takový vlastnosti, který stejně nikdo nevyužije atd. Je ale pravda, že ten JOM nemám vyzkoušený, ale podle mě na běžný normální ježdění bude stačit, ale jak říkám kvalitu nemám vyzkoušenou. Ale taky mě to láká k vyzkoušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...