Přejít na obsah

octavia ano/ne +motor?


Liner

Doporučené příspěvky

ahoj :) tak si táta minulej tejdne koupil OII 2.0TDi stim filtrem pevnejch částic 4x4 ,o tom motoru sme tady docela čet ale auto je nový a nenajde za rok vic než 10k takže by melo vydžet dlouho:D, ale to neni na co sme se chtel zeptat :) ted mám Opel Omega B Carrvan 2.5V6 125kW, alepřemejšlim že bych ji vymenil za oktávku s 1.8 a nebo 1.8t jenže motor sturbem sou dražší... o oobou motroech sem tady neco čet :) a 1.8t je teda lepší :)) a spousta lidi nadává na ten bez turba a spousta lidi ho zase brani :) tak nevim jeslti by mi stačil :) přece jenom mám ád dost svižnou jizdu, což ta omega splnuje idkyž je dost težká...jenže ta spotřeba je šilená :D radši nemeřit :D a nevm jeslti vzít bez turba..a nebo si počkat a anšetřit na tu sturbem :) a zdali to vůbec vymenit :)) ješte mám fáčko... ale to teda požadavky na svižnou jizdu moc nesplnuje.. idkyžteda jet ve fáčku nad sto mimo dálnici je už doclea zážitek.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj :) jsem opět zde :) máte radost?:D (blbá otázka)..no nic.. :) ale našel jsem octávku 1.8T z 98..delala se už vůbec? :D tady je link http://www.autosoft.cz/soubory_autosoft/de...mp;zBazaru=true tak jeslit bych moh poprosit názory jak na auto (samozřejmě jenom podle toho co vidite :) ) a třeba i na ten bazar :) díky moc :)

a ješte dotaz... spotřeba? :) jenom cca :) prumer...a kolk stežkou nohou :D po meste nejezdim..ale stežkou nohou jo.. :( dík :) dá se to uržet okolo 9? :) min by bylo lepší :D

Editováno: , autor: Liner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj :) jsem opět zde :) máte radost?:D (blbá otázka)..no nic.. :) ale našel jsem octávku 1.8T z 98..delala se už vůbec? :D tady je link http://www.autosoft.cz/soubory_autosoft/de...mp;zBazaru=true tak jeslit bych moh poprosit názory jak na auto (samozřejmě jenom podle toho co vidite :) ) a třeba i na ten bazar :) díky moc :)

Za ty prachy ber ja dal za svoju 500t som zabudol nulu

Editováno: , autor: peterkocur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní, je to opravdu 1.8T, není to jen 1.8??? Se mi to nějak nezdá, a navíc výbava ambiente je zvláštní ... Já mám 1.8T r.v.1998, MR99 a mám novou palubku, nový ovládání oken atd. ... výbava SLX ...

Editováno: , autor: FilipV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK PÁR ODĚREK SE TAM NAJDE, ALE JINAK VYPADÁ CELKEM V DOBRÉM STAVU......NEHAVAROVANÁ:palec2: AKORÁT MĚ ZARÁŽÍ, ŽE TAM NENÍ ÚDAJ O UJETÝCH KM A NA FOTCE INTERIÉRU JE VOLANT VYTOČENÝ TAK, ŽE SE TO NEDÁ VYČÍST ANI Z BUDÍKŮ :feve: PAK TAM TAKY CHYBÍ ÚDAJ O POČTU MAJITELŮ, ALE NA TYTO VĚCI SE MŮŽEŠ ZEPTAT V EMAILU.

NA FOTKÁCH VYPADÁ DOBŘE, ALE CHTĚLO BY TO ZKUŠEBNÍ JÍZDU ABY SIS JÍ TROCHU OTESTOVAL :kol-135:

BAZAR NEZNÁM, TAK ŽE TI ASI NEPORADÍM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

razty jakto ze ne?:) Stav tachometru: 272000 km :)

jo a jinak 1.8T se delala od 1998 ale az od nektreho mesice a vybavy mela face palubku ;) Jenom k tomu vyberu nebranim ani AGN ani AGU jen chci podotknout ze lidi stezujici si na AGN 1.8 bez Turba,spousta s timto motorem jezdi jak s clas.1.6 74kW kterej je delanej do mesta ale motor 1.8 20V/92kW je stavenej na vysoky otacky a potom clovek zjisti co opravdu v tom motoru je ... jenze nekdo si ho koupi jezdi s nim mesto + - stale v 2000-3000ot a pak se divi to je line apodobne nazory:) motor s turbem bude vykonejsi a pro mnohe z vas lepsi volbou to je jasny :)ale urcite bych neodsuzoval motor AGN,kdo ma at zkusi snim vyjet na okruh a neboji se ho protahnout a uvidite co se v nem opravdu skryva:)

Editováno: , autor: tydyyt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,8 T mám zrovna 10 let a najeto mám 129 Tkm jelikož jezdí jen v létě. Dlouhodobou spotřebu mám 7,2 l a dneska jsem byl na emisích a CO bylo 0,00. Takový výsledek se prý nenajde ani u nového auta a i ostatní hodnoty byly hluboko pod normou. Takže asi lepší motor od té doby nebyl vyroben. Můj má origo 116 Kw a 227 Nm. Vřele dotoručuji a AGU je dobrá volba. Mechanickej plyn, jedna lamba, prostě jednoduché a spolehlivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...