Přejít na obsah

Ukazatel stavu paliva-Rezerva


tafi

Doporučené příspěvky

Ahoj mám takovej problém,dneska se mě při cestě do práce najednou zbláznil ukazatel stavu paliva .Najednou ručička spadla na 0 a pipla mě rezerva.Nádrž mám plnou a sem z toho jelen.Může to být nějaký čidlo nebo něco podobnýho?Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to udělalo dvakrát jednou začal ukazovat asi půl nádrže a po druhé prázdnou. Po vypnutí zapalování se to ale ustálilo a od té doby nic. Měl sem to na Vagu s jiným problémem a ukázalo to i sporadickou chybu na plováku. Zatím jsem se na to nedíval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravim .mám O1 1.9tdi a ted mi ukazuje rezerva pokazde jinak :feve: Třeba pípne a už svítí pořád,asi 3x se stalo ze při jízdě do kopce pípne a svití 2-3 km,pak zhasne ujedu 30km a pipne znova a svítí už furt,je to normální,nebo je špatný naký cidlo????Při kolika litrech cca zapne rezerva????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta signalizacia mi robi presne to iste. Ked idem s prazdnou nadrzou do kopca rozsvieti sa kontrolka paliva a dolu z kopca zase zhasne. Pokial sa mi rozsvieti na rovine tak uz nezhasne ani dolu kopcom. Myslim,ze je to normalne a suvisi to s polohou plavaku pri snimani kriticky nizkej hladiny paliva.Nehladal by som za tym ziadnu zavadu. Kolko je tam pri rezerve paliva neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta signalizacia mi robi presne to iste. Ked idem s prazdnou nadrzou do kopca rozsvieti sa kontrolka paliva a dolu z kopca zase zhasne. Pokial sa mi rozsvieti na rovine tak uz nezhasne ani dolu kopcom. Myslim,ze je to normalne a suvisi to s polohou plavaku pri snimani kriticky nizkej hladiny paliva.Nehladal by som za tym ziadnu zavadu. Kolko je tam pri rezerve paliva neviem.

Ale kdyz se rozsvití do kopce,tak sviti jeste tak 2-3km i z kopce,pak zhasne a pipne treba az po 20km :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejezdím nadoraz,vzdy tankuju při začátku rezervy,jen to sebou vozím,asi ze zvyku ;) A pro blondýnky,které kanystry nevozí :smich:

také tankuji když začne pípat rezerva, nebo vím že brzy jedu na rezervu proto jsem to nikdy nějak nepotřeboval vědět ale jednou jsem se nějak nad tím zamyslel a nevěděl jsem jak to je.... a kanystr s sebou vozím také :) co kdyby něco přeci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také tankuji když začne pípat rezerva, nebo vím že brzy jedu na rezervu proto jsem to nikdy nějak nepotřeboval vědět ale jednou jsem se nějak nad tím zamyslel a nevěděl jsem jak to je.... a kanystr s sebou vozím také :) co kdyby něco přeci....

Jednou jsem dolíval z kanystru blondýnce,a už jí dolívám 3 roky :p:prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...