Přejít na obsah

Škoda voňavky


jarda109283

Doporučené příspěvky

Jj, Wunderbaum je to, nemohl sem si vzpomenout :palec2:

Když v autě nekouříš, tak proč tam něco mít? Už ve 3. autě nic nemám a pohoda :)

Známej to řeší tak, že koupil ten sajrajt, co se dá na mřížku ventilace, vylil ten blif a doplnil místo něj přes stříkačku s jehlou voňavku D&G... Asi je tam taky pár srágor, ale stopro méně, než z těch originálů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sra* na stromecky...ja sem mymu RSu koupil tohle http://www.kupparfem.cz/panske-parfemy-ton...gnt5sj90nsfqo85 ...jednou za tyd. nebo 14dni splichnu do vydechu, vydrzi to urcite vic nez stromecky, o trochu lip (:prc:) to voni a dyz se rano zapomenu vysprchovat vonavkou doma tak to spravim operativne v aute ;) jako investice neni nijak vysoka u podobnych vonavek (...vod) a navic ty stromky smrdi snad vsechny + ty veci na ty vydechy sou taky hrozny, kazi mi to dojem z interieru vsude kde to vidim a navic to smrdi taky lol

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sra* na stromecky...ja sem mymu RSu koupil tohle http://www.kupparfem.cz/panske-parfemy-ton...gnt5sj90nsfqo85 ...jednou za tyd. nebo 14dni splichnu do vydechu, vydrzi to urcite vic nez stromecky, o trochu lip (:prc:) to voni a dyz se rano zapomenu vysprchovat vonavkou doma tak to spravim operativne v aute ;) jako investice neni nijak vysoka u podobnych vonavek (...vod) a navic ty stromky smrdi snad vsechny + ty veci na ty vydechy sou taky hrozny, kazi mi to dojem z interieru vsude kde to vidim a navic to smrdi taky lol

To vezmes vonavku a striknes kamze? Do vydechu, pres ten plast tam nacakas?? Nejak tomu nerozumim tomu, ze to vydrzi dele nez stromecky, prosim objasnit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne skrz ty listicky ve vydechach striknes do kazde jednou(staci malo, vlastne kdo jak chce ;) ) a pak dyz pustis vzduch tak to pekne voni treba 14dni, tot vse :palec2: a jak dlouho vydrzi deci vonafky pri normalnim pouzivani kazdej vi a myslim 3kila za vuni ktera je nekde jinde nez stromky je :palec2: , stromky nebrat ty sou :ble

...mimochodem nazev tematu je trochu zavadejici ;)

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi nerikejte ze to nikoho nenapadlo, kamos takhle vozil vonafku uz pred 5lety(asi aji driv)

... no anebo to striknout na strop, ale asi jen v RS na ten cernej, na svetlej nevim estli by to nedelalo flekovu neplechu.

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to jiste zkusim, protoze pokud to vazne vydechuje vuni cca 14 dni, tak to neni zle! Akorat tyto vune nejsou az tak uplne udelany do auta, tudiz z toho muze bolet jeste vice hlava nez z normalnich nenormalnich stromecku a muze klidne odvadet nepozornost. Ma uvaha, nikde nenastudovano---

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a jestli vam to nebude vonet 14dni jak sem psal tak vam ser. na stiznosti lol , taky to nemam nastudovano presne ;) , du si ted cuchnout - sem tam nestrik uz pres mesic.

edit:...kdobytobylcekal uz to nevoni, tak sem tam strik znova no

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to není špatnej nápad Korzo, zkusím to taky. Zatím jsem používal jen kokosový a vanilkový Wunder-Baumy.

Stejně jsem na voňavky ujetej, mám jich doma asi patnáct. lol

Co myslíte, že by se hodilo do žluté FRS:

- D&G

- Lancome Miracle

- Jil Sanders

- Mont Blanc Individuel

- Lacoste Elegance

- Beckham Intimately

- Beckham Intimately night

- Chanell Allure homme sport

- Givenchy

- JOOP Nightflight

- Yves Rocher Hoggar

- ALPA Windsor LUX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...