Přejít na obsah

zle teple štarty


ERIKB

Doporučené příspěvky

zdar hoši... mam octaviu 1,9tdi 81kw rv 2002....a mam taky problem ...ked je moto studeny chytne na prvykrat...ale ked je zohriaty a postojim asi 5 minut tak mi to toči aj 15sekund kym to chytne...ale nerobi to vždy....už mam aj dvihnutu štartovaciu davku ale nepomohlo.....čidlo teploty paliva je dobre...robi to sporadiky nie stale.....

nemôže byť hlava čerpadla?

čo to môže byť po pripade neake dobre riešenie na tie teple štarty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar hoši... mam octaviu 1,9tdi 81kw rv 2002....a mam taky problem ...ked je moto studeny chytne na prvykrat...ale ked je zohriaty a postojim asi 5 minut tak mi to toči aj 15sekund kym to chytne...ale nerobi to vždy....už mam aj dvihnutu štartovaciu davku ale nepomohlo.....čidlo teploty paliva je dobre...robi to sporadiky nie stale.....

nemôže byť hlava čerpadla?

čo to môže byť po pripade neake dobre riešenie na tie teple štarty...

pokud to chces vyresit prijed ke mne, odjedes s opravenym teplym startem... Investice 3000,- severni morava tel 608020164

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

štarter po repase.....a nerobi to stale...

Ti pisu ze ti pomuzu. nebudu menit startery atd.. Udelam to softwerove. Samozrejmne musi vse ostatni bejt ok.. Takze jestli chces pomoct ozvy se.. Nejsi prvni ani posledni co bych mu to resil. A to i treba na O2 TDI delam dost casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samý problém a pomohla mi výměna baterie opravdu víš ci zkus? nastartuj tvé auto přes kabely a jestli ti normálně chytne na drc tak je to baterka už se to tu dost řešilo motory TDI jsou dost citlivé na otáčky startéru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! upozorňuji že původní baterie byla relativně vpohodě no koupil jsem novou a mám klid!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No a problem je vyriešeny....mal som zle nastavene čerpadlo....tak mi v servise povolili hlavu čerpadla a nastavili množstvo paliva na 5mg......predtym som tam mal 8,5mg a tak mi zle štartovalo auto a ho aj dusilo a palubny počitač mi ukazoval priemernu spotrebu 7,5 litrov a na volnobeh 1,6litrov na hodinu....po pnastaveni už to ukazuje 0,6 litrov na hodinu a aj priemerna spotreba sa upravila a aj auto je živšie a lepšie ťaha.....

tak nech to niekomu pomôže kto ma ztym problem......

Editováno: , autor: ERIKB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...