Přejít na obsah

Fabia II Facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

No cudujem sa aj ja tomuto preco je to tak ale nasiel som este nieco, V katalogoch pisu ze razvor kolies medzi prednou a zadnou nápravou je 2465mm!!! Ked vsade sa pise o razvore 2451??????? Tak neviem ako to potom je s tymito udajmi..... :aggressive: kto sa ma v tomto vyznat????????????????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To vies, asi malo ktoremu zaujemcovi o Fabiu by sa chcelo priplacat minimalne 70 000 korun za Haldex...Jednoducho je to model, ktory masiruje ego majitela kopkou nelakovanych plastov ;)

BTW: v danom segmente su 4x4 (pokial viem) len 2 modely - Fiat Panda a Suzuki SX4...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Zaplaťpámbu za výběr. Se zlepšením Scoutu taky souhlasím. Konečně je v základu Climatic, tím se rozdíl oproti Ambiente snížil o 30 000Kč. I tak docela nechápu cenu 338k za combi a 345k za Roomster. Divná je i úplně odlišná skladba výbav.

Za pár týdnů jsem po faceliftu viděl dvakrát víc jak za celou dobu před FL (to znamená 2ks :-D).

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ta zelená Rallye je fakt moc hezká. Dneska jsem si do FL sedl a nikdy bych nevěřil, jak se změnou poměrně mála prvků dá udělat úplně jiný interiér.

Stříbrné kliky a obroučky výdechů se mě u předfl s interierem Pulse nebo Chic líbily, ale ty černé po fl taky nevypadají špatně. Ten chrom mě moc nenadchl, přecejenom ten interiér byl dělaný v trochu jiném stylu. Ale výrazně se u Ambiente zlepšil vzhled potahů. Za výrazný zlepšení si troufám označit oba dva druhy poklic, rozšíření přední masky taky prospělo.

Doteď se mě FII s reflektorovejma světlama a poklicema vůbec nelíbila, ale teď fakt vypadá hodně k světu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...